W sezonie 2019 to Francja stała się światową stolicą kręgów w zbożu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Ilość kręgów w zbożu, które pojawiają się na polach w tym roku nie jest szczególnie imponująca i o dziwo palmę pierwszeństwa co do częstotliwości ich pojawiania się, od Anglii przejęła Francja. 

W ostatnich dniach pojawiły się przynajmniej trzy warte odnotowania piktogramy, z czego aż dwa we Francji. Zresztą gdyby podsumować ilość zidentyfikowanych kręgów, Anglia nie może się już równać Francji. 

 

Jeden z kręgów wykryto 28 czerwca na polu w Lidon, w pobliżu Chauvigny, w departamencie Vienne.

Już dzień później, 29 czerwca, na jednym z pól w pobliżu miejscowości Saulx-Marchais w departamencie Yvelines, zaobserwowano taki finezyjny piktogram.

Tego samego dnia, ale za kanałem La Manche, w okolicy Scrubbs Lane w angielskim hrabstwie Hampshire również zidentyfikowano kręgi. Nie można jednak powiedzieć, żeby był to wzór szczególnie skomplikowany.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Ten to się komunikuje z

Ten to się komunikuje z jaźnią Wszechświata na jakimś zaaawansowanym poziomie percepcji i piątej gęstości metakrytycznej... Szkoda tylko, że dla nędznych śmiertelników ze zwykłej 3-wymiarowej rzeczywistości to brzmi jak bełkot ciężko pierd*lniętego i to jeszcze w połączeniu z jakimś niedorozwojem Blum 3

 

Portret użytkownika Norek

Obrazek 1 i 4 - układ

Obrazek 1 i 4 - układ słoneczny.  Na dole Słońce oświetla planety. Starun i Uraz z pierścieniami. Coś z Neptuna przemieszcza się między Marsem i Jowiszem w stronę Słońca. Tak to widzę.

Strony

Skomentuj