Wrak statku kosmicznego na Księżycu i Apollo 20

Kategorie: 

W 2007 roku wypłynęła historia, która jest bardzo zaskakująca. Ujawnił się wtedy rzekomy astronauta NASA, który był na misji Apollo 20, tej, której oficjalnie nie było.

 

Mityczny lot Apollo 20 wraz z lądowaniem był utajniony, ponieważ jego celem miało być spenetrowanie czegoś, co sfotografowano podczas misji Apollo 15 a co wygląda na porzucony statek kosmiczny.

 

Wiliam Rutledge jest obecnie na emeryturze i mieszka w Afryce, To on postanowił ujawnić całą sprawę i opisał ze szczegółami swoje zaangażowanie w NASA w latach 70tych ubiegłego wieku. Rutledge twierdzi, że pracował w dwóch misjach księżycowych włączając w to nieudaną Apollo 19 i Apollo 20, które startowało w czerwcu 1976 roku z Bazy Sił Powietrznych Vanderberg.

 

Obie misje według Rutledge, miały status tajnych operacji łączonych z ZSRR, czego efektem była współpraca rządów amerykańskiego i rosyjskiego. Misje te nie pojawiają się w oficjalnej dokumentacji i jak twierdzi Rutledge z dobrych powodów.

 

Celem misji było zbadanie dużego obiektu na odległej części Księżyca o nazwie region Delporte-Izaaka. Podobno sfotografowano tam coś w trakcie misji Apollo 15. Pojazd kosmiczny, który tam rzekomo leży jest według tych rewelacji po prostu ogromny a celem misji miała być jego penetracja. Wszystko to brzmi jak scenariusz dobrego filmu fantastycznego, ale są osoby rozważające to bardzo poważnie.

Istnieją nawet filmy przedstawiające zwłoki domniemanej kosmitki wydobyte z wraku. Rutledge twierdzi, że on i Lexei Leonov ze strony sowieckiej wylądowali na powierzchni księżyca rosyjskim lądownikiem i weszli do wraku. Znaleziono kilka artefaktów i dwa ciała. Są nawet filmy przedstawiające wyglądającą jak posąg postać.

 

 

To rzeczywiście dziwne, że sprawa nie uzyskała zainteresowania. Możliwe, że jest tak, dlatego, że wiele osób uważa, iż jest to fałszerstwo.

 

Źródło: http://www.viewzone2.com/monalisa.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Nohan

I jakoś Was nie dziwi,

I jakoś Was nie dziwi, dlaczego kobieta miała nos bez nozdrzy (nonsens), a gmerający przy niej faceci nie mają skafandrów ciśnieniowych mimo, że odbywa się to rzekomo na Księżycu.

Portret użytkownika ja1321

Ta kobieta jeśli była by

Ta kobieta jeśli była by prawdziwa to na pewno pochodzi z Ziemi, a nie żadna kosmitka.
Jeśli na Księżycu jest jakis wrak statku w którym ją znaleziono, to znaczy ze w odległej przeszłości na Ziemi była cywilizacja zdolna latac w kosmos i tam polecieli, ale to byli ludzie a nie kosmici.

Portret użytkownika Bredzio

Faktycznie wiele ciekawych

Faktycznie wiele ciekawych rzeczy się tu dowiedziałem. Ale raz widziałem zdjęcie księżyca Jowisza lub saturna ale moge się mylić, w każdym razie jednego z księzyców Ukłądu Słonecznego w kształcie olbrzyiego dysku i nie mogę go teraz znaleźć a nazwy nie pamiętam. Może ktoś wie jak on się nazywa. A tu ciekawa stronka z opisami technicznymi dla majsterkowiczów.http://alternatywnepaliwo.pl.tl/Free-Energy-.htm

