W Wielkiej Brytanii zaobserwowano pierwsze w tym roku kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Jak co roku o tej porze roku, na polach w Anglii zaczynają się pojawiać niezwykłe w formie i bardzo regularne piktogramy zwane kręgami w zbożu. Przed kilkoma dniami zaobserwowano pierwszy taki przypadek w nowym sezonie.

W miejscowości Norridge Wood Wood w hrabstwie Warminster odnaleziono klasyczny krag w zbożu składający sięw sumie z czterech wpisanych w siebie okręgów. Kręgi w zbożu to zjawisko występujące niemal na całym świecie jednak szczególnie często można je odnaleźć w Wielkiej Brytanii.

Celuje w tym zwłaszcza hrabstwo Wiltshire i Gloucestershire. Niektórzy uważają, że kręgi powstają w paranormalny sposób, ale nie brakuje osób przekonanych, że to jedynie działalność ludzi wyposażonych w GPS i deski ze sznurkiem.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Każdy normalny człowiek,

Każdy normalny człowiek, który posiada trochę ducha rozumu, może dojść do zrozumienia tej dziwnej cywilizacji w której istniejemy. Przecież te istoty-te inteligencje są ! Mamy pełno dowodów i nagrań, ale w mediach pierze się miliardom ludzi mózgi wmawiając że ludzkość poszukuje "kosmitów" ! "Gdzieś muszą istnieć, chociaż nie wiadomo, czy są" takie przekazy lecą co chwila ! Budują jakieś wielkie teleskopy by nasłuchiwać ! A my tu na portalu mamy pełno dowodów, że inteligencja istot ufonautycznych istnieje, robią znaki, latają w świetlnych pojazdach, a nawet biorą ludzi, lub ich dusze na pokłady niematerialnych "statków" Smile Do tego mamy dowody, że świat został stworzony przez Super Byt, Boga YHWH ! Wszędzie jest projekt, świat jest zaprojektowany przez Istotę Duchową - Ducha ! „Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.  Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».” Ewangelia wg św. Jana 4:24

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj