We Francji pojawiły się kolejne kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Francja stała się zagłębiem kręgów w zbożu.W tym roku palma pierwszeństwa w dziedzinie ilości identyfikowanych na polach kręgów i piktogramów została zdecydowanie przekazana przez Anglię Francji. W ostatnich dniach nastąpił tam istny wysyp obserwacji niezwykłych struktur odciśniętych na polach.

Niezwykły piktogram odnaleziono 14 czerwca bieżącego roku w okolicy miejscowości Saint-Lo w Normandii we Francji. Niestety nie dysponujemy zdjęciem wykonanym z wysokości.

Kilka dni później, 17 czerwca, w pobliżu Saint-Jean odnaleziono bardzo precyzyjny piktogram składający się z bardzo dużej ilości okręgów i trójkątów. Wszystko zostało wykonane bardzo precyzyjnie i przypomina symbol znany jako Kwiat Życia (ang. Flower of life).

Z kolei następnego dnia, 18 czerwca dziwne kręgi zaobserwowano we francuskiej Alzacji. Trzeba przyznać, że w tym roku znaleziska na polach Wiltshire nie mogą się mierzyć z tymi z Francji.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Daniel Burdynsky

21 wiek tV 4-8K aparaty

21 wiek tV 4-8K aparaty wyprzedzajace jeden drugiego a zdjecia kregowo albo jakis innych stworzen czy UFO wygladaja jak z przed II wojny swiatowej ,czy to normalne ?

Głosuj przeciw
-34
Portret użytkownika Wydrawonsz

Wg mnie to oznacza ze

Wg mnie to oznacza ze jestesmy debilami jesli wierzymy ze zaawansowana cywilizacja ugniatala by zboze czekajac na nasza reakcje.

Głosuj za
53

Skomentuj