Portret użytkownika jerzyadamski

Masz zapewne nosa NEDDON,

Masz zapewne nosa NEDDON, Prastare artefakty istnieją zapewne na innych planetach i Księżycach naszego Układu Słonecznego. Ale nie trzeba sięgać aż tak daleko aby odnaleźć je też na Ziemi. Więc zanim powiem ci JAK - wspomnę tylko o czymś takim jak arka przymierza, którą podstępnie ukradziono i w rezultacie zniszczono. Wspomnę ci też o tak zwanym "wiekowym starcu" dzięki któremu Żydzi mogli przeżyć na pustyni chodząc po niej w kółko. Na koniec zaproponuję ci serię czterech lub pięciu filmów w youtube pt. "KOD PIRAMID" A na sam koniec wspomnę jeszcze że pojemnik zwany przez ortodoksyjnych archeologów i naukowców w wielkiej piramidzie w Gizie zwanym sarkofagiem w którym trudno by było pochować nawet 14-letnie dziecko, odpowiada idealnie wymiarom skrzyni w której była arka przymierza. To by było tytułem wstępu. A teraz przerażająca rzeczywistość. Jak już widzisz  z pierwszych słów tego postu, ktoś przetestował maszynę do produkcji manny na Żydach. Do dziś biedacy się szczycą że zostali wybrani przez boga, kompletnie nic nie rozumiejąc. I nie ma co się dziwić jeśli choćby popatrzeć na część społeczeństw chrześcijańskich. Tylko co po niektóry przeczytał Biblię i nawet ci najwytrwalsi w jej czytaniu mało z niej zrozumieli lub wcale. Nie pojęli jak zniszczono mury Jerycha, nie pojęli też wizji Ezehiela. Dlaczego ? Bo nie mieli wiedzy technicznej, koniecznej do zrozumienia zjawisk tam opisanych. Podobnie nie mogli pojąć nieuważnie obchodzący się z arką przymierza i umierali na chorobę popromienną. Teraz dopiero chyba dociera do ciebie i wielu innych że żyjemy w swiecie który został w jakiś sposób odcięty od reszty galaktyki i światów cywilizowanych. Zupełnie tak jakby ktoś się nas wstydził i starał się ukryć co dzieje się na Ziemi a nawet ukryć nasze istnienie w ogóle. Przerażające jest to tym bardziej gdy uświadomisz sobie że gdy przetestujemy już wszystko staniemy się zbędni i trzeba będzie pozbyć się dowodów na istnienie tej przerażającej koloni istot stworzonych tylko i wyłącznie do eksperymentów. NAS LUDZI. Mówi o naszych początkach i naszej z góry ustalonej roli pewna książka pt. 12 Planeta autorstwa Zachari Sithina. Kiedy więc nabędziesz wiedzy podstawowej możesz zacząć myśleć o ucieczce. W tym pomoże ci wiedza o takim urządzeniu jak pułapka plazmowa lub pułapka na plazmę wykorzystująca jako jądro wewnętrzne - dodatnie dobrze ci znaną rtęć. O ile ten post przetrwa. To wszystko co mogę napisać - podpowiedzieć. Jestem już za stary aby myśleć o wielkich skokach ale może jakiemuś młodemu zdolnemu człowiekowi się uda. tu pod spodem masz link, który powinien ci pomóc w dojrzeniu metody właściwej. Nie dojrzysz jej jednak bez odpowiedniej wiedzy technicznej.
http://www.youtube.com/watch?v=lKXXyVSUPXc 

Portret użytkownika Lak

"Modus operandi jak w

"Modus operandi jak w kpimanai wyborczej w 2007 rokuNiepodpisane bilbordy "informacyjne" PO, ktf3re wisiały w centralnych punktach dużych miast - "Rządzi PiS a Polakom wstyd"Nie tylko!W 2007r były b. podobne plakaty, tj. wielkie czarna płachta-tło z pojedyńczym napisem: "Nienawiść" albo "Agresja" i drobnymi akcentami nawiązującymi do PiS.To są metody oddziaływania na podświadomość opracowane przez specjalistf3w psychologii i ludzi od prania mf3zgf3w.To jest oblicze PO - kłamstwa sączone do podświadomości, manipulacje, oszczerstwa.

Portret użytkownika Bumba

strg pisze:Wszystko fajnie i

strg pisze:Wszystko fajnie i ciiewake, tylko punkt drugi ma wniosek z kosmosu. Zainstalowanie nowej elektrowni jądrowej nie zmniejszy ani o tonę emisji CO2 z elektrowni węglowych; podniesienie sprawności może tę emisję zmniejszyć prawie o jedną trzecią. .Powyższy cytat sugeruje, ze autor wiąże sprawność siłowni cieplnej z emisją CO2. Natomiast emisja w sposf3b oczywisty zależy od ilości spalonego węgla. Zatem zwiększając sprawności w elektrowniach węglowych zmniejszyłoby emisję CO2 o 1/3, ale wybudowanie elektrowni jądrowych na miejscu węglowych zmniejszyłoby emisję o 3/3, czyli 100%.Przyczepić też się muszę do prezentowanego poziomu sprawności. Wspomniane 30-31% zdarza się w polskiej elektroenergetyce, jednak wiele jednostek wytwf3rczych (i to niekoniecznie tych najnowszych na parametry nadkrytyczne, ale za to tych największych, działających w podstawie systemu) osiąga sprawność na poziomie 40%.Mylne wrażenie sprawia też sformułowanie o modernizacji' blokf3w węglowych. Nie da się elektrowni zmodernizować tak by jej sprawność zwiększyła się z 30 do 45 czy 50%. Realny potencjał modernizacji to pojedyncze punkty procentowe, a zeby osiągnąć sprawności znacznie wyższe starą elektrownię należy zburzyć a na jej miejscu wybudować nową.

Portret użytkownika Oho.

Ja sądzę że to jeden z wraków

Ja sądzę że to jeden z wraków statków, które wzięły udział w bitwie kilka tysięcy lat temu. Mity greckie opisują bitwy Zeusa z Tytanami., inne legendy starożytnych ludów też często mówią o bitwie bogów,  a jak starożytni ludzie mieli określić sobie kosmitów, dysponujących technoogią której nawet dziś nie pojmujemy.

Portret użytkownika kawagi

Znam ta sprawe. Chodzi o to,

Znam ta sprawe. Chodzi o to, ze gdyby wyszla na jaw to mialaby implikacje niszczace 95% tego co uwazamy dal nauki i polityki, spoleczenstwa, a nawet religii za niepodwazalne prawdy wiary. 
opierajac sie na tym, uwazam, ze jest to raczej prawda. Jeden z powodow zakazu lotu na Ksiezyc. 
Taki zakaz wydano w wlasnie po misji Apollo 20. Z tym, ze nie wiadomo, czy to Kosmici czy Ziemianie uznali, ze nie wolno latac na Ksiezyc. Mysle, ze kosmici. W koncu to oni zniszczyli ten statek, ktory zlamal prawo Gwiezdne. Musial byc zatrzymany przez wojsko, policje? Po prostu walneli jakas plazma czy czyms takim nawet gorszym i skonczyla sie podroz, ktorej celem prawdopodobnie byla Ziemia i zlamanie Embargo, czy zakazu lotow i kontaktowania sie z Ziemianami. Tak czy owak, to byli Obcy, moze nam pozytywnie nastawieni, ale obcy dla naszych kontrolerow. Zreszta oni maja bazy na Ksiezycu. 

