83-letnia kobieta opowiedziała o królestwie niebieskim, które widziała podczas śpiączki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Starsza mieszkanka Winnicy na Ukrainie dwukrotnie doświadczyła śmierci klinicznej, podczas której, jak twierdzi, ujrzała Królestwo Niebieskie. Ksenia Prokofiewna podzieliła się tym, co tam widziała.

 

Po raz pierwszy, kiedy lekarze przybyli o 06:00 rano do Striżhawek, stwierdzono u niej głęboką śpiączkę prawie bez oznak życia. Dopiero o 12:00 babcia zaczęła dawać znaki, że nie umarła. Wkrótce jednak ponownie zarejestrowano zatrzymanie akcji serca. Lekarze ogłosili śmierć, a krewni już nakazali nawet wykopanie grobu przed ceremonią pogrzebową.

 

Ku zaskoczeniu wszystkich, starsza kobieta znów ożyła. Potem opowiedziała wszystkim zgromadzonym, że widziała swoich zmarłych krewnych, w szczególności ojca. Widziała także Królestwo Niebieskie, jasne i wspaniałe. Teraz kobieta czuje się dobrze, może się poruszać i rozmawiać. Po prostu normalnie egzystuje.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Racjonalista

Jak ci to pomaga i nie

Jak ci to pomaga i nie krzywdzisz swoimi przekonaniami siebie ani innych - good for you. Tylko warto jednak pamiętać, że od nadziei często tylko potem bardziej boli. 
A co do sceptycyzmu - bardzo przydatna cecha, naprawdę polecam spróbować. O ile oczywiście mowa o zdrowym sceptycyzmie, bo podważanie wszystkiego dla zasady jest równie szkodliwe, co branie wszystkiego wyłącznie na wiarę. 

Skomentuj