Wykładowca z Oxfordu twierdzi że obcy produkują hybrydy ludzi dla naszego dobra

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak stwierdził dr Young-hae Chi , wykładowca języka koreańskiego na Uniwersytecie Oxforda, kosmici dążą do hybrydyzacji gatunku Homo sapiens. W tym celu porywają ludzi aby wymieszać ich materiał genetyczny z ludzkim, w celu stworzenia nowej rasy, która będzie w stanie przetrwać na naszej planecie nawet wtedy gdy zajdą na niej nieodwracalne zmiany klimatyczne. 

 

Zdaniem koreańskiego naukowca, tworzenie hybryd może pomóc ludziom rozwiązać problem dostosowania się do zmieniających się ciągle warunków. Doktor Chi uważa że już w tej chwili między nami żyje sporo hybryd ludzi i obcych, tylko tego nie dostrzegamy. Jego zdaniem obecnie dojrzewa już drugie pokolenie hybryd.

Jak twierdzi doktor Chi,  na świecie pojawiają się regularnie cztery rodzaje obcych. Jedni są mali, drudzy wręcz przeciwnie bardzo wysocy, są wśród nich również istoty przypominające gady i istoty wyglądające jak przerośnięte owady, tak zwane insektoidy. Działają one cały czas starając się przeciwdziałać zagrożeniom takim jak zmiany klimatu czy broń jądrowa.

Według koreańskiego naukowca z Oxfordu  hybrydyzacja ludzi jest koniecznością, ponieważ nic innego nie umożliwi przetrwania naszego gatunku. Naukowiec jest pewny, że stworzenie hybryd ludzi i obcych pozwoli na łatwiejszą adaptację naszego gatunku w związku ze zmieniającymi się warunkami bytowymi na Ziemi.

Dr Chi napisał o tym nawet książkę dostępną po koreańsku. Nosi ona tytuł "Wizyty obcych i koniec ludzkości”. Przedstawia w niej swoje podstawowe przekonania na temat wizyt obcych i ich zamiarów stworzenie hybryd człowieka. Zyskał też rozgłos w Oxfordzie w 2012 roku, kiedy wygłosił wykład zatytułowany „Porwania przez obcych i kryzys ekologiczny”, w którym przedstawił swoje teorie na temat obecności pozaziemskich inteligentnych kosmitów na Ziemi.

 

Doktor Young-hae Chi oszołomił publiczność swoim wystąpieniem. Wynikało z niego, że być może ludzka cywilizacja zbliża się właśnie do kresu swojego istnienia. Dr Chi ma trzy teorie dlaczego kosmici wytwarzają ludzkie hybrydy. Jedną z możliwości jest taka, że nasze DNA jest zbyt cenne, aby mogło przepaść prze wyginięcie. Po drugie, celem może być stworzenie gatunków, które będą w stanie przetrwać w przyszłych warunków klimatycznych. Po trzecie, hybrydy mają przeważnie wysoki iloraz inteligencji, więc może chodzi o umożliwienie im sprawowania władzy w przyszłości.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Maryjan_66

Jak zajrzałem było akurat

Jak zajrzałem było akurat 6666 odsłon. To znak?

Wykładowca sam się zdradził. Nie obcy chcą dobrze, ale nasi chcą dobrze, ewentualnie ci z którymi już współpracuje. I nie chcą dobrze, tylko szukają, i błądzą w tych poszukiwaniach..

 

Portret użytkownika waga

Nic dobrego  dla nas nie

Nic dobrego  dla nas nie planują, chcą tylko przejąć Ziemię a w swojej obecnej postaci nie mogą bo są nieprzystosowani. To nasi wrogowie. Chcą przystosować  czlowieka do kastrofy na ziemi która zreszta sami wywołują,  co za bzdury. Katastrofy należy uniknąć to jest dla nas rozwiązanie, a obcych przegonić.

Portret użytkownika Rymo7966

Czuje że to prawda z tymi

Czuje że to prawda z tymi hubrydami ,ostatnio siedziałem z kumplami w barze i w pewnym momencie zwróciłem uwagę na trzy kobiety w wieku około 30 lat ,zachowywały się trochę dziwnie,stały zwrócone do siebie jakby szeptały po cichu ale nie poruszając ustami i patrzyły w naszą stronę popijając jakies napoje i wszystko byłoby ok. Gdyby nie stały za płotkiem odgradzającym teren i nie o godzinie 23 ich twarze bez emocji bez jakiegoś wyrazu typowego ,wolnego siedzenia było sporo ,dlaczego nie usiadły? Może ten opis nie przemawia ale wtedy czułem się co najmniej dziwnie.

Strony

Skomentuj