Dziwna fala przeszła przez Jowisza, czy kosmos jest hologramem??

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeden z astronomów amatorów z Dublina w Irlandii, zdołał uchwycić ciekawą anomalię Jowisza. Największa planeta układu słonecznego jest łatwym obiektem obserwacji za pomocą niezbyt amatorskich teleskopów.

Ta obserwacja miała miejsce nocą około 3:05 nad ranem 8 kwietnia 2017 roku. Dopiero niedawno opublikowano to niezwykłe nagranie przedstawiające nietypową anomalię Jowisza. 

 

Można na nim zauważyć, że przez Jowisza, przechodzi jakaś dziwna fala i to dwukrotnie. Zdaje się mieć ona zasięg planetarny. Jedna z hipotez zakłada, że może to być jakaś wada matrycy CCD stosowanej do rejestracji Jowisza, ale jeśli taka jest odpowiedź to trzeba przyznać, że jest to uszkodzenie wyjątkowo kuriozalne.

Zastanawiające jest też to, że zjawisko zaobserwowane na Jowiszu bardzo przypomina inny fenomen, zwany Lunar Wave. Chodzi o podobne dziwne fale obserwowane wielokrotnie na tarczy Księżyca. Na bazie tych obserwacji wymyślono teorię, wedle której Księżyc jest tylko hologramem. Być może mamy zatem dowód na to, że podobne obserwacje dotyczą innych ciał niebieskich znajdujących się w Układzie Słonecznym. Prowadzi to do oczywistego pytania o naturę kosmosu i to jak bardzo jest on realny.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika angelus maximus rex 2

"...Kosmos jest tym, co mamy

"...Kosmos jest tym, co mamy widzieć i dotykać a nie tym co jest. Jest to materialny hologram- myśl Boga, która przybiera kształty i formę dostosowanego do naszej percepcji zmysłów. Poznanie Wszechświata przez człowieka nie jest możliwe, bo nie jest tym co widzimy i odbieramy wszelkimi zmysłami i instrumentami dostosowanymi do sposobu odbierania znamiennego nam..." AMR

Portret użytkownika Korba102

Tak ja również nagrałem

Tak ja również nagrałem księżyc nad ranem i oglądając to ujęcie na monitorze o wysokiej ultra rozdzielczości zauważyłem, jakby księżyc przeskoczyć raczył z miejsca na inne jest bardziej prawdopodobne, że żyjemy pod kontrolą, tych którzy nas hodują w eksperymentalnych waronkach

Są dowody na to, że jesteśmy po drugim resecie, który nastąpił około 200 lat temu, historia akademicka jest kłamstwem zatem mam podejrzenia, że wszystko łącznie z religią jest największym kłamstwem na świecie 

Tylko głupiec żyje wg układu nakazu religii państwa itp 

Mądrzy ludzie są wolnymi i mają inny tok rozumowania przyrody i przestrzeni jaka nas otacza 

Portret użytkownika kolo21

Pikselioza, uszkodzona

Pikselioza, uszkodzona matryca, kręcone ziemniakiem. Foto shop, to balon, dron, latawiec, chmura, odbicie w szybie, złudzenie optyczne, gazy trawienne nagrywajacego. 

Gdy to zawodzi trzeba użyć broni ostatecznej- ziemia jest płaska jak wasze łby.

Można jeszcze polityke wmieszać dla podgrzania atmosfery, lub prosić o modlitwę do najświętszej Maryji nie dziewicy. Jak po porodzie mogła być dziewicą?

 

kolo21

Portret użytkownika Doro

Jak się dobrze dopatrzycie,

Jak się dobrze dopatrzycie, to zobaczycie, że jak ta fala przechodzi po ukosie to w odpowiedniej chwili przyćmiewa też po kolei te dwie gwiazdki obok-to nie jest zjawisko na tej planecie. To jest albo jakieś zjawiasko o zasiegu globalnym międzyplanetarnym albo uszkodzenie/wada urządzenia obserwatora

Portret użytkownika Wojtalson

Wada obiektywu, "fala" nie

Wada obiektywu, "fala" nie przechodzi tylko przez sam Jowisz, ale także 2 gwiazdy po lewej od niego. Przechodzi przez cały ekran od górnego lewego narożnika, ukośny pas po całości nagrania.