Portret użytkownika jcob

Przypomina mi to sławetną

Przypomina mi to sławetną sekcję zwłok kosmity SmileMoim zdaniem jest to desperacka próba zwrócenia uwagi na temat, a raczej szerokie zagadnienie pt."kosmita". Lub jest to świetny sposób na odwrócenie uwagi "widza". Zauważcie że kiedy iluzjonista nie chce by patrzeć na jego lewą rękę stara się odwrócić uwagę gestem prawej dłoni. Wszyscy znamy z licznych przekazów działania naukowców w  "Strefie 51". I chyba nikomu nie muszę przytaczać wyjaśnień jakie padały w stosunku do dziwnych wydażeń. Najpierw twierdzili że nie ma żadnej "S51". Następnie pod wpływem pewnych wydażeń palnęli temat UFO by ukryć nowe technologie. A potem twierdzili że nie ma żadnego UFO i tym samym nakręcili machinę zwaną "rząd na pewno kłamie" i pozwolili by zapaleńcy gonili zielone ludki tylko po to by odwrócić uwagę od faktów i żeby tylko ktoś nie pomyślał że tam się tworzy technologie wojskowe. Wydaje mi się że cała ta historia wraku na księżycu ma tylko przykryć działania militarne i sprawić by można wytłumaczyć częste "wypady" na srebrny glob.

Portret użytkownika pies

 nie tylko na ziemi byly

 nie tylko na ziemi byly potopy ogromne trzesienia ,napewno  poprzednia cywilizacja miala staly kontakt z inna dowod np-piramidy niemozliwe by zbudowal to czlowiek  a to pozostalosci po jakims kataklizmie ale ludzkosc 21wieku jest wyjatkowo glupia ,sa dowody na ujecie zywych ktorzy byli poddawani eksperymentom .zamist szukac sposobu na porozumienie ,oby kosmici sie niezemscili za ich zabijanie. 

Portret użytkownika nes

Chcialbym cos jeszcze dodac z

Chcialbym cos jeszcze dodac z mojej strrony. Wiadomo ze tak zwani " OBCY " odwiedzali nasza planete. Zostawili tysiace sladow w piramidach i przeroznych swiatyniach. Na starych malowidlach, takze watykanskich, jest takze bardzo wiele dowodow , ze nasza planeta goscila obce cywilizacje. A moze bylo odwrotnie, ze my tutaj jestesmy goscmi kontrolowanymi przez TYCH co nas stworzyli lub zmanipulowali. Jest to ale obojetne. Chce dac do zrozumienia, ze jesli KTOS sobie robi droge do nas, na nasza planete, to wiadomo tez, ze skorzystaja by odwiedzic naszego stalelite ( Ksiezyc) a takze Marsa i inne planety naszego ukaldu slonecznego.Dlatego dziwilbym sie bardzo, gdyby sie okazalo, ze na ksiezycu nie ma zadnego sladu po OBCYCH ! Jesli natomiast chodzi o mnie, to ja jestem absolutnie pewien, ze slady sa nie tylko na Ksiezycu, ale i na pozostalych twardych planetach ( planety gazowe to inna inszosc ) naszego systemu planetarnego. Czyz nikt z Was nie widzi, jak nas przygotowywuja na powiedzenie prawdy ?Sa panstwa w UE , w ktorych juz sie prawie otwarcie mowi o tym, ze na Marsie jest zycie , ze jest woda w stanie cieklym, sa zmiany na powierzchni tej planety itd. To samo mowi sie o Ksiezycu Europa i o innych ksiezycach Jowisza i Saturna. Przeciez jeszcze 20 lat temu wszystko TO negowano i wysmiewano.

Portret użytkownika Dariusz Kowalski

To nie obcy odwiedzali nasza

To nie obcy odwiedzali nasza planete .Dales sie zwiesc ksiazkom Sitchina i Danikena ktorzy mocno konfabulowali .Sitchin nawet nie znal pisma Sumerow . Kiedys mielismy cywilizacje (my ludzie) na wyzszym powiomie niz obecnie .Wszystko upadlo (moze globalna wojna atomowa) moze cos inneto .W kazdym razie przetrwalo niewielu ludzi i garstka naukowcow i gyc moze wojskowych wraz z resztką dawnej techniki (statki etc) to oni nauczali ludzkosc stawiajac ja na noi.Ktorej pokolenie wraz z uplywem czasu uznalo ich za bogow i to tyle . Teraz widac dazymy do tego dsamego czyli samozniszczenia .Byc moze bedzie tak w kolko ,.Nie wiem i chyba nikt tego nie wiem.Nie ma zadnych kosmitow (ufo to nasze wlasne obiekty) Zaczeto tez modyfikowac geny wiec pewnie za jakis czas elity beda niczym"anioly" wg opisu starego tesamentu (posttawni ,wysocy,piekni ,b jasne wlosy ,biala skora,niebieskie oczy) To nie byli kosmici tylko ludzie po poprawkach genow . Nie ludzcie sie bo dla zwyklego czlowieka beda poprawi ale te negatywne .Nie chca zeby kazdy byl inteligentny a wrecz przeciwnie .Powstana jakby dwa gatunki i pewnie za jakis czas znowu bedzie upadek cywilizacji .Wiec jesli znajada czy juz znalezci cos na ksiezycu czy marsie to sa to jedynie slady NAS .Ludzi z przeszlosci 

Jeszcze na koniec powiem : Ktos usilnie sie stara zeby ludzkosc uwierzyla w istnienie kosmitow .Mitycznych Obcych ktorzy nas stworzyli 

Portret użytkownika jaro

co ciekawe, misje apollo 18,

co ciekawe, misje apollo 18, 19 i 20 istniały naprawdę, ale ich zadaniem nie było nic tajemniczego - dostarczały amerykańskie załogi na stację Skylab. fakt, ze bardziej znane są jako misje S1, S2, i S3, ale to nadal był program Apollo. W wystrzelnie rakiety typy saturn V lub IB zaanagażownaych było ok 100 ty ludzi na świecie, raczej trudno byłoby ukryć przed światem jakąś tajna misje załogową, chociaż być może to możliwe. ale te "niesamowie" filmy  ostatecznie rozwiały moje watpliwości - my do czynienia z kolejnymy banialukami, które niestety ośmieszają te autentyczne starania by poznać prawdę o obcych

Portret użytkownika wv

Ten film to fake, celowo

Ten film to fake, celowo postarzany material,  uzyto do tego popularnych dzisiaj programów do obróbki video.Zwróccie uwage jak pracuje zoom i te "sniezenia". Szkoda, ze ktos marnuje czas na produkowanie takich wprowadzajcych w blád materialów zamiast skupic sie na tym co prawdziwe.

Portret użytkownika Mateusz

Słuchaj, jak się nie znasz to

Słuchaj, jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Po co mu rękawiczki, księżyc nie ma atmosfery, więc nie mogą przetrwac na nim żadne bakterie. Brak bakterii = brak ryzyka. No ale jak sobie chcesz to gadaj jak idiota.

Portret użytkownika nes

Patrzymy na kosmos jak slepcy

Patrzymy na kosmos jak slepcy i nie chcemy widziec nic poza tym co znamy.Dlatego tez jestesmy jacy jestesmy, czyli SLEPCAMI o ograniczonym umysle. ( procz mnie i podobnie myslacych ). No coz, niektorzy siedza jeszcze w pierwszej klasie z elementarzem w raczkach. Szkoda tylko ze jakos im nie chca klapki z oczu spasc.

Portret użytkownika Think

Ciekawe zagadnienie! Redakcjo

Ciekawe zagadnienie! Redakcjo oraz forumowicze - może wspólnymi siłami, zrobimy mini analizę? Potrzebne dodatkowe infomacje:1.wyznaczenie współrzędnych UFO na mapach księżyca2.zebranie wszystkich nazwisk [rządowych/pozarządowych] mówiących o tym zjawisku3.zebranie wszystkich materiałów [audio/video] przedstawiających to zjawisko4.informacje na temat utajnionych misji księżycowychto na początek...

Portret użytkownika K.

