W trakcie jednego z pożarów w Australii dostrzeżono „twarz diabła”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Z powodu niesamowitego upału i ciągłej suszy w Australii w tym roku wydarzyła się straszna katastrofa. Nieopisana wielkość pożarów lasów spowodowała ofiary ludzkie, liczne przemieszczenia ludności, a także zauważalne szkody dla środowiska. Gęsty dym dotarł nawet do Nowej Zelandii, chociaż ta znajduje się 1600 km od Australii.

 

Pożary lasów są częstym zjawiskiem w Australii, ale w tym roku zaczęły się zbyt wcześnie i uszkodziły rozległy obszar. Ponad 40 milionów hektarów lasów spłonęło na niektórych obszarach kontynentu. Wiele osób ucieka przed ogniem na plaże, które w niektórych sytuacjach są jedynym bezpiecznym miejscem.

 

Wielu obwinia rząd za pożary. Jednak pobożni ludzie wierzą, że jest to kara wyższych mocy za odwrócenie się od prawdziwej boskiej ścieżki. W Polsce np. taki pogląd reprezentuje Marcin Rola, który zamieścił głośny ostatnio wpis w Internecie. Craig Calvert, który jest osobą publiczną, opublikował na swojej stronie w sieci społecznościowej również kontrowersyjne zdjęcie, na którym rzekomo zarejestrowano wizerunek diabła. W momencie robienia zdjęcia Calvert (wraz z ojcem i innymi farmerami) przez długi czas próbował walczyć z ogniem.

 

Użytkownicy w sieci są podzieleni na grupy. Niektórzy są przekonani, że pożary w Australii są spowodowane machinacjami diabła. Inni uważają, że to tylko złudzenie pareidolia, a miejscowi widzieli dokładnie to, co chcieli ujrzeć.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alvin

Jednak pobożni ludzie wierzą,

Jednak pobożni ludzie wierzą, że jest to kara wyższych mocy za odwrócenie się od prawdziwej boskiej ścieżki. W Polsce np. taki pogląd reprezentuje Marcin Rola, który zamieścił głośny ostatnio wpis w Internecie.

Ma ktoś link do tego video z tą wypowiedzią? Chętnie posłucham kolejnego cudaka....

 

 

 

 

 

Skomentuj