Dziwne stworzenie podobne do Golluma zarejestrowane w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: kadr z Twittera

Mieszkaniec Kalifornii opublikował w Internecie nagranie z kamer monitorujących zainstalowanych na jej podwórku. Można na nim zobaczyć, coś dziwnego co działo się na jego podwórku. Widać jakieś stworzenie, które wcale nie przypomina człowieka lub jakiegoś znanego nam zwierzęcia.

Ten dziwny stwór wygląda jak Gollum z Władcy Pierścieni lub Zgredek z filmu o Harrym Potterze. W Afryce z pewnością istota zostałaby wzięta za goblina. Nagranie opublikowano 6 czerwca bieżącego roku i od razu wzbudziło wielkie zainteresowanie. Według właściciela kamer monitoringu, ma ich w sumie trzy, ale tylko ta jedna zarejestrowała to niezwykłę humanoidalne stworzenie.

Szczególnie rzuca się w oczy dziwny chód tej istoty po podwórku. Zaskakują zwłaszcza nienaturalnie zginające się nogi, tak jakby ten humanoid miał zupełnie inną konstrukcję kolan. Niestety nie jest widoczna twarz tego osobnika, ale nie ulega wątpliwości, że ta sylwetka oczywiście nie wygląda na ludzką.

Trudno oczekiwać, że pojawi się jakieś wytłumaczenie tego fenomenu. Oczywiście należy założyć, że może to być fałszerstwo lub po prostu żart, ale jeśli tak, to ktoś zadał sobie wiele trudu, aby wyglądało to autentycznie. A jeśli to nie żart, to z czym możemy mieć w tym przypadku do czynienia?
 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KRNABRNY

Z takimi zdarzeniami jest tak

Z takimi zdarzeniami jest tak samo jak z kręgami w zborzu. Pojawiają się od około 40 lat na całym świecie, na początku ludzie mówili , a goście z deskami i sznurkiem latają po polach. Było to do uwierzenia ale na krótki moment, bo teraz robią już tak skomplikowane wzory że nie da się tego wykonać żadną znaną techniką nie mówiąc o deskach:-)

....ale mimo to ludzie przyzwyczaili się do tego "Cudu" i traktują to jak ciekawostkę, już nie myślą nawet o tym że człowiek NIE POTRAFI TEGO DOKONAĆ i jest to w zasadzie dowód na istnienie istot rozumnych na tejj planecie o większych możliwościach niż naszę.... nie myślą o tym bo się tego BOJĄ.

Jak to pryjemnie słuchać DARWINA który udowadnia nam że jesteśmy najwyżej w łańcuchu pokarmowym i stoimy najwyżej z naszą inteligencją...miód na serce:-)

Portret użytkownika pilippek

Krnąbrny jaki świat jest

Krnąbrny jaki świat jest prosty z twoimi wytłumaczeniami Lol a teraz możesz zobaczyć na youtube jakie ufoki robią wzory za pomocą drona, gpsa i paru rolek nici z deskami i innymi prostymi urządzeniami ROFL bez problemu znajdziesz kompilacje filmów gdzie rózne wzory są robione od POCZĄTKU DO KOŃCA. i jakoś w międzyczasie nie ma ufo...

biedne ufoki zostawiają nam kręgi w zbożu tylko w Anglii i to tylko przed żniwami : (

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Strony

Skomentuj