PRawdziwy materiał? Niewiem

PRawdziwy materiał? Niewiem czemu traktujecie "materiały" z You tube jako prawdziwe. Widać że to wideo to fake. Ale są tacy samonakręcacze którzy i tak będą głosili - to prawda ! A to taka prawda , że g**no prawda Pozderko

Portret użytkownika gość

News jest nowy, ale temat

News jest nowy, ale temat tego obiektu jest obecny w sieci od kilku lat.Tak czy inaczej nie ma możliwości potwierdzenia czy materiał jest prawdziwy. Dotyczy to także innych materiałów. Nie ma także sensu zdawać się na rozsądek, gdyż otaczający nas świat jest zbyt skomplikowany i zagmatwany milionami możliwości i prawdopodobieństw.Jakie znaczenie dla nas ma to czy ten statek tam jest czy nie....ważne jest, że benzyna kosztuje 5.30 i kiedy będzie kosztować 6 PLN.

Portret użytkownika Nexus

Mobiledev mniej telewizji

Mobiledev mniej telewizji ogladaj to będzie Ci łatwiej odróżnić prawdę od fikcji. Nie wierzy się obrazom tylko ludziom i to niekoniecznie reprezentującym rządy lub korporacje, lub swojej intuicji. Poza tym używasz mało popularnej wsród ludzi myślących retoryki. Wyrażenia takie jak; Dziecko wie, niejeden, każdy, te słowa to owszem słyszymy często ale tam gdzie mówi się nam jak i co mamy myśleć, nie biorąc poważnie naszych odczuć. Zanim coś napiszesz zastanów się jaki poziom prezentujesz w swojej wypowiedzi.
Doradzę jeszcze żebyś pooglądał trochę wiecej filmików na YouTube najlepiej takich z polskimi napisami to może dojdziesz do jakichś głębszych wniosków. Polecam Disclosure Project.

Portret użytkownika mobiledev

zadam wam pytanie. Czy

zadam wam pytanie. Czy wierzycie w te wszystkie filmy ktore kiedyś "niby wyciekały z ważnych instytucji wojskowych" z sekcją obcego z innej planety?. Nie wierzycie!, bo nawet dziecko wie że jest to fałsz/kłamstwo!. Już nie jeden film powstał na zlecenie poważnej instytucji ale prawie każdy wie o fałszerstwie w tych filmach. Wypuszczają kolejny kompletnie absurdalny film i czekają aż uwierzymy. Oni praktycznie w niczym prawdy nie mówią a tak im zależy żebyśmy "poznali jedyną prawdę" - to jest nie logiczne!!!... Jak to mówił ktoś mądry "kłamstwo należy powtarzać tyle razy aż ktoś uwierzy" - dlatego stosują tą metodę niczym mantrę. A tutaj macie odpowiedź w 29 sekundowym filmie (odpowiedź dlaczego to robią) http://www.youtube.com/watch?v=WjAxhNaI0jI 

Portret użytkownika gość

Jak patrzę na te lądowniki

Jak patrzę na te lądowniki księżycowe to nie mogę zrozumieć jak te wszystkie delikatne elementy jak folie, rurki i kabelki mogły wytrzymać cokolwiek bo o lądowaniu nie wspomnę. Wszystko to wygląda jak makiety. No dobrze. Wystartowali (wiadomo, że to potrafią), polecieli, wylądowali. Żałosnym łazikiem księżycowym dotarli pod wrak. Nawet udało im się tam wejść. I teraz pomyślmy ...co takiego ciekawego mogli tam zobaczyć? Uważam, że ciała to byłby najmniej ważny element. Maszynownia, mostek, kwatery, archiwa...itp. Trzeba dziesiątków lat, aby to wszystko w ksieżycowych warunkach zbadać i dokonać trensferu technologi i informacji na Ziemię.Jaki z tego wniosek? Założę się, że jeśli ten statek istnieje to ziemianie ciągle tam są i wydłubują ze statku co tylko się da, gdyż jest darmowym składem wiedzy i technologii.