Skrzydlaty stwór przypominający gargulca został zarejestrowany w Nikaragui   

Kategorie: 

Źródło:

Kilka dni temu na jednym z kanałów YouTube poświęconych zjawiskom paranormalnym, pojawiło się nagranie wideo przedstawiające dziwne stworzenie przypominające demona, albo gargulca. Nagranie zostało rzekomo wykonane gdzieś w Nikaragui. 

Dziwny stwór siedzi na nim na drzewie przy drodze, prowadzącej do bliżej nieokreślonego miasta. Jest to duża humanoidalna istota posiadająca cztery kończyny i ogromne skrzydła podobne do tych jakie mają nietoperze.

 

Na pierwszy rzut oka widać, że stworzenie to nie jest podobne do żadnego znanego ziemskiego zwierzęcia. Niezwykła istota siedzi chwilę na gałęzi drzewa, a następnie rozkłada skrzydła i odlatuje gdzieś, co głośnym krzykiem komentuje kobieta, którą słychać na nagraniu.

Zdaniem sceptyków, ten film jest typowym fałszerstwem stworzonym za pomocą grafiki komputerowej. Jednak niektórzy w to wątpią i stwierdzają, że to stworzenie porusza się bardzo naturalnie, więc jeśli jest fałszerstwem to jego autor jest wybitnym specjalistą od animacji komputerowej. Nie brakuje tez sugestii, że ta istota może mieć jakiś związek z mityczną chupacabrą, która akurat niedawno zaatakowała w Nikaragui. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj