Zmutowany aligator siał zniszczenie w chińskim jeziorze

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziennikarze obawiają się, że zwierzę może zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

 

Mieszkańcy chińskiego miasta byli zszokowani „dziwną rybą", która pływała w akwenie popularnego parku w Guangzhou jeszcze na początku lutego. Według naocznego świadka, grzbiet zwierzęcia jest jak u żółwia, a głowa jak u węża.

 

Pracownicy chińskiego parku zainstalowali znaki ostrzegawcze wokół jeziorka, zabraniających zażywania w nim kąpieli. Lokalne media nazywają rybą „dziką" i ogłaszają ją „wodnym zabójcą”. Dziennikarze obawiają się również, że zwierzę mogło zniszczyć ekosystem w jeziorze, „zjadając wszystkie żywe stworzenia".

Po kilku dniach poszukiwań strażnicy parku złapali zwierzę. Jego długość wynosiła 1,2 metra. Według miejscowej prasy, stworzenie okazało się być rodzajem aligatora z mutacjami.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ludzka Świadomość

Szmaciarzem się zrodziłeś i

Szmaciarzem się zrodziłeś i nim pozostaniesz Kmieciu. Jeśli ktoś chce dać nauczkę temu bucowi niech sobie pomyśli o sytuacji, która mu się przydarzy w niedługim czasie i da nauczkę, ponieważ na nią zasługuje. Napewno też nie wierzy w moc sprawczą myśli, więc pokażmy mu że się myli skupiając się na jego osobie i sytuacji, która go dotknie. Pomyślcie kilka razy dziennie, powinno wystarczyć, a przy okazji zrobimy mały eksperyment. 

Z góry wszystkim dziękuję, bo troli trzeba karać! 

Portret użytkownika robert gentry fizyk jądrowy ciulu

jednym z prostszych dowodów

jednym z prostszych dowodów nie do obalenia na to, że ewolucja nie istnieje jest istnienie muchy....otóż zwykła mucha jest tak precyzyjnie zaplanowanym mechanizmem latającym, ze nawet najdrobniejsza zmiana w kształcie jej skrzydeł powoduje, ze traci ona zdolność lotu.......nie mogła więc wyewoluowac z innych organizmów, bo przez miliony lat ewolucji cały czas dopiero kształowałaby kształt skrzydeł ale nie miałaby przez te miliony lat zdolności lotu wiec jako gatunek by wyginęła!!!!!!!!!!  Ale czy na pewno rozumiesz kmieciu bo to, ze sie nie zgadzasz z zasady bo od dziecka wierzysz w ewolucje, bo naukofcy tak mufiom to ja rozumiem, ale czy ty w ogóle rozumiesz o co nam kreacjonistom sie rozchodzi w naszych dowodach nie do podważenia?....MUCHA ZOSTAŁA STWORZONA W JEDNEJ CHWILI WG SCISŁEGO PLANU JEJ BUDOWY CO DO SETNEJ MILIMETRA KSZTAŁTU JEJ SKRZYDEŁ BO NAWET CZEŚĆ SETNEJ MILIMETRA ODCIĘTA Z JEJ SKRZYDŁA  ELIMINUJE JĄ Z NATURY.

Portret użytkownika scatognostycyzm ka ka ka ka

ales pojechał, jak można byc

ales pojechał, jak można byc tak naiwnym zeby wierzyc ze to zmutowany aligator?! to jest ryba zwana niszczuką krokodylą. Ewolucja nie istnieje za to istnieja naiwni ludzie wierzacy w kazdy news z netu tak samo jak w ewolucje i brak boga.

Portret użytkownika Toxic

Kmieciu, jesteś patologicznym

Kmieciu, jesteś patologicznym zwyrodnialcem, musiało cię naprawdę wiele złego w przeszłości spotkać, może nawet byłeś bacą. Idź pluć w lustro, nie ziej jadem w sieci, bo nikt ciebie i twoich gównianych wynurzeń tutaj nie potrzebuje.

Strony

Skomentuj