Dziwny most w Indiach powoduje "znikanie" pojazdów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jedna z kamer telewizji przemysłowej uchwyciła w jednym z hinduskich miast niezwykłe zjawisko. Na nagraniu wygląda to tak jakby ruch samochodów i motocykli w okolicy jednego z mostów, dosłownie znikał.

 

Oczywiście jest to tylko zaskakujące złudzenie optyczne, a nie most powodujący teleportacje do innego wszechświata. Trzeba jednak przyznać że robi to piorunujące wrażenie.

Dziwne złudzenie ma prawdopodobnie jakiś związek z perspektywą względem mostu w pozycji, w jakiej kamera prowadzi obserwacje ruchu drogowego.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika spacepol

Sorki!

Sorki!
Ta nazwa "MOST" mnie zupełnie zmyliła. Widziałem, że to coś stałego ale poniżej poziomu drogi. Bardziej jak wiadukt. Teraz kumam. To budynek! A droga jest zwykłą ulicą obok niego.
Jeszcze raz sorki za wredny komentarz Wink 

Portret użytkownika zibi1973

A co mało płacą,musisz

A co mało płacą,musisz bardziej się starać,zobacz jak u endżel makrel plusują,dziwnie ta kamera jest ustawiona niby na skrzyżowanie a nie widać całego,jak dla mnie to podejrzane ułożenie się tych motorów i twarz się pojawiła,te kły i nos dobrze zaznaczone,górna część twarzy mała,lepsza jest z wcześniejszej klatki ale nie widać lewego oka,jest pół twarzy,może i jakaś podwyżka wpadnie kto wie https://www.fotosik.pl/zdjecie/6e2a82ba51d5e128

 

Strony

Skomentuj