Wykładowca z Oxfordu twierdzi że obcy produkują hybrydy ludzi dla naszego dobra

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak stwierdził dr Young-hae Chi , wykładowca języka koreańskiego na Uniwersytecie Oxforda, kosmici dążą do hybrydyzacji gatunku Homo sapiens. W tym celu porywają ludzi aby wymieszać ich materiał genetyczny z ludzkim, w celu stworzenia nowej rasy, która będzie w stanie przetrwać na naszej planecie nawet wtedy gdy zajdą na niej nieodwracalne zmiany klimatyczne. 

 

Zdaniem koreańskiego naukowca, tworzenie hybryd może pomóc ludziom rozwiązać problem dostosowania się do zmieniających się ciągle warunków. Doktor Chi uważa że już w tej chwili między nami żyje sporo hybryd ludzi i obcych, tylko tego nie dostrzegamy. Jego zdaniem obecnie dojrzewa już drugie pokolenie hybryd.

Jak twierdzi doktor Chi,  na świecie pojawiają się regularnie cztery rodzaje obcych. Jedni są mali, drudzy wręcz przeciwnie bardzo wysocy, są wśród nich również istoty przypominające gady i istoty wyglądające jak przerośnięte owady, tak zwane insektoidy. Działają one cały czas starając się przeciwdziałać zagrożeniom takim jak zmiany klimatu czy broń jądrowa.

Według koreańskiego naukowca z Oxfordu  hybrydyzacja ludzi jest koniecznością, ponieważ nic innego nie umożliwi przetrwania naszego gatunku. Naukowiec jest pewny, że stworzenie hybryd ludzi i obcych pozwoli na łatwiejszą adaptację naszego gatunku w związku ze zmieniającymi się warunkami bytowymi na Ziemi.

Dr Chi napisał o tym nawet książkę dostępną po koreańsku. Nosi ona tytuł "Wizyty obcych i koniec ludzkości”. Przedstawia w niej swoje podstawowe przekonania na temat wizyt obcych i ich zamiarów stworzenie hybryd człowieka. Zyskał też rozgłos w Oxfordzie w 2012 roku, kiedy wygłosił wykład zatytułowany „Porwania przez obcych i kryzys ekologiczny”, w którym przedstawił swoje teorie na temat obecności pozaziemskich inteligentnych kosmitów na Ziemi.

 

Doktor Young-hae Chi oszołomił publiczność swoim wystąpieniem. Wynikało z niego, że być może ludzka cywilizacja zbliża się właśnie do kresu swojego istnienia. Dr Chi ma trzy teorie dlaczego kosmici wytwarzają ludzkie hybrydy. Jedną z możliwości jest taka, że nasze DNA jest zbyt cenne, aby mogło przepaść prze wyginięcie. Po drugie, celem może być stworzenie gatunków, które będą w stanie przetrwać w przyszłych warunków klimatycznych. Po trzecie, hybrydy mają przeważnie wysoki iloraz inteligencji, więc może chodzi o umożliwienie im sprawowania władzy w przyszłości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Medium

Pewien inny, również

Pewien inny, również wykształcony człowiek twierdzi, że wszyscy mongoloidalni Azjaci (Chińczycy, Wietnamczycy, Japończycy, itp.) to hybrydy. Możliwe też, że czarnoskórzy do nich należą (ruskojęzyczne wideo podam na życzenie).

Religie tych ludów mówią o ich pochodzeniu. Wszystkie religie mówiące o stworzeniu to religie hybryd.

Jedni są dziećmi bogów, inni zostali stworzeni.

Tak, jak zauważył ktoś niżej, to nie nie ciało ma duszę, a dusza ma ciało, więc rzeczywiście osobie ze świadomością hybrydy (stworzonego) może być obojętne, w jakim ciele się znajdzie.

Mnie jednak nieobojętna jest ingerencja istot obcych, choćby tylko eteryczna, co dzieje się masowo i jest widoczne na sesjach hipnotycznych czy tzw. channelingach.

Myślę, że takie właśnie zjawiska dawniej nazywano opętaniem, a obce istoty demonami.

