Czy Słońce jest częścią kosmicznej autostrady?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

W dniu 24 grudnia 2018 roku, satelity SOHO Lasco C2 i Lasco C3 zarejestrowały ogromny kulisty obiekt pozostający w pobliżu powierzchni Słońca. Po raz kolejny sfotografowano coś podobnego 7 stycznia 2019. Czy te anomalie to zjawiska naturalne czy wręcz przeciwnie, ślady "tankowania" czegoś z naszej gwiazdy?

 

Według niektórych badaczy UFO, te kuliste obiekty to pola ochronne obcych statków kosmicznych. Kuliste struktury z pewnością nie były koronalnymi wyrzutami masy, ale  większość naukowców zapytanych o te anomalie powie, że to emisje plazmy. 

Obecnie jesteśmy w okresie minimum słonecznego, czyli najmniejszej aktywności słonecznej w 11-letnim cyklu słonecznym. W tym czasie aktywność plam słonecznych i rozbłysk zmniejsza się, a często nie występuje w ogóle przez dłuższy czas. Właśnie z tego powodu wielu badaczy nie przyjmuje do wiadomości, że te dziwne kuliste obiekty były rzeczywiście emisjami plazmy.

 

Zwolennicy teorii pozaziemskiego pochodzenia tych rzekomych obiektów twierdzą, że można założyć, że nasza gwiazda jest wykorzystywana przez jakieś zaawansowane technicznie obce cywilizacje jako portal do podróży międzygwiezdnych, lub jako stacja napełniania ich statków kosmicznych.

 

Jest całkiem sporo ludzi, którzy wierzą, że wszystkie gwiazdy są rodzajem "gwiezdnych wrót". Ich zdaniem można w taką gwiazdę wlecieć i wylecieć w innym miejscu. Wedle tej hipotezy Słońce jest częścią wielkiej sieci transportowej, która jest stosowana przez cywilizacje o odpowiednio wysokim poziomie wiedzy. Cała ta gwiezdna sieć transportowa miałaby się składać z gwiazd, czarnych dziur i supermasywnych czarnych dziur w centrach galaktyk, które pełnią funkcje hubów.

Podróż przez gwiazdy i dowolną ilość hubów w centrach galaktyk, trwałaby ułamek sekundy, a nie absurdalnie długi czas jaki zajmują podróże kosmiczne w warunkach konwencjonalnych. Pytanie tylko jak taka sieć, powstała, bo raczej nie stworzyła się spontanicznie. Zdaniem zwolenników tej teorii stworzyli ją tak zwani "Bogowie Słońc".

Wedle tej hipotezy rozbłyski i plamy słoneczne to ślady po przelotach statków kosmicznych, niekiedy wielkości planet. Ludzkość mimo, że ma tą "kosmiczną autostradę" przed oczami, do tej pory nie zauważyła, że aktywność słoneczna jest skorelowana z pojawianiem się tych anomalii.

 

Przeczytaj również:

https://innemedium.pl/wideo/tankowanie-ufo-czy-po-prostu-protuberancja
https://innemedium.pl/wiadomosc/poznano-nowe-fakty-dotyczace-tankowania-...
https://innemedium.pl/wiadomosc/kolejne-rzekome-tankowanie-jakiegos-poja...
https://innemedium.pl/wiadomosc/dziwna-solarna-anomalia-albo-kolejne-tan...
https://innemedium.pl/wideo/kolejne-tankowanie-sloncu-czy-ciekawa-protub...
https://innemedium.pl/wiadomosc/czy-obcy-wydobywaja-energie-ze-slonca
https://innemedium.pl/wiadomosc/kolejny-obcy-pojazd-widziany-w-poblizu-s...
https://innemedium.pl/wiadomosc/gwiazdy-czarne-dziury-jako-siec-komunika...
https://innemedium.pl/wideo/slonce-jako-gwiezdne-wrota-podrozy-miedzygwi...

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika gnago

A może zgodnie z tezą o

A może zgodnie z tezą o elektromagnetycznej budowie Kosmosu Słoneczko jest węzłem sieci "prądów transkosmicznych" i efektem tychze jest to że świeci jak żarówka a nie tylko z fuzji wodoru  co to zrodził hel za czasów płazów a ich energia dopiero nas oświetla

Portret użytkownika MiterrMan

zabrakło wiedzy na ten temat.

zabrakło wiedzy na ten temat....bo ta napisana tutaj tokropka na poczatku zdania.... i jest mnostwo bredni... jak wyslanie czegos blizej slonca w przedswiadczeniu ze sie spali...  w prozni.... rozumiecie ? czarna dziura a wylot z niej to "slonca"...  dziesiatki lat temu taka teoria powstala poparta dowodami.....

