W Brazylii kura zniosła jajko z cyframi i symbolami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Rolnik Raimundo Aluceno, który mieszka w Brazylii, zasłynął w lokalnej prasie. Należąca do niego kura zniosła dziwne jajko. Na skorupie znajdują się niezrozumiałe symbole i liczby.

 

To, co się stało, bardzo zaskoczyło rolnika. Sąsiedzi Raimundo natychmiast dowiedzieli się o jajku, a wkrótce dziennikarze przybyli na fermę, aby podziwiać niesamowitą kurę i jej jajo. Rolnik mówi, że w swoim życiu widział wiele dziwnych rzeczy, ale wszystko to miało zupełnie normalne wytłumaczenie, a w tej sytuacji to prawdziwy mistycyzm.

 

Nikt nie może zrozumieć, co tak naprawdę oznaczają te liczby i symbole. Niektórzy uważają, że może to okazać się całkowicie przypadkowa wada w zabarwieniu skorupy.

 

Zdjęcia i filmy mistycznego jajka szybko trafiły do Internetu. Nikt z komentatorów nie uważa, że to tylko zwykły przypadek. Niektórzy użytkownicy uważają, że zrobili to kosmici lub jacyś mieszkańcy równoległych światów. Ludzie wierzący twierdzą, że data Apokalipsy jest zapisana na jajku i jest to przesłanie, które Bóg przekazał ludzkości. Są też sceptycy, którzy przypisują to wszystko zwykłemu przypadkowi i niczemu więcej.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nero

tallin ty mózgu. drwią z

tallin ty mózgu. drwią z ciebie ludzie, bo się wystawiasz na takie drwiny. Ten portal nie ma nic wspólnego z rzeczywistością tylko z zarabianiem pieniędzy. Wiem że milionów z tego nie masz, ale przestań bredzić brednie. Może zmień branżę/temat i zarabiaj na czymś innym.

Głosuj przeciw
-53
Portret użytkownika spacepol

No cóż. Kura zniosła jajko na

No cóż. Kura zniosła jajko na "coś". Na tym "czymś" był napis. Napis odbił się na skorupce jajka i jak to bywa w takich przypadkach jest odbiciem lustrzanym. Wystarczyło by jedynie dopatrzyć się teraz znaczenia takiego napisu. O ile jest to jakiś faktycznie istniejący wyraz a nie kilka przypadkowych liter z jakichś strzępków gazet. Ot cała tajemnica. 

Skomentuj