Raelianie chcą zbudować na Ziemi ambasadę obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Członkowie sekty, nazywający się Raelianami oświadczyli, że w zeszłym roku negocjowali z pierwszym krajem, który rozważa zorganizowanie ambasady cywilizacji pozaziemskiej na swoim terytorium. Teraz wyznawcy raelizmu chcą zwrócić się z prośbą do ONZ o wsparcie tej inicjatywy.

Raelianie uważają, że życie na Ziemi zostało stworzone przez obcych, zwanych jako Elohim, którzy przez inne religie niesłusznie są utożsamiani z bogami. Celem ruchu raeliańskiego jest zbudowanie ambasady, w której nasi stwórcy mogliby przebywać bez zagrożenia ze strony prymitywnych Ziemian. Założyciel i duchowy przywódca ruchu, a więc Claude Vorilhon (pseudonim Rael), oficjalnie ogłosił pierwszą sobotę kwietnia Dniem Ambasady Obcych Cywilizacji w celu podniesienia świadomości społecznej na temat ważnego projektu.

Raelianie sądzą, że powstanie specjalnej ambasady mogłoby skłonić obcą cywilizacje do przybycia na naszą planetę i spotkania się z nami. Ambasada ma więc stanowić przykład naszych pokojowych intencji względem przybyszy z kosmosu. Inicjatywę szeroko opisał Daniel Turcotte z ruchu raeliańskiego:

Zamierzamy zwrócić się do Organizacji Narodów Zjednoczonych o zorganizowanie pierwszej międzynarodowej konferencji, poświęconej omówieniu nowego protokołu dotyczącego ambasad dla istot pozaziemskich, który byłby cennym dodatkiem do Konwencji Wiedeńskiej o stosunkach dyplomatycznych.

Turcotte dodał, że wiele krajów odpowiedziało na ich prośbę zorganizowania takiej ambasady, a kilka z nich wykazało rzeczywiste zainteresowanie projektem:

Coraz więcej krajów okazuje zainteresowanie, ponieważ staje się oczywiste, że cywilizacja pozaziemska przygotowuje się do nawiązania z nami oficjalnego kontaktu. Jest to widoczne poprzez coraz większą liczbę obserwacji UFO i bardzo skomplikowanych kręgów zbożowych w różnych miejscach świata.

Raelianie przygotowują również specjalną kampanię w mediach społecznościowych. Jej głównym elementem jest strona internetowa, na której obywatele z całego świata mogą podpisywać się pod wnioskiem do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Turcotte zwrócił ponadto uwagę, że niektóre mocarstwa błędnie antycypują zbrojną inwazję obcej cywilizacji, przygotowując się do wojny.

 

Raelianie sądzą, że obcy są znacznie bardziej spokojną i zaawansowaną cywilizacją od nas, zarówno pod względem naukowym, jak i filozoficznym. Wyznawcy tej religii mają nadzieję, że pokojowe stosunki ze stwórcami wprowadzą ludzkość w nową, spokojniejszą i szczęśliwszą erę.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika 28/10

Zibi, czy jesteś pewien, że

Zibi, czy jesteś pewien, że masz duszę? Nie chcę nikogo urazić, ale popatrz na to.

Każda istota, która "schodzi" na ziemię po raz pierwszy nie ma duszy. Świadomość i ciało takiej istoty są powoli "przejmowane" pod wpływem religii, innych istot żyjących już w matriksie, wierzeń...itd. bardzo wielu aspektów matriksa, bo wszystko znajduje się w matriksie. Na "przejęcia" składają się połaczenia, fragmenty innych istot, technologie...i tak istota, która "schodzi" na ziemie po raz pierwszy powoli jest ściągana do coraz to niższych wymiarów, bo jest coraz bardziej "gęsta" i ma coraz niższe wibracje. Aż dojdzie do bardzo niskiego wymiaru matriksa (wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, bo tak został stworzony matriks). W tym niskim wymiarze, po ciemnej stronie matriksa poprzez wszystkie zebrane obciążenia, w takiej istocie "rodzi" się dusza, matriksowy include. Ludzie to nazywają obudzeniem, inny narodzinami , inny oświeceniem, inny, że posiedli wszystkie mądrości świata, bo mają nadprzyrodzone moce. Tak było do marca 2018. Od tej daty Ziemia "wychodzi" z matrkiska. Każda istota dostała wybór. I każdy dokonał wyboru świadomie lub mniej. Większość istnień nawet te z matriksowym includem "przeszły" na jasna strone podążając za Ziemią, tym samym "tracąc" swoje dusze.

Może wcale nie konicznie, masz duszę, Zibi?

Portret użytkownika zibi1973

To  jest pytanie ile razy tu

To  jest pytanie ile razy tu byłem,o te przypadki już nie wspominam to wielki rebus,6 kotów posiadam,interesuje się ufonautyką to samo tak ciągnie,magrav to tak jakby magnes przykleił się do mnie,może poczułem zagrożenie,a powiem ci że koi mi bezpieczeństwo ulgę i swobodę, największą zagadką to twarze które widzę w chmurach,pożarach,wypadkach np samochodowych śmiertelnych i to złe twarze widać,ostatnio do żony coś się uczepiło osłabła straciła dużo energii,jest obecnie na zwolnieniu lekarskim, może ktoś z tych innych potrzebował energii a co jeszcze to zobaczymy jak to się skończy dalej,już wcześniej tu pisałem w komentarzach to cztery lata jakiejś wojny z innymi tutaj,nie wiem czemu ale lubię im wytykać krzywiznę chodź niektórzy to posiadają wiedzę nie z tej ziemi,mówię na nich wybrani pana,może nie samego stwórcy ziemi a bożków,demonów,oni ukrywają prawdę jak i nasze rządasy,niby naukowcy,tu jest zabawa w kotka i myszkę i też podejrzewam że żyje dla duszy, taki nieświadomy produkt

Portret użytkownika b@ron

no bo ja myślę, że główny

no bo ja myślę, że główny szkopuł polega na tym, że one potrzebują sponsora, co by im tą ambasade sfinansował i w tym problem, bo jeszcze sie taki nie narodził ... coby wydał kase na ambasadę dla Elohimów.

ja nawet myślę , że ONZ zgodzi się na owe rozmowy... porozmawiają, pośmieją się i rozwieją coniektórym wszelkie wątpliwości...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mordulec

Jeśli kosmici po przybyciu

Jeśli kosmici po przybyciu zaoferują ciekawe warunki jednocześnie likwidując wszelkie patologie stworzone przez ludzkość jak np. wojny, religie, handel żywym towarem, mafie, lichwę itd. itp. to przystaję do nich od razu Smile Od ludzkości to chyba nikt już nie będzie gorszy, także panowie kosmici zapraszam Smile

Portret użytkownika Nie lubię Izraelitów

Wojna nie jest patologią

Wojna nie jest patologią debilu, to wojna pcha nas do rozwoju, szczególnie technologii, to wojna jest jednym z czynników ograniczających populację, przerzedzających stado (usuwa słabe jednostki, jak wiadomo, nie tylko takie, ale nic nie jest idealne), to dzięki walce Polacy przez tyle czasu pomimo różnych zaborów zachowaliśmy tożsamość. Czemu wszystkim się wydaje, że hipotetyczna obca cywilizacja będzie chciała zakończenia wojen? No, chyba, że by chcieli z nas kolonię zrobić, wtedy usunięcie naszych wojsk ma sens. Dlaczego wszystkim się wydaje, że za rozwojem technologicznych idzie także duchowy?                                                                    

Portret użytkownika mordulec

Więcej pożytku byłoby gdyby

Więcej pożytku byłoby gdyby ludzkość zjednoczyła się i odrzuciła podziały, wtedy wojny nie miałyby żadnego sensu, a rozwój by tak wystrzelił, że nawet tysiące wojen takiego nie zapewni. Ale skoro rozumujesz jak prymitywny zwierzak, to cały czas ten świat tonie w szambie Smile Więc bierz widły i idź sobie ginąć za interesy elit ... debilu Smile

Strony

Skomentuj