Niezidentyfikowany obiekt śledził samolot pasażerski

Kategorie: 

Źródło: ufosightingshotspot.blogspot.com

Organizacja C.UFO.M podzieliła się ostatnio na