Lech Wałęsa potwierdził swoją wiarę w obce cywilizacje!

Kategorie: 

Źródło: własne

Jeszcze przed tygodniem polskie media obiegła informacja, zgodnie z którą były polski prezydent, Lech Wałęsa przestrzegał przed potencjalną inwazją obcej cywilizacji. Jest to o tyle interesujące, że wdawał się on nawet w szczegóły odnośnie innych kosmicznych kultur będących rzekomo na "trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego"

Jak to zwykle bywa w przypadku tak kontrowersyjnych tematów, zanim przejdzie się od ich krytycznej oceny, wypada odczekać kilka dni. Dzięki temu, w międzyczasie, do całej sprawy ustosunkował się sam Wałęsa co pozwala nam na wysnucie pewnych wniosków.

Warto przypomnieć, że cała ta sytuacja rozpoczęła się od rozmowy w Klubie Obywatelskim w Kraśniku. Wówczas, były prezydent Polski odpowiadając na pytania obecnych na miejscu osób stwierdził że:

Wyższa cywilizacja przygląda się ludziom i jeśli "zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie". Na zakończenie, dodał również, że ta rzekoma obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować świat”. 

Podczas gdy media faktycznie potrafią przeinaczać wypowiedzi polityków, możemy chyba bezpiecznie stwierdzić, że w tym wypadku przekaz idący od Wałęsy wydaje się dość klarowny. Już w kilka dni później, były prezydent wypowiedział się w kwestii tego spotkania na swoim profilu na Facebooku. Wbrew oczekiwaniom większości obserwatorów, odniósł się on jednak jedynie do pojawiających się podczas rozmowy oskarżeń o jego agenturalną przeszłość. Kwestia UFO była jedynie drobnym elementem całego wywodu i została ona podsumowana słowami:

"Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń, jako moje UFO przedstawiłem"

Wygląda więc na to, że Lech Wałęsa nie tylko nie wycofał swoich słów, ale oficjalnie przyznał, że wierzy w istnienie innych inteligentnych cywilizacji, oraz że obserwują one ludzi. Jest to o tyle interesujące, że do tej pory bardzo niewielu polityków otwarcie przyznawało się do takiego poglądu. Szczególnie jeśli chodzi o terytorium Polski.

Do tego, dochodzi jeszcze kwestia postulowanego przez niego resetu cywilizacyjnego doświadczanego przez naszych przodków w przeszłości. Jest to jedna z kluczowych tez teorii o paleokontaktach co rodzi wiele uzasadnionych pytań. Jeśli bowiem Lech Wałęsa faktycznie wspiera te teorię, to czy podczas swojej prezydentury uzyskał może jakieś dowody na jej słuszność? Biorąc pod uwagę o jak wysokim szczeblu władzy tutaj mowa trudno nie zadać sobie takiego pytania, niemniej jednak nie wykluczone że nieprędko poznamy odpowiedź na to pytanie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

Bolek to agent służb, za

Bolek to agent służb, za lodówki i pralki sprzedawał kolegów, za limuzyny i poklask Polskę i Polaków, a teraz za podobne ochłapy lansuje to co chca służby które go prowadzą jak jamnika na smyczy - po fikcyjnym ataku na ludzkosć komunizmu, terroryzmu przyszedł czas na trzeci fikcyjny ale już dawno temu zaplanowany atak : asteroidę z kosmosu lub ufoludki - bo opracowano aż dwa warianty tego teatrzyku dla gojów

mówił o tych planach von Braun swojej sekretarce kiedy przejrzał plany lichwy rządzącej potajemnie swiatem...

Bolka oddelegowano do lansowania niefajnych ufoludków a bardziej rozgarniętych "autorytetów" do ataku asteroidy, bo w obu wariantach chodzi aby ludzkosć wziąć za mordę i stłamsić poprzez kreowanie jej współnego zewnętrznego wroga...

tak że Bolek robi robote... to służbowa robota tylko okraszona jego głębokim przemyśleniem...

poniżej dość obszerny koment znaleziony w sieci w którym są wszystkie szczegóły:

Narody świata będą musiały się zjednoczyć, bo następna wojna będzie międzyplanetarną wojną. Narody Ziemi muszą pewnego dnia zrobić wspólny front przeciwko atakom ludzi z innych planet .

