Nad Alaską i Argentyną widziano ultraszybkie UFO - tak zwane obiekty rods

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W dwóch różnych miejscach na świecie, w ciągu kilku dni, widziano superszybkie UFO. Jedno zaobserwowano w Argentynie 12 października 2019 roku, a kolejne za pomocą samolotu rozpoznawczego sfilmowano 19 października nad Alaską. 

W obu przypadkach mamy do czynienia z jakimś obiektem lecącym z wielką prędkością. UFO z Alaski leci bezpośrednio nad wierzchołkami drzew. Widać to w zwolnionym tempie, a także przy użyciu różnych filtrów kolorystycznych.

W przypadku obserwacji z Argentyny, szybkie UFO widziano w prowincji Buenos Aires w Argentynie. Na nagraniu widać obiekt lecący na pełnej prędkości. Film został nagrany w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekund.Może zauważyć na nim UFO zarówno z oryginalną prędkością jak i w zwolnionym tempie i w powiększeniu.

Te superszybkie UFO nazywa się rods. Są to niezidentyfikowane obiekty latające w skali mikro. Gdyby nie fotografie i filmy wideo ludzkość mogłaby nigdy ich nie odkryć. Zidentyfikowano do tej pory przynajmniej kilka typów obiektów typu rods. Wygląda na to, że rods umieją też zmieniać kształty oraz przede wszystkim posiadają zdolność osiągania zawrotnych prędkości.

W badaniach nad tym fenomenem szczególnie zasłużony jest Jose Escamilla, który zajmuje się tym już od kilkunastu lat. Naukowcy oczywiście odrzucają istnienie rods, mimo, że jest duża ilość dowodów potwierdzających, że jest to rzeczywiste zjawisko. Jednak do dzisiaj nie złapano żadnego takiego obiektu, oraz nie jest znany ani jeden przypadek zderzenia tego czegoś z czymkolwiek. 

 

Niektóre z nagrań przedstawiających pojedyncze dziwne obiekty można zaklasyfikować, jako przypadkowe uchwycenia insektów lub ptaków, czy też po prostu stwierdzając błędny matrycy, tak zwane artefakty obrazu.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj