Nad brytyjskim miastem pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Na niebie nad Kirton w Lincs w Wielkiej Brytanii zauważono dziwnie wyglądający obiekt. Świadkowi udało się zrobić jego zdjęcie, zanim pojazd odleciał z dużą prędkością. Zdarzenie, o którym mowa miało miejsce całkiem niedawno bo jeszcze 2 grudnia br. w okolicach godziny 10 rano.

Jak się okazało świadek zasięgnął opinii lokalnych spotterów zainteresowanych Królewskimi Siłami Powietrznymi. Po udostępnieniu swojej fotografii na jednej z grup poświęconej tej tematyce mężczyzna dowiedział się, iż żaden samolot nie przelatywał w tej okolicy o tamtej porze. Niedługo potem jego post został usunięty a on sam otrzymał kompletnie sprzeczną wiadomość od administratora grupy, który twierdził że był to wojskowy F35.

Pojawia się pytanie, dlaczego jego zdjęcie miałoby zostać usunięte jeśli przedstawiało poprostu brytyjski myśliwiec? Zainteresowany świadek wysłał swoje zdjęcie do analizy organizacji MUFON zajmującej się analizą zjawisk UFO. Możliwe że jest to poprostu nieporozumienie aczkolwiek dziwaczna reakcja na dodaną fotografie zdecydowanie powinna budzić pewien poziom konsternacji.
 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj