Szkielet potężnego humanoida odkryto w Bułgarii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Podczas wykopalisk w pobliżu Warny, bułgarscy archeolodzy odkryli szczątki, które nazwali "potężnym szkieletem". Na pierwszy rzut oka wygląda to na szczątki ludzkie, ale wszystkie kości są dużo większe niż zwykle.

 

Wstępne raporty sugerują, że człowiek ten żył w IV lub V wieku naszej ery. Historycy uznali, że są to szczątki bardzo wysokiego mężczyzny. Nie podano jednak większej ilości szczegółów poza tym, że jego ciało było zorientowane na osi wschód - zachód i to oznacza, że został pochowany celowo, a nie spoczął po prostu

[ibimage==24288==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Ruiny Odesos - źródło: Wikipedia

Na niezwykły szkielet natknięto się w rejonie starożytnego miasta Odesos w okolicy Warny. Była to miejscowość znana jeszcze w starożytności. Mieszały się tam wpływy greckie oraz macedońskie i rzymskie. Na przestrzeni wieków miasto było kontrolowane również przez plemiona trackie. Niezwykły wielki szkielet może być pozostałością obcowania z tą niemal zapomnianą w czasach współczesnych społecznością.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wierzący

M.in. o olbrzymach mówi

M.in. o olbrzymach mówi Biblia, a "mitologia" grecka potwierdza  istnienie kombinacji genetycznych człowieka i zwierząt. Dowodów jest znacznie więcej i to jest szerszy temat.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MaQs

Aż strach zaglądać na to

Aż strach zaglądać na to forum. Zrobicie z każdego szmatę kto napisze jakiś artykuł. Ciekawe, czy jestescie w stanie sami napisać coś sensownego, bez powszechnej metody " kopiuj/wklej ". Pokażcie na co was stać.

Portret użytkownika pilip

to nie robienie szmaty z

to nie robienie szmaty z piszącego artykuł tylko robienie szmaty z czytelnika.
nie podanie najwazniejszych informacji np wzrostu tego szkieletu. a zdjecie to kolejna kpina z czytelników.

Portret użytkownika Dominus

... "jego ciało było

... "jego ciało było zorientowane na osi wschód - zachód i to oznacza, że został pochowany celowo."  To znaczy ze wszyscy ci co sa pochowani inaczej byli pochowani bez celu, bez sensu ot tak na lapu capu czy dla jaj?  Moze wypadalo by podac choc przyblizony wzrost tego osobnika?  "Potezny szkielet" znaczy co ze truchlo za zycia mialo: 1.5m, 2m, 3.5m a moze 10?  To jakas zabawa w zgadywanke czy jakies jaja?  A moze admin powinien przeczytac od czasu do czasu to co napisal zanim to rzuci do internetu i zaczna sie z niego smiac?  

Strony

Skomentuj