Portret użytkownika skynet-owi mówimy stanowcze NIE

Eee, takie "rewelacje"

Eee, takie "rewelacje" niczego nie dowodzą po za tym ,że ktoś posłużył się wyjątkowo kiepskim teleskopem , przecież tam ledwie co widać . A co do holograficznej natury widzianych rzeczy ,to każdy kto "liznął " teorię strun mógłby sobie rzeczywistość tak właśnie interpretować ale to jedynie wydumane uogólnienie.

Portret użytkownika Homo sapiens

Może to fale grawitacyjne ?

Może to fale grawitacyjne ? Ciekawe że też na tej planecie, bo na Księżycu to większość o nich wie. Bóg może zmaterializować całą planetę w ułamku sekundy ! 

Dr. Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia!!! Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!

A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!

To daje nam tylko JEDEN wniosek, że kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego), to Biblia mówi prawdę! Promieniotwórcze halo w granitach daje nam niezbity fizyczny dowód tego.

(Gen 1:1) Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię.

(Heb 11:3) …światy powstały przez słowo Boże.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kmieciu

Nie, bajeczki dzikusów z

Nie, bajeczki dzikusów z pustyni sprzed 5000 lat odzwierciedlają wyłącznie żałosny stan ich pełnej zabobonów wiedzy o świecie więc żadnej "naukowej" informacji o niczym tam nie ma. A na pewno nie o promieniotwórczości, bo to, że "Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy" absolutnie nie "oznacza że granity [...] MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!!" ani, że "granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!". Ten ujemny stan wiedzy o tym, czym jest rozpad połowiczny jest wręcz zatrważający Sad ... "Kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego)" to Biblia... nic o tym nie mówi, bo nie może, skoro plemienni czarownicy, którzy układali dla swojego plemienia bajki o panteonie boziów i ich rzekomych cudach wiedzieli tylko tyle o świecie, co może wiedzieć dzikus z pustyni z epoki brązu, czyli nic w porównaniu z współczesną nauką. Nawet Skłodowska-Curie wiedziała o tym nieskończenie więcej niż pożal się Boże "prorocy" z ST. Nawet nie można powiedzieć, że Biblia kłamie, bo kłamać można na temat pojęć, które się zna, nie które powstaną tysiąclecia później. Za to można powiedzieć, że współcześni "prorocy" z premedytacją kłamią, używając do tego w/w zbioru mitów, w dodatku wtórnych już w momencie napisania. "Promieniotwórcze halo w granitach" w żadnym razie nie "daje nam niezbitego fizycznego dowodu" na żadne ultramaterializacje wszystkiego jakie jest dzisiaj z niczego w mikrosekundę.

Cytując Wikipedię: "Granit jest najpospolitszą skałą magmową. Występuje w utworach wszystkich er i na wszystkich kontynentach." - nie powstał wszystek na Ziemi w jedną mikrosekundę, powstawał przez miliardy lat, za każdym razem, kiedy jakaś działalność tektoniczno-wulkaniczna na wielką skalę się uskuteczniała. I pewnie dalej będzie powstawał, lub wciąż to robi we wnętrzu Ziemi. W skład granitu wchodzą: ortoklaz, plagioklaz, kwarc i biotyt, ponadto: muskowit i amfibole (hornblenda, barkevikit, arfvedsonit, riebeckit), rzadziej pirokseny (hipersten, diopsyd, diallag, egiryn), opcjonalnie jeszcze minerały akcesoryczne: apatyt, cyrkon, monacyt, ksenotym, turmalin, beryl, tytanit, rutyl, anataz, magnetyt, allanit, fluoryt, granat i inne. Tak multiskładnikowa struktura, różna w różnych formacjach skalnych z różnych er, może mieć za każdym razem inny skład, wiek, długość wietrzenia, rodzaju izotopów i ich rozpadu, tak że nie ma czegoś takiego jak "cały granit na całym świecie".

Wg angielskiej Wikipedii w granicie z radioaktywnych izotopów może znaleźć się: izotop potasu-40, niekiedy (nie zawsze!) 10-20 części na milion (ppm) uranu - ale czasem tylko 1-5 ppm ("niewielka" różnica). Tu i ówdzie jest mowa o radonie, a we wszystkich odmianach granitu mamy thor w stężeniu 56±6 ppm. Żadnego "połowicznego rozpadu" w granicie w postaci jednej wartości liczbowej nie da się więc podać, z uwagi na to, iż każdy izotop ma swój własny okres połowicznego rozpadu, izotopów jest w każdej odmianie granitu różna ilość i stężenie, tak że dziwnym jest takie podawanie jednej liczby z sufitu, bez  podania źródła i rozwinięcia tematu.

Jakieś dziwne wymysły o "czasie rozpadu", niewiadomo skąd wartości liczbowe, znikąd jak wyliczone z żydowskiej kabały (może stamtąd są Blum 3 ), założenie że cały granit na świecie ma ten sam wiek i skład (j/w brak źródeł pisemnych tych "rewelacji"), w sumie kompletna nieznajomość tematu. I jeszcze jakiś foliarz od kreancyj młodoziemskich, i pewnie jeszcze płaskoziemca, jako "autorytet". Proponowałbym podać dla równowagi prawdziwe wyniki prawdziwych badań prawdziwego naukowca, albo od razu kilku, bo ci co studiowali "u Pana Boga" mają tendencje do stosowania w "badaniach" modłów zamiast np. spektrofotometru. A potem "wyniki" "badań" i "dowody" na "prawdziwość Biblii" są jakie są - gaworzenie 3-latka ma więcej sensu. Niech Pan zostanie przy tłumaczeniu Biblii z hebrajskiego na grecki i vice versa, a wyniku tego na nasze, bo udowadnianie na siłę, że w starych mitach wysoce amoralnych plemiennych rozbójnikow i złodziejaszków pustynnych z drugiego końca świata jest cała przeszła, teraźniejsza i przyszła wiedza naukowa coś Panu nie wychodzi. A tutaj definicja połowicznego rozpadu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czas_po%C5%82owicznego_rozpadu

 

Portret użytkownika Ślązak

Już Jezus bawił się

Już Jezus bawił się hologramami na ziemi bo jakby inaczej przeszedł po wodzie albo tworzył cuda Budda też się kwiatkami bawił ale żeby dojść do tego poziomu trzeba po prostu się urodzić tak jak oni i tyle wszystko jest hologramem Bóg na samym początku stworzył kryształ który wyświetlił wszystko a naukowcy nazywają to wydarzenie śmiesznym Bing Bank bo nie rozumieją świata poza materia .Król Dawid reinkarnacja

Portret użytkownika zibi1973

Ładne te kule świecące na

Ładne te kule świecące na niebie w nocy, nazywane gwiazdami i planetami,dla baranków a w sam raz,wiarygodnie wygląda to wnętrze ziemi nocą,niektóre kolorowe gwiazdki błyskające w jaskrawych kolorach,nie wiem czy słyszeliście przysłowie urodziłeś się głupi i głupi umrzesz,a można to zmienić zależy od nas czy uwierzycie w te błyskotki nazywane gwiazdami,uwieszone na niebie,już kilka tych błyskotek spadło

Portret użytkownika mordulec

Co do migania gwiazd na

Co do migania gwiazd na niebie, też to obserwuję od dłuższego czasu. Migają dość szybko w kolorach: czerwony, niebieski, biały i żółty, dawniej tego nie było, ciekawe czym to jest spowodowane ?

Portret użytkownika mordulec

Miałem jakiś czas temu sen,

Miałem jakiś czas temu sen, że jakaś siła zabrała mnie w górę, a gdy już byłem wystarczająco wysoko, na ziemię zaczęła spadać ogromna liczba meteorytów. Raczej mam problemy z zapamiętywaniem snów, a ten pamiętam dość dobrze.