Portret użytkownika OXI

Za ileś lat ludzkość będzie

Za ileś lat ludzkość będzie toczyć wojnę z obcymi jak się dowiedzą,że takie podbieranie plazmy slonecznej zmniejsza jego aktywność a tym samym doprowadza do zmian klimatycznych ziemi i doprowadzi do zagłady naszej cywilizacji. Chyba, ze do tego czasu sami się pozabijamy mając takich przywódców na świecie jak teraz. Brak wspólnoty narodów jesteśmy w czarnej dziurze.

 

Portret użytkownika jaa

Czyli, że te "pojazdy" skąd

Czyli, że te "pojazdy" skąd niby wlatują w Słońce i, gdzie wylatują? A, jeżeli wylatują obok naszego Słońca, to zawsze z jednej strony, czy z różnych stron? I, po co wylatują? Żeby nabrać paliwa ze Słońca z którego wyleclieli? A, jeżeli nabiorą to z powrotem wlatują w Słońce, czy może gdzieś lecą? Czyli, że wiedzą gdzie jest wtedy Ziemia i tak wylatują i, potem lecą, żebyśmy ich nie zauważyli?

Portret użytkownika Karen

Absolutna racja. Dlatego

Absolutna racja. Dlatego tutejsi ziemscy okupanci ludzkości cały czas blokują nam ten portal wysypując od samego świtu po zachody Słońca (wczoraj było to doskonale widoczne  w Warszawie) swoje sprzężone trucizny aby blokować te portal dla nas. Aby nie dopuścić aby przedarł się przez nie Filoletowy Promień ze Słońca Galaktycznego i wprowadził nas w V wymiar. Liczę na wielką ludzką medytację w nocy z 20 na 21 stycznia, która wprowadzi ten promień poprzez nasze świadomości i oczyści naszą planetę z niskich częstotliwości.

Portret użytkownika Piotrek

TAK, Słońce i Układ Słoneczny

TAK, Słońce i Układ Słoneczny z Ziemią włacznie jest na trasie tej "autostrady" biegnącej z Centrum Galaktyki (Sagittarius) aż do nas. To jest jedno z ramion ciemnej materii (gigantyczna rzeka eteru !!) w naszej Galaktyce gdzie przez miliony lat rozwija się inteligentne życie. Wg. jednej z religii jest to zaznaczone kolejnymi pojawiajacymi się bóstwami powstającymi jedno z drugiego od centrum galaktyki to końca, którym jest nasza Ziemia. To jedno z ramion eteru zaczyna się w Centrum Sagittarius i Bóg Stworzyciel Brahma nastepnie jego syn Marci w obrębie Drogi Mlecznej i syn Mariciego Kasjapa i syn Kasjapy Surja Vivasvan Zarządca Słońca i jego syn MANU Styavrata Vivasvatha zarządca naszej Galaktyki i ISZKWAKU jego syn zarządca Ziemi nasi bezpośredni praojcowie ludzkości . Nasz obecny zarządzający Manu żyje i zarządza ludzkością już 27 x 4 300 000 lat !  Razem będzie to 72 x 4 300 000 lat ziemskich. Czasami bóstwa wyższe jak ojciec, pradziadek lub pra pra dziadek naszego Manu wpadają na kontrolę co pokazują zdjęcia wokół Słońca ! Na pewno z bardzo poważnego powodu ponieważ tam nic nie ma charakteru estradowego.

   

Portret użytkownika moon fake

Niestety , mylisz się. Mylisz

Niestety , mylisz się. Mylisz się na całej linii.Nic takiego nie jest potrzebne .Mylisz się bo powtarzasz błędy nauki i doklejasz do niej własne teorie. Nie potrzeba komplikować prostej rzeczy, nie ma ciemnej materii ani ciemnej energii ani czarnych dziur. Istnieje wszędzie przezroczysta energia a kosmici nie potrzebuja słońc do pobierania energii bo nie szukają jej w materii, do podróży też nie gdyż nie jest problemem przekroczenie prędkości światła. 

Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj