UFO zarejestrowane w przestrzeni powietrznej nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W sieci pojawiło się kilka zdjęć niezidentyfikowanego obiektu latającego zarejestrowanego na niebie nad Kalifornią. Kształt obiektu przypomina spodek.

 

Naoczny świadek zjawiska twierdzi, że zdjęcie UFO zrobił przypadkiem, 23 lipca, gdy chciał sfotografować piękne chmury. Zdjęcie zostało wykonane za pomocą telefonu Samsung Galaxy S9.

Spodek udało mu się zauważyc gdy przeglądał zdjęcie na telefonie. Jest to obiekt w kształcie tarczy, który wyraźnie odbija światło słoneczne. Autor zdjęcia twierdzi, że przejrzał wszystkie wykonane wtedy zdjęcia, ale tylko na jednym znalazł coś tak dziwnego. Jesli wykluczymy, że jest to UFO, albo dron to jedna z hipotez na temat przyczyn tego zjawiska zakłada, że mógł to być ptak, który wleciał w obiektyw. Jednak trudno wyobrazić sobie jakiego gatunku ptak wygląda tak podczas lotu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika szwarc72

Hm ufo... spodek... przeciez

Hm ufo... spodek... przeciez to zwykla mucha. Aparat dobra ma rozdzielczosc bo nawet widac delikatnie skrzydla tej muchy . Tytul powinien brzmiec "mucha zarejestrowana w przestrzeni powietrznej nad Kalifornia"

Dodam ze nie jestem sceptykiem i interesuje mnie niewytlumaczalne.

Skomentuj