„Błąd w matrycy” - ptak nieruchomo wisiał w powietrzu

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/kay.benally.5/videos/10163012689040597/

Bardzo dziwny film przesłany niedawno na Facebook pokazuje ptaka, który najwyraźniej jest unieruchomiony w powietrzu.

 

Film został nakręcony podczas trwania zawodów szkolnych w Gallup w Nowym Meksyku i został opublikowany w sieci 1 lutego br. przez Kayleen Bowman.

„Pewnego ranka mąż zawiózł córkę Lilly do szkoły” – napisała Bowman. „Lilly powiedziała do niego wówczas: „Spójrz, ten ptak jest unieruchomiony w powietrzu!” Jay zatrzymał samochód, aby zrozumieć, co córka miała na myśli. Oboje patrzyli na tą wronę „unieruchomioną” na niebie. Wydawało się, że ptak macha skrzydłami, ale jednocześnie zamarł w miejscu".

Na nagraniu widać czarnego ptaka nieruchomo wiszącego w powietrzu. Jego skrzydła są nawet rozpostarte, ale nie widać żadnych widocznych oznak ruchu. Niektórzy użytkownicy sieci społecznościowych opisują to zjawisko jako „błąd w matrycy”.

 

Czy ptak mógł utknąć na czymś, co nie jest widoczne na filmie?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zoollw

Hej,

Hej,

Miałem w życiu ,różne dziwne można by powiedzieć paranormalne sytuacje.

Bardzo podobnego ptaka kiedyś widziałem na polu przy trasie Konin-Ponań. Unosił sie z 3 metry nad ziemią też byl ciemny i lekko zamazany niewyrażny ale wykonywał rcuh jak gdyby z dwóch giffów. Skrzydła do przodu na dół i nagle przeskok skrzydła do tyłu po za tym wisiał nieruchomo a pare metrow dziwna tez czarna zamglona postac jakby z lat 30. Jechałem wtedy z dziewczyną i sie okazało po fakcie że ona tez to ze mna widziała. Ciarki nam przeszły i do dziś nas ciekawi ta sytuacja. Pozdrawiam

Portret użytkownika Onufry

Takiego prttaka widziałem ok.

Takiego prttaka widziałem ok. tydzień temu, w Białymstoku w dzień. To był duży ptak, pdobny do orła. Człowiek którego o to zapytałem wyjaśnił mi że w ten sposób mógł pokonywać opór wiejącego na niego wiatru.

Portret użytkownika hehehhy

TALLIN, mógłyś karmić tym

TALLIN, mógłyś karmić tym gównem swoich rodaków? proszę? człowieku co ty masz w głowie... i najważniejsze pytanie: czemu od lat pozwalają ci pisać skoro ośmieszasz tą stronę swoją osobą?

Portret użytkownika jaa

Wiele ptaków zawisa w

Wiele ptaków zawisa w powietrzu. A, dzisiaj to nawet mógłby być jakiś nietypowy dron, który obserował okolicę i, żeby nie być rozpoznany jako dron, to ktoś go mógł zrobić na ptaka.

Portret użytkownika Słowianka

Ale znów kręcił film klamką

Ale znów kręcił film klamką od Zaporożca?

Litości… Wysiadł z córką z auta i kręcił film czy przez przypadek włączył kamerę w klamrze paska od spodni?

Litości….

Głosuj za
95

Sanktuarium mojej duszy stoi niewzruszone w świetle Bytu Bytów.

Strony

Skomentuj