Cały dobytek ufologa Marzulliego pochłonał kalifornijski pożar

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Na świecie każdego dnia mają miejsca przedziwne wydarzenia. Nagrywa się dziesiątki UFO. Dochodzi do cudów, jednak duża część ludzi nie wierzy w świat nadnaturalny, w duchy, w aniołów. Następują wielkie katastrofy naturalne i te powodowane przez istoty z innego wymiary, Szatana, ale i przez samego Boga. Wchodzimy w jakiś duchowo gorący okres, dlatego Polska, Polacy i inne narody dla własnej ochrony powinny odmawiać różaniec, ale i koronkę do Miłosierdzia Jezusa.

Niestety protestanci do jakiegoś stopnia sami pozbawiają się łaski i opieki ze strony Wysłanniczki Boga. Naszym zdaniem coś takiego mogło mieć miejsce w przypadku L.A. Marzulliego. 11 listopada pojawiła się na blogu Amerykanina informacja, że jego cały dobytek spłonął razem z całym domem, miało to miejsce w czasie katastrofalnych kalifornijskich pożarów 2018.

Znany wam badacz UFO implantów, ale i twórca filmów o rzekomo fałszywych objawieniach z Fatimy stał się w kilka godzin bezdomnym. Wszystkie jego dokumenty, badania i nagrania zostały kompletnie spalone. Czy był to przypadek, czy może wyrok ze strony istot nadprzyrodzonych ? Bóg to wie… my ze swej strony będziemy się modlić za Marzulliego, by oświeciła go Boża łaska, by uznał prawdziwość przesłań Maryi Dziewicy.

LA Marzulli at the Red Cross Center with FEMA in Thousand Oaks CA

https://www.youtube.com/watch?v=4g3pIbRMECs

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika yh

Halo, admin? Czy może Pan

Halo, admin? Czy może Pan "homo" jest jednym z adminów, że znajdują się tu takie perełki jego autorstwa? PO CO I O CZYM JEST TEN WPIS? Niestety ale takie "kwiatki" mocno ZNIECHĘCAJĄ do dalszego przeglądania strony i tworzą fałszywy obraz ludzi poszukujących prawdy... Chciałam dowiedzieć się czegoś a odsyłają mnie do różańca...Cóż, pozostaje omijać notki (artykułem tego nazwać nie można) ów jegomościa Smile

 

Portret użytkownika Kmieciu

Z jednej strony żal gościa,

Z jednej strony żal gościa, bo nieszczęście wielkie go spotkało, a z drugiej to, że paranoik od pseuodonauki "ufologia" nie będzie na jutube, itp. głupot S-F rozsiewał, w które ubodzy duchem i wykształceniem uwierzą bezkrytycznie jak w Objawienie, bo mu się jakieś barachło (tzw. "dowody") shajcowało, to chyba nie jest wielkim nieszczęściem dla ludzkości...? Tak się kończy odrzucanie nauki, na rzecz jakichś nawiedzonych teorii, bo przepisy BHP też naukowcy-materialiści (dbający o bezpieczeństwo grzesznego ciała, a nie nieśmiertelnej duszy Blum 3 ) wymyślili, i racjonalista by kiepów niedogaszonych nie rzucał gdzie popadnie (taaa, na pewno diaboł GMO z NWO piernął ogniem i się zajęło, żeby "badacza prawdy" powstrzymać Blum 3 ...). Co do egipsko-murzyńskiej bogini Izydy / Ezili Dantor, ch** wi czemu od kilkuset lat zwanej Maryją (na obrazach nie ma ryja, tylko sznity), to kilometrowe mantry do niej na zajumanych buddystom magicznych koraliczkach (ciekawym kiedy kościół "święty" w końcu zaadaptuje młynki modlitewne Blum 3 - wszystkie inne szajby z buddyzmu lamaistycznego już dawno beszczelnie sobie skopiowali do liturgijej) o jakieś "wstawiennictwo" (do kogo? do Boga? Wszechmogący to nie Pan Prezes, do którego nie ma dostępu inaczej jak poprzez Panią Z Sekretariatu) tyle by mu pomogły co i teraz, bo przecież fikcyjne postacie mitologiczne z reguły raczej nikomu w realnym, fizycznym świecie nie pomogły.

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika stankus

homo przestan pisac bez

homo przestan pisac bez przerwy o aniołach i demonach ufo to nie tylkodemony ufo ty tez my to inne cywilizacje itp w kosmosie jest miliony cywilizacij na roznym stopniu rozwoju.my słowianie znamy dobrze wiare w chrzescijanstwo i to sa bzdury w bibli mowa o bogu jahwe ale gdy temu sie przyjrzec to jakas istota demoniczna nic wiecej wiec do kogo sie mdlimy do demona wszystkich swietych słowian i ich swieta watykan wykorzystał na swoje potrzeby wiec mamy swieta watykanu ale tak naprawde to swieta słowian:)my juz raz zostalismy najechani przez watykan i juz wielu juz nie chce maryji i jezuska ,my chcemy sami sie rozwijac i chronic a mamy taka moc po przodkach ariuw ze jak kazdy sie bedzie potrafił ochronic to wiara katoliczka naw  wniczym nie bedzie potrzebnaa to juz nie długo bedzie .pozdrawiam

Skomentuj