W Wielkiej Brytanii pojawiła się chmura w postaci Jezusa lub anioła

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/search/top/?q=Caroline%20Hawthorne%20

Caroline Hawthorne zauważyła z okna kuchennego podczas robienia herbaty dziwną chmurę w kształcie Jezusa lub anioła nad swoim domem w Willenhall w Wielkiej Brytanii.

 

Czterdziestodwuletnia Caroline była świadkiem cudu. Szybko wyciągnęła telefon, aby sfotografować zjawisko. Potem zdjęcia rozesłała krewnym i przyjaciołom.

„To było bardzo dziwne. Niebo było dość pochmurne, a pośrodku widoczna była dziwna formacja chmur ”- tłumaczy. „Ludzie mówią mi, że to wygląda jak anioł lub Jezus z wyciągniętymi ramionami” - dodaje.

Niektórzy kwestionują ten obraz i żartują na jego temat. Inni ostrzegają, że ci, którzy żartują, będą mieli okazję to zrobić, gdy Jezus po raz drugi powróci na ziemię.

 

Nie po raz pierwszy wierzący twierdzą, że ich Zbawiciel jest przedstawiony w naturze. W maju pewien mężczyzna w Argentynie zrobił zdjęcie słońcu świecącemu przez chmury, które wyglądały jak obraz Chrystusa. Następnie w marcu podobny obraz został uchwycony przez mężczyznę we Włoszech podczas zachodu słońca, a w kwietniu kobieta z Lynchburga w stanie Wirginia powiedziała, że ​​widziała Jezusa w skałach, spacerując po lesie.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

Jedyny obraz Mesjasza jest

Jedyny obraz Mesjasza jest opisany w Apokalipsie rozdział I. Innych nie ma w Nowym Testamencie. Więc skąd przypuszczenie że to Mejasz? Albo tym bradziej anioł któy nigdy nie pojawi się w taki sposób w biblii.

Mocno niedorzczne i naciągane.

Portret użytkownika Homo sapiens

Aniołowie istnieją !

Aniołowie istnieją ! Natomiast istoty UFO są dla nas zagadką, nie wiemy czy wszystkie odsysają krew z ludzi, ilu z nich pomaga ludzkości, a ilu z nich służby Bogu Jezusa ?! Aniołowie Chrystusa są potężni i z pewnością mogą wydawć rozkazy ufonautom.W każdym razie część ufonautów prowadzi na Ziemi tajny plan ! Czym jest ten plan ? O tym się dowiecie z tego filmu !

Mocno ukrywanaTRANSFORMACJA ludzkości w nową cywilizację UFO synów diabła - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=M1DFWalbtBY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika nieno

Jesli to przypmina Jezusa to

Jesli to przypmina Jezusa to ja Whitney Houston w wersji otyłej przypominam. 

Skąd oni wiedzą jak Jezus wyglądał??? Z obrazków na których jego wygląd wymyślony jest??? Religia to jednak ogłupia

Skomentuj