Portret użytkownika mordulec

Nie jestem żadnym wybrańcem,

Nie jestem żadnym wybrańcem, nie przesadzaj, niby kto lub co miałby mnie wybrać ? Smile Choć co do Twojego zdjęcia, mam dość często sny o wojnie oraz o wyłaniających się z nieba statków kosmicznych, bądź całych statków - miast, raz nawet pojawiła się inna planeta większa od tarczy Księżyca w kolorze seledynowo - białym, uważam to za bardzo ciekawe doświadczenie Smile

Portret użytkownika Kmieciu

Wypiłeś właśnie tanie wino, a

Wypiłeś właśnie tanie wino, a ja mam się walnąć butelką po nim? Bo ja taniego wina nie widziałem od kilkunastu lat już... Idź spać dzbanie, bo się najebałeś i bredzisz co ci się w pustym łbie uroiło. Albo może jezós ci delirkę zesłał lub ma ryja?

 

Portret użytkownika marko55

przecież ty kmieciu nigdy

przecież ty kmieciu nigdy niczego mądrego nie napisaleś, po co ty tu piszesz??jest jeszcze kilku na tym portalu takich mądrych inaczej , co to tylko sie kłócą , obrażają i piszą farmazony

Portret użytkownika Kmieciu

Wstawić dane naukowe

Wstawić dane naukowe współczesnych uczonych - "Łeee, nic mondrego nie fstawiosz, inni tukej mundżejsi!"

Wstawić 10 x kopiowane od paleolitu z kultury na kulturę, wraz z wyłanianiem się jednych kultur z drugich, bajki o boziach plemiennych i ich spektakularnych, a nie byłych cudach (i zerowej wiedzy o świecie w porównaniu z dzisiejszą), czyjeś halucynacje pt. "Jażem w ufie był, w pramatmie i duchy mi powiedziały, jak żem w czasie podróżował przez ścianę sąsiada" [przeraża ilu ciężko j*bniętych chodzi wolno po ulicach Sad ] i inne "genialne" odkrycia typu "nimom szkoły i nie znom sie, ale prefesury kłamio, bo na jutube muwio, wienc jo sie znom lepij" - "taaak, super, alleluja, nich Anaszpan cie prowadzi, super-mondroźdź, nie to co całe instytuty naukowe, bo kłamio dla diaboła!"

Nie mam pytań, i nie będę się zniżał do poziomu kogoś kto tak myśli, bo to nawet nie jest dno, tylko już chyba foliarstwo puka spod spodu. To że dużo jest idiotów i się wspierają w swojej głupocie i walce z nauką, nie oznacza wcale, że choć jeden z nich ma rację. To nie wybory demokratyczne, że głos uczonego jest zrównany z głosem debila, chyba się komuś coś pomyliło! Tylko jak którego w d*** zastrzyka to się nie leczy różańcem, piątą gęstością ani pramatmą tylko zapier*** do lekarza co to niby kłamie, że leczy, a naprawdę depopuluje dla Szatana :P

 

Portret użytkownika Kmieciu

Jaja sobie ktoś robi. Jowisz

Jaja sobie ktoś robi. Jowisz w rozdziałce tak ch*jowej (jaak zwyyklee...), że żaden Matrix, tylko nieudolne próby złapania ostrości przez sprzęt i/lub konwersji pliku - bo nigdzie nie pisze, że plik w necie to 100% ten sam co nagrany, bez obróbki. Księżyc wyraźniejszy, ale niga plis! - że się rozjaśniał i gasnął to ma być ten Matrix? Telefonem ktoś nagrywał po nocy, to i aparat usiłował dopasować kontrast oświetlenia, a tu wystarczy o milimetr kąt robienia zdjęcia zmienić i albo obraz rozświetlony jak halogen, albo czarny jak w d*** u Murzyna. Jakbym nigdy fotek nie robił, nawet w dzień niekiedy takie kontrasty się robią. Bo chyba nie mowa o tym jak Księżyc "latał" po ekranie bo ziomek ręką z telefonem ruszał?

 

Skomentuj