W odtajnionych archiwach CIA znaleziono obrazy tajemniczych ludzi cieni

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Dwa lata temu CIA odtajniła ponad 12 milionów plików. Od tego czasu dziennikarze i samozwańczy detektywi przeglądali dokumenty w nadziei na odkrycie nowych informacji lub wskazówek związanych z tajemnicami skrywanymi przez agencję wywiadowczą. W tym tygodniu w sieci pojawiły się kolejne pliki, które skłaniają do głębszej refleksji.

Wśród milionów dokumentów już wcześniej odkryto dziwne pliki, wskazujące na rzekome koneksje CIA ze zjawiskami paranormalnymi oraz eksperymentami z obcą cywilizacją. Odnaleziono między innymi wiele raportów z rzekomych obserwacji UFO. Dwa ciekawe i niewyjaśnione zdjęcia zostały jednak opublikowane w sieci dopiero w tym tygodniu i szybko wzbudziły zainteresowanie użytkowników.

Nowe obrazy zostały ujawnione przez serwis MuckRock, zrzeszający dziennikarzy, badaczy, aktywistów i zwykłych obywateli, którzy chcą analizować i upubliczniać tajne dokumenty rządowe. Tajemnicze zdjęcia znaleziono w dokumencie pochodzącym z 1971 roku i zatytułowanym: "Picture of a Man" (Obraz Człowieka).

 

Fotografie przedstawiają dwie osoby w garniturach. Ich sylwetki składają się z szumu wizualnego, przypominającego znane wszystkim zakłócenia w odbiorze sygnału telewizyjnego, a w miejscach, w których powinny znajdować się twarze, znajdują się puste przestrzenie.

Zdecydowanie najciekawszym aspektem zdjęć są jednak dwie liczby umieszczone na torsach postaci. Jedna osoba nosi numer "1569", a druga, będąca lustrzanym odbiciem pierwszej, numer "1572". Nie wiadomo, co oznaczają te cyfry i w jakim celu mogły powstać te obrazy.

W związku z ujawnieniem plików nasuwa się wiele pytań. Dlaczego CIA stworzyła i zarchiwizowała te obrazy? Kogo lub co przedstawiają te zdjęcia? Wszystko pozostaje tajemnicą, więc każdy z nas może samodzielnie spróbować znaleźć rozwiązanie tej zagadki. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jomajo

Tallin, Zibi i w ogóle wy

Tallin, Zibi i w ogóle wy wszyscy, chyba śpicie przy nadajnikach 5g. Zibi to w szczególności, mózgownica przetarta jak burak. Tallin za dużo cracku, o reszcie pisać nie ma co. Jesteście gorsi niż zwierzęta Smile Wali od was idiotyzmem na odległość. Śmierdzi wam w chacie, skarpety aż sztywne się piętrzą w pokojach o ile takowe macie. Smród, brud. nasrane. Ch W w D.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Olek

Co w tym nadzwyczajnego, my

Co w tym nadzwyczajnego, my mamy takich w sejmie i senacie, to ludzie opozycji, fachowo mówi się o nich ludzie z gabinetu cieni (asów). Chcą się dorwać do kasy i władzy. W USA takich zamykają stąd numerki ..., u nas ...., sami wiecie. Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj