W Meksyku rzeźba Chrystusa zapłakała krwawymi łzami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu w mieście Acapulco, które znajduje się na wybrzeżu Meksyku, wydarzyło się coś dziwnego. Niespodziewanie, w domu jednej rodziny, rzeźba Jezusa zaczęła zalewać się łzami. Miejscowi mieszkańcy natychmiast wezwali swoich krewnych i sąsiadów, aby ci osobiście mogli przekonać się o niezwykłości tego zjawiska.

 

Łzy były czerwone i wyglądały jak zwykła krew. Wiele osób uznało to zdarzenie za zły znak. Według nich, w ten sposób Chrystus chciał okazać swoje niezadowolenie z działań ludzi we współczesnym, grzesznym, a czasami wyuzdanym świecie.

 

Gospodarze domu, w którym wydarzył się cud, udali się również do miejscowego katolickiego kościoła parafialnego. Duchowni okazali ironię i byli jednak zdecydowanie bardzo sceptyczni wobec tego, co się stało. „Płacz” wynika często się z powodu rdzewienia metalowej konstrukcji wewnątrz posągów, np. przez wilgoć w pomieszczeniu. Przyczyną przepływu cieczy mogą być również pewne bakterie.

 

Duchowni obiecali jednak w najbliższej przyszłości osobiście zbadać znaki okazywane przez Jezusa, aby ostatecznie położyć kres tej sprawie. Być może kapłani znajdą bardzo racjonalne wyjaśnienie tej dziwnej anomalii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Syf mieli w domu i bożek im

Syf mieli w domu i bożek im zardzewiał, ot taajeemniicaa wiaaryy Blum 3 . Jak ten "cud" w Sokółce, gdzie rzekomy "mięsień sercowy" "Pana Naszego" okazał się kolonią Serratii - bakterii kałowych. Tyle jeśli chodzi o szacunek do "świętego sakramentu" będącego "ciałem Chrystusa", jak sam klech tak je "szanuje", że najwyraźniej łapami nieumytymi po sraniu się do niego dotyka... Chyba, że ten nabożny szaconek względem hostyjej to tylko dla hołoty, a xionc wie, że wafelek to tylko wafelek i pewnie bekę ma jak taki... srakament głupiej babie różańcowej do pyska włoży, a ta się delektuje "świętością" Wink

 

Portret użytkownika Kmieciu

A co, jesteś nikim? No to się

A co, jesteś nikim? No to się zgadza! A mnie z kolei nie obchodzi co jakiegoś nikogo obchodzi lub nie Blum 3 .

P.S.: (Nie) pozdrawiam wszystkich niedorozwojów co, choć prawie już 20 lat minęło z XXI w., to wierzą, że się betonowej figurce maryjej okres puścił albo że inszy gipsowy jezusicek się osrał po pachy...

 

Portret użytkownika hostel the movie on sun forever

dziecko zatracenia idzie na

dziecko zatracenia idzie na wieczne męki w przejętym domu wieczności, to jezusek zapłakał ze smuteczkiem krwawymi łzami. Pamiętajcie Jezus jest dobry po prostu ma skłonnośc po ojcu do żywienia sie kałem diabłów torturujacych ludzi w piekle. Sprawdz sam scatognostycyzm potępionego ka ka ka ka

Portret użytkownika Sio

Ciekawe z jakich powodów

Ciekawe z jakich powodów Jezus płacze?

Czyżby peofilstwa i korupcji w kościele a może z  milionów ofiar złożonych w jego imię w wojnach religijnych, krucjatach itp. Przecież powstanie chrześcijaństwa i judaizmu było postępemwedług nich  jako że niektórzy poganie składali ofiary z ludzi - nawet kilku rocznie. Ale milion to tylko liczby.

Wojny i pedofilstwo szanowny panie Jezusie to składanie ofiar bogu - szatanowi - więc płacz. Chociaż te krwawe łzy to jedynie farba

Portret użytkownika Homo sapiens

Wiele cudów płaczących

Wiele cudów płaczących figurek jest prawdziwa ! To pokazuje że Jezus żyje, a także że Maryja jest Jego wysłanniczką. Najważniejsze jest przesłanie tych cudów. Ludzkość powinna się wznieśc na wyższy poziom moralny, czyli nie powinniśmy stawać się nieludzccy, posiadać miłosierdzie względem bliźnich oraz kochać innych jak samego siebie, co się też tłumaczy nie robić im nic złego, nie robić innym co tobie nie miłe !

https://www.youtube.com/watch?v=IKGmtBZ88FU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Słowo Boże

Żywy Bóg nie mieszka w

Żywy Bóg nie mieszka w żadnych figurach czy żeźbach, obrazach itd.. to jest bałwochwalstwo !

Ks. Wyjścia 20:5 wystarczy przeczytać 10 przykazań

List do Rzymian

1:21

Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili go jako Boga ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce.

1:22

Podając się za mądrych, zgłupieli;

1:23

I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobieństwo obrazu zniszczalnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i gadów.

1:24

Dlatego też Bóg wydał ich nieczystości przez pożądliwości ich serc, aby hańbili swoje ciała między sobą.

1:25

Oni to zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli jemu raczej niż Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

Boga się czci w Duchu i Prawdzie

Jana

4:20

Nasi ojcowie na tej górze czcili Boga, a wy mówicie, że w Jerozolimie jest miejsce, gdzie należy go czcić.

4:21

Jezus powiedział do niej: Kobieto, wierz mi, że nadchodzi godzina, gdy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcić Ojca.

4:22

Wy czcicie to, czego nie znacie, a my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie pochodzi od Żydów.

4:23

Ale nadchodzi godzina, i teraz jest, gdy prawdziwi czciciele będą czcić Ojca w duchu i w prawdzie. Bo i Ojciec szuka takich, którzy będą go czcić.

4:24

Bóg jest duchem, więc ci, którzy go czczą, powinni go czcić w duchu i w prawdzie.

Portret użytkownika Kmieciu

Ale właściwie dlaczego

Ale właściwie dlaczego mielibyśmy się przejmować co jakiś bliżej niezidentyfikowany ktoś napisał 1500 lat temu w jakimś liście do jakichś bliżej niezidentyfikowanych Rzymian? Albo w ogóle tracić czas na czytanie w/w cudzej korespondencji jednych zacofanych cudaków z drugiego końca świata do drugich, i jeszcze uważać, że cośkolwiek to ma wspólnego z Polską w 2019 r.? Niezłego schiza trzeba by było mieć...

 

Skomentuj