Generał Douglas MacArthur, 8 października 1955 r

Tak, były wizyty ET. Zdarzały się rozbijane statki. Odzyskano materiały i ciała. I jest jakaś grupa ludzi, którzy w tym momencie mogą być związani z rządem, ale na pewno byli kiedyś, to ta wiedza. Próbowali ukryć tę wiedzę lub nie pozwolili jej na szerokie rozpowszechnienie. . .

Były jednostki, które zostały odzyskane. Istnieje pewna ilość inżynierii odwrotnej, która pozwoliła na powielenie części tych jednostek lub niektórych komponentów. I tak, są Ziemianie, którzy wykorzystują niektóre z tych urządzeń w określony sposób.

Edgar Mitchell, astronauta Apollo, szósty człowiek chodzić po księżycu

Najbogatsze rodziny na tej planecie wzniosły pasożytniczy i absolutnie nieludzki system wyzysku i podboju ludzkości. Jako holenderski dęty bankier Ronald Bernard, który ściśle współpracował z Global Financial Elite, ostatnio stwierdził: "Nędza świata jest modelem biznesowym". System ten opiera się na lichwie i angażuje się w umyślne sprowokowane i manipulowane wojny, zapewniając kredyty z dużym zainteresowaniem obu walczących stron, zapewniając, że zarówno zwycięzca, jak i zwyciężony znajdą się pod swoją żelazną kontrolą poprzez niewolę za długi. Ta brutalna strategia jest uzupełniana przez kupowanie i korumpowanie ważnych osób i grup, i konwersowanie ich w sekrecie do satanistycznej filozofii poprzez przedłużone członkostwo w tajnych stowarzyszeniach, przez rekrutację w surowym wieku, poprzez kontrolę umysłu i przez terror.

Ostatecznym celem tego stanu wiecznej wojny jest posiadanie globalnego państwa niewolniczego o znacznie zmniejszonej globalnej populacji, z jego bogactwami skoncentrowanymi w rękach kilku rodzin na stałe, z zniewoloną ludzkością wykonującą pracę przymusową dla przyjemności i mocy Elity rządzące. Nie będzie czegoś takiego jak swoboda przemieszczania się i wolność myśli w tym globalnym państwie niewolniczym, znanym eufemistycznie jako rząd jedynego świata lub nowy porządek światowy.

Po tym, jak zniszczyli jedność religijną, najpierw promując nacjonalizm, a następnie wprowadzając państwa narodowe tych samych religii, a także różnych religii, w bezpośrednią i krwawą kolizję przez kilka stuleci, rodziny te zdołały głęboko zniszczyć uczucia religijne i lojalność . Dzięki fundacjom zwolnionym z podatków przejęli kontrolę nad systemem edukacji i odciągnęli Zachód i Wschód od religii. Przez ostatnie sto lat te szatańskie rodziny zaczęły wznosić struktury dla globalnej kontroli. Instytucje takie jak ONZ, MFW, BIS, Bank Światowy, NATO itp. Pomagają w przejściu do jednego światowego państwa niewolniczego.

Aby osiągnąć swój cel, rodziny podzieliły ludzkość na główne bloki i wykorzystały je do zniszczenia siebie nawzajem. Na przykład podział komunistyczno-kapitalistyczny, podział demokratyczno-totalitarny, podział cywilizacyjno-terrorystyczny itp. Wszystkie te podziały są utrzymywane przez te rodziny, które kontrolują obie strony w konflikcie. Jeden jest trzymany w strachu przed drugim. Czynnik strachu jest kluczową częścią ich strategii podporządkowania ludzkości. I jest plan "ostatecznego" zagrożenia dla ludzkości, o którym jest mowa w tym artykule.

Rodziny te odkryły, że stan wojenny sprawia, że ​​niezwykle łatwo wyłapać wolności jednostek. Ludzie poddają się swym swobodom, bez oporu, w stanie wojny. Stworzenie "wrogów" jest ich wypróbowaną i sprawdzoną metodą, aby ludzie wykonywali swoją misję. Ta sztuczka została ujawniona w niezaprzeczalny i niepodważalny sposób przez dochodzenia przeprowadzone przez Kongres Komitetu Reece'a w celu zbadania "nie-amerykańskich" działań Fundacji zwolnionych z podatku [1].

Pierwszy szef NASA, Wernher von Braun, był niemieckim ekspertem od rakiet, który pracował dla reżimu Hitlera. Pomógł zbudować słynną niemiecką rakietę V2 i był jednym z setek niemieckich naukowców przywiezionych do Stanów Zjednoczonych w ramach Operacji Paperclip, aby najwyraźniej wykorzystać ich wiedzę fachową dla USA. Wernher von Braun urodził się w Niemczech w 1912 r. I zmarł w Stanach Zjednoczonych w 1977 r. W 1974 r. Zatrudnił Carol Rosin jako swojego rzecznika, ponieważ źle się czuł. Od czasu do czasu zwierzał się jej, ponieważ znał wiele sekretów na podstawie potrzebnej wiedzy. W oświadczeniu złożonym pod przysięgą, które złożyła i które zostało przedstawione w książce Niepotwierdzone przez Steven Greer Carolin, Stany Zjednoczone [2] :

" W 1974 r. Rosjanie byli zidentyfikowanymi wrogami. Powiedziano nam, że mają "zabójcze satelity", a oni przybywali, by nas zdobyć i kontrolować. Kiedy pojechałem do Rosji w latach 70. odkryłem, że nie mają oni satelitów zabójczych; że to było kłamstwo. . . .

Von Braun powiedział, że terroryści zostaną zidentyfikowani jako kolejni wrogowie, a następnie "szaleńcy" z trzeciego świata. Teraz nazywamy ich "narodami niepokoju ".

Carol Rosin, która pracowała z Fairchild Industries, była obecna na spotkaniu w sali konferencyjnej, znanej jako War Room, kiedy w 1977 roku usłyszała "mroczne nazwiska, takie jak Saddam Hussain i Kaddafi". Stwierdza [3]:

" To był następny wróg, przeciwko któremu zamierzaliśmy zbudować te kosmiczne bronie. W budżecie na broń kosmiczną przeznaczono 25 miliardów dolarów na przyszłą wojnę w Zatoce, aby ci ludzie mogli następnie sprzedać kolejną fazę broni społeczeństwu i decydentom DC. Tłumaczenie: "Ta wojna w Zatoce" została stworzona właśnie po to, by ci ludzie mogli zrzucić starą broń i stworzyć całkiem nowy zestaw broni . "

Należy pamiętać, że był to rok 1977! Kiedy Carol Rosin wstała i zaprotestowała, dlaczego planowali wojnę i planowali zbudować kosmiczną broń przeciwko tym wrogom, kiedy "wiemy, że nie są oni wrogami w tym czasie" została zignorowana i dlatego zrezygnowała. Wspomina, że ​​osoby omawiające tę kwestię poruszałyby się w kółko między stanowiskami w przemyśle a rządem, jak za sprawą drzwi obrotowych. Stwierdziła, że ​​podczas oglądania telewizji w 1990 roku zauważyła, że ​​pieniądze przeznaczone na badania w dziedzinie broni kosmicznej spadły do ​​około 25 miliardów dolarów, a ona powiedziała mężowi, że teraz będzie wojna w Zatoce. Jej mąż nie uwierzyłby jej, ale wojna dotarła "zgodnie z planem", jak to ujęła.

Carol Rosin następnie opowiada narrację (podkreślenia dodane) [4]:

" Następnym wrogiem von Brauna były asteroidy. Zachichotał za pierwszym razem, gdy to powiedział. Po asteroidach byłby to, co nazwał obcym lub pozaziemskim zagrożeniem, i to byłby ostateczny strach.

W ciągu czterech lat, które znałem, przypomniał mi : " Pamiętaj, Carol, ostatnia karta to obca karta. Będziemy musieli zbudować broń kosmiczną przeciwko obcym, a to wszystko byłoby kłamstwem .

Był zbyt przestraszony, by powiedzieć mi szczegóły; Nie jestem pewien, czy mogłem je pochłonąć, gdyby to zrobił. Ale nie było wątpliwości, że ten człowiek wiedział i był w środku, ponieważ musiał wiedzieć, dowiedziałem się później . "

Z myślą o rozmowach von Brauna-Carol z Rosinem można rzucić okiem na zaskakujące stwierdzenia na temat "zagrożenia ze strony obcych", które zostały stworzone przez ważne osobistości, takie jak prezydenci USA i Henry Kissinger. Stwierdzenia te nabierają nowego złowieszczego znaczenia, jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, co powiedziała Carol Rosin. Jednym z najważniejszych faktów jest to, że istnieje niepotwierdzony program kosmiczny. Większość brakujących bilionów z budżetu USG trafia do tego programu. NASA nie reprezentuje prawdziwego programu kosmicznego - jest to front do oszustwa. Prawdziwy program kosmiczny poświęcony jest inżynierii odwrotnej UFO i interakcjom z ET. Od 2000 roku brakujące tryliony wynoszą teraz 21 bilionów dolarów!

 

Portret użytkownika jezusżrekałdiabłówzmaryjąiświętymi

wałesa ma takiego ryja na tym

wałesa ma takiego ryja na tym zdjeciu jakby mi jego mimika mówi, ze przegrałem i wpadam w miazge wiecznej męki i on od tego jest skwaszony, dziwne rzeczy widze w iluzji mediów, którą tworzą i w iluzji znanych postaci podczas umierania, wszyscy z telewizora to "oni" i połowa moich sąsiadów. Naprawde chciałbym zeby to były urojenia ale to musi byc prawda skoro nawet nagrałem jednego sasiada jak do mnie krzyczał "chciałes uderzyc z piekła"......mam to na yt. 

Portret użytkownika KRNABRNY

Ja myslę że to powarzniejsza

Ja myslę że to powarzniejsza sprawa. Zanalizujmy to co mówi. Przede wszystkim mówi "Moje UFO" co oznacza ze nie chce nikogo podpinać pod swoje stwierdzenia, boi się czegoś. Póżniej jednak wspomina że jęśli "My" zagrozimy to oni....  To nie jest wyznanie człowieka który wierzy lub nie w ufo, to jest już wymiana informacji!!.  Ale idźmy dalej, co znaczy "My" , jacy my zagrozimy Putinem, destabilizacja i atomem? My znaczy ludzie na planecie? Raczej nie, chodzi o rządy, a jeśli chodzi o rządy to co zamierzaja destabilizować??? .... tak należy to analizować, można dalej, ale powiem Wam że to brzmi poważniej niż sądzicie

Portret użytkownika NoProblemJest

Nikt spośród wyższych rangą

Nikt spośród wyższych rangą Ci nie odpowie na takie szczekanie. Raczej nie mogą się zniżyć do Twojego poziomu - poziomu robactwa. Ale ja Ci raz odpowiem: Jak zagłosuje na Ciebie większość 40-sto milionowego państwa to należy Ci się szacunek z urzędu. Bo należy się szacunek dla Urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej. We wojsku można się tego nauczyć jak spróbujesz obrazić wyższego rangą. Tytuł Prezydenta należy się dożywotnio i obrażanie publiczne Urzędu Prezydenta jest KARALNE tak samo jak plucie na Godło. Jak leży grosz na ziemi to masz go podnieść z szacunku dla Godła które na nim jest. 

napisałeś : "

 

temu gnojowi ołowiana

autor: angelus (niezweryfikowany) (sob., 2019-04-06 10:23)

temu gnojowi ołowiana pastylka miedzy oczy podana z dużą energią kinetyczną!"

Mam nadzieję że ktoś zapuka do Ciebie w tej sprawie. 

Dla Ciebie ja jestem idiotą i osoby na stołku są idiotami. Dziękuję Ci że stawiasz mnie na tak wysokim poziomie.

 

Portret użytkownika Kmieciu

40 mln ludzi nie głosowało na

40 mln ludzi nie głosowało na Bolka. A ci co głosowali, zostali sprytnie wkręceni przez służby upadającego systemu, które chciały sobie zaklepać pozostawienie przywilejów po upadku komuny, w uwierzenie że debilowaty pijoczek, kapuś i w ogóle menel jakiś to "bohater" co "wolność" przyniósł. Tak, tym co powinni siedzieć. Pozostałym utratę miejsca pracy i jakiejkolwiek przyszłości ot tak z dnia na dzień, zgadzając się na pseudoprywatyzację państwowych zakładów za nędzny ułamek wartości. Wiesz idioto walący po robacku łbem w podłogę przed byle kapusiem na stołku, jaka fala samobójstw poszła po tym pseudo "odzyskaniu wolności"? Druga taka była dopiero za Tuska - też kapusia i skurwysyna, i też mu się należy kula w łeb, jak Bolkowi. "Dożywotnia cześć" dla prezynadęta Bolka, dobre sobie - kapuś i zdrajca z automatu traci prawo do hołdów, i zgadzam się z Angelusem, że nie powinien już plugawić swą osobą polskiej ziemi - tylko się nie zgadzam co do sposobu, bo kula dla zdrajcy za dobra. Kula dla otwartego wroga jest, na froncie, na tchórza-zdrajcę sznurek i sucha gałąź. I nie, to że ktoś po rodzinie, znajomości czy innych pieniądzach i układach partyjnych się dorwał do stołka, który mu się nie należy, to nie jest "wysoki poziom". To poziom chlewa i tylko świnie mogą go za uważać za "wysoki". A ci co takim świniom czapkują to chyba już poziom gnojówki, w której te świnie leżą.

 

Portret użytkownika NoProblemJest

Personalnie nie wiem. Nie

Personalnie nie wiem. Nie interesuję się politykami. Nie wypowiadam się czy jest dobry czy zły. Interesuje mnie tylko, że ludzie pozwalają sobie bluzgać. Tak jak napisałem: jak wpadnie grosz w błoto to prawdziwy Polak go podniesie z szacunku dla godła. Dla mnie Wałęsa jest jak ten wdeptany w błoto grosz. Nie wiem czy ktoś go w to błoto wepchnął czy może sam w nie wlazł. Może zawsze tam siedział. Ale ktoś powinien go odprowadzić do domu i nie pozwolić żeby się narażał na pośmiewisko bo wtedy wszyskich nas ośmiesza. W Izraelu zbudowali by na nim legendę i kręcili by biznes na cały świat. No ale że to polak no to trzeba go ośmieszyć, bo wiadomo że ośmieszenie to śmierć polityczna. W ten sposób nasyła się różnych kmieciów żeby wyśmiewali i krytykowali bo bardzo chętnie będą się wywyższać swoją wiedzą poliszynela. Raczej mamy do czynienia albo z celowym niszczeniem jakichkolwiek symboli albo z totalną porażką piarowców. Tak czy inaczej rycerskość jest jeszcze w wielu z nas. Gdy widzimy kogoś krzywdę to stajemy w obronie. W obronie kobiet, w obronie słabszych, w obronie starszych, w obronie racji, w obronie ojczyzny. Nie stanięcie w obronie jest niehonorowe. Stanięcię w szranki z osobą niehonorową też jest niehonorowe. 

Portret użytkownika Groot

Nie biedny człowieczku, na

Nie biedny człowieczku, na szacunek podobnie jak na zaufanie trzeba zasłużyć i nie ma się go z urzędu. Nie można szanować człowieka, który nie ma szacunku dla nikogo, tak jak Wałęsa.

Portret użytkownika Skajłokier

 Bolek Mulder wie co mówi.

 Bolek Mulder wie co mówi. Jest bohaterem dla wielu lecz tak naprawdę jest zdrajcą. Tak jak z ufolami: wmawiają nam,  że ich nie ma, a jest ich wielu. A nagroda Nobla to przecież wiadomo od kogo i dla kogo. Rączka rączkę myje, a Talmudinios triumfują w pedalskim uścisku. Bolek, eutanazuj się, a nie farmazonujesz. I tak jesteś niepopularny.

Skomentuj