Portret użytkownika Adrian Keys

Z całym szacunkiem dla Pana

Z całym szacunkiem dla Pana ale pan nie wiesz co to dusza to idąc dalej bezsensowne są. Panie weź Pan Biblię i tam pisze bardzo dokładnie co to jest dusza kim są dusze są głodne i umierają. Plus we krwi wszelkie duszę są i umierają. Dusza jest śmiertelna każda nauka o nieśmiertelne duszy pochodzi od Demonów czyli zbuntowanych aniołów czyli buntowników rebeliantów. W rebelie ludzie też zostali wciągnięci itd

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Maryjan_66

Jak zajrzałem było akurat

Jak zajrzałem było akurat 6666 odsłon. To znak?

Wykładowca sam się zdradził. Nie obcy chcą dobrze, ale nasi chcą dobrze, ewentualnie ci z którymi już współpracuje. I nie chcą dobrze, tylko szukają, i błądzą w tych poszukiwaniach..

 

Portret użytkownika waga

Nic dobrego  dla nas nie

Nic dobrego  dla nas nie planują, chcą tylko przejąć Ziemię a w swojej obecnej postaci nie mogą bo są nieprzystosowani. To nasi wrogowie. Chcą przystosować  czlowieka do kastrofy na ziemi która zreszta sami wywołują,  co za bzdury. Katastrofy należy uniknąć to jest dla nas rozwiązanie, a obcych przegonić.

Portret użytkownika Rymo7966

Czuje że to prawda z tymi

Czuje że to prawda z tymi hubrydami ,ostatnio siedziałem z kumplami w barze i w pewnym momencie zwróciłem uwagę na trzy kobiety w wieku około 30 lat ,zachowywały się trochę dziwnie,stały zwrócone do siebie jakby szeptały po cichu ale nie poruszając ustami i patrzyły w naszą stronę popijając jakies napoje i wszystko byłoby ok. Gdyby nie stały za płotkiem odgradzającym teren i nie o godzinie 23 ich twarze bez emocji bez jakiegoś wyrazu typowego ,wolnego siedzenia było sporo ,dlaczego nie usiadły? Może ten opis nie przemawia ale wtedy czułem się co najmniej dziwnie.

Portret użytkownika maniek II

Admin - dlaczego moj koment -

Admin - dlaczego moj koment - po raz kolejny - nie ukazal sie?...

nikogo nie obrazam!!!

podaje MOCNE - FAKTY -  DO SPRAWDZENIA!...

...poznie ktos mi robi zdjecia z mostu - kiedy jade!...kiedy macham mu - odwraca sie tylem - ciekawe!...

Portret użytkownika Medium

Miałam znajomego policyjnego

Miałam znajomego policyjnego śledczego. Czasem opowiadał mi, jakie dramatyczne rzeczy widywał.

Ja wierzę i rozumiem negację policji. Dalibóg lepiej dla rodzin nieszczęsnych młodocianych zapisać się wśród tych, co zaginęli, niż wśród młodocianych szaleńców morderców. Chwytasz intencję?

A zdjęcia najpewniej są prawdziwe. Niezły tam był szał!

Portret użytkownika Galant

Jeśli ten profesorek jest tak

Jeśli ten profesorek jest tak bardzo „naukowy” to niech wskaże dowody swoich opowiadań, czyli konkretne hybrydy. Inaczej nie jest wiarygodnym naukowcem. Dzisiaj teorie nie wystarczaja. Jeśli nie dotknę, nie uwierzę.

Portret użytkownika b@ron

jeśli doniesienia o

jeśli doniesienia o zmiennokształtnych są prawdziwe, to "oni" żyją już od dawna wśród nas i nie mamy o tym pojęcia... mogą zajmować wysokie stanowiska i rządzić ziemią nie ujawniając się a prowadząc swoje eksperymenty mniej lub bardziej po cichu...

między nami tutaj też się panoszą i usuwają istotne komentarze...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Dziwięsię że naukowiec Young

Dziwię się że naukowiec Young-hae Chi nie wspomina nic o przepowiedni z Biblii ?! "Wszyscy z was, którzy uznajecie istnienie aniołów, wierzycie że wszechświat, Ziemia i życie zostały stworzone, a wcześniej zaprojektowane przez Super Byt YHWH, jesteście na dobrej drodze by zrozumieć nadchodzącą rewolucję, do takiego stopnia niewiarygodną i fantastyczną, że odrzucaną przez większość jako fikcja, bajka czy religijny zabobon. Owe "majaki biblistów", jak tego chcą spece od psychomanipulacji, mogą być (a właściwie są) w rzeczywistości jedynie przepowiednią spoza czasu, przekazaną ludzkości, by ta była świadoma nadchodzącego. "To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną." Księga Daniela, 2:43

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kmieciu

A ja się dziwię oczekiwaniom,

A ja się dziwię oczekiwaniom, że naukowiec "musi" znać kradzione z wcześniejszych kultur mity, zwane "Biblią" na wyrywki i koniecznie włączać je do swojej pracy jakby to było rzetelne źródło współczesnej naukowej wiedzy. Nie wspomina nic o żadnej "przepowiedni" bo jest normalnym, wykształconym człowiekiem, którego nie interesują czyjeś urojenia, zabobony i stare bajki do trzymania ciemnoty za mordę. W dodatku ten przestarzały bełkot w ogóle nie pochodzi z jego kręgu kulturowego, więc co go to obchodzi? Dla niego "Jezus" i "Maryja", nie wspominając o Danielach i Nabuchodonozorach to egzotyka, całkiem jakby się dziwić, że rosyjski naukowiec nie zna na pamięć i nie cytuje w pracy naukowej mitów ludu Ukulele z Urugwaju południowo-północnego.

 

Portret użytkownika mordulec

,,jesteście na dobrej drodze

,,jesteście na dobrej drodze by zrozumieć nadchodzącą rewolucję, do takiego stopnia niewiarygodną i fantastyczną, że odrzucaną przez większość jako fikcja, bajka czy religijny zabobon."

Na świecie jest kilka tysięcy religii i każda uważa się za jedyną słuszną, więc koncepcja przypisania akurat Twojej ,,słusznej" doktryny do bajek i mitologii koczowniczej, jest bardziej zdrowym rozsądkiem, aniżeli odrzuceniem urojonego przez fanatyków i prostych wyznawców ,,zbawienia" czy ratunku Smile

Akurat Twój ,,super byt jhwh" sprzyja, ale plemieniu żmijowemu, bo owe plemię dostarcza jehowemu, to czego najbardziej pragnie czyli krwi i cierpienia. Dlatego Twoje urojenia lokuję w grocie Nestle jak każdą inną religię.

Portret użytkownika zibi1973

O moja przedszkolanka się

O moja przedszkolanka się pokazała,coś cię nie było widać strajkowałaś razem z nauczycielami.dzięki niej uświadomiłem sobie że nie opuszczę tego wnętrza ziemi ,a tak myślałem że kiedyś będzie można polecieć w ten kosmos,a to tylko fantazja została,polecę dwa metry pod ziemię,nie odzywałaś się a już się martwiłem,teraz tyle tych nekrologów,ale z drugiej strony to by nie pasowało na kogoś co tu walczy od długich lat,kto by tutaj tak mnie pouczał jak ty a słyszałaś że znaleźli ślady Yeti https://www.fotosik.pl/zdjecie/3c55e31df954bb93

Portret użytkownika mordulec

A może po prostu robisz to,

A może po prostu robisz to, czego ,,oni" chcą, czyli poniżasz się i masz za nic, co jest gówno prawdą. Spróbuj zmienić myślenie o 180st. oraz zaprzestać dokarmiać wrogów negatywną energią. Z Twoich postów uważam, że mądry z Ciebie człowiek i dociekliwy oraz zadajacy pytania, co się ceni dziś, będąc wśród szarej bezkształtnej masy ludzkiej przeznaczonej na rzeź i do eksploatacji.

Portret użytkownika  tomasz26

Brak owłosienia

Brak owłosienia,jednopluciowość ,całkowity zanik zwierzęcych popędów,wrodzona inteligencja podparta rozumną światłością itp.. kim będzie to brakujące ogniwo między małpą w samochodzie  a małpą na drzewie? na pewno produktem doskonalszym pozwalającym na lepsze funkcjonowanie i poznanie 

Portret użytkownika zibi1973

Żyją między nami,ale ich nie

Żyją między nami,ale ich nie dostrzegamy, ja tam ich dostrzegłem,jakby baranki trochę pomyślały to zaczęliby coś podejrzewać co tak ciężko chowali przez te lata istnienia innemedium,wystarczy było ich trochę poobserwować i zadać proste pytanie dlaczego tak walczą i jaki mają w tym cel,od tak sobie starzy bywalce tu nie siedzą, a jak przyjdzie taki czas że ludzie się obudzą i stwierdzą że dosyć kopania po twarzy to hybrydy oddadzą swoje dusze? 

Strony

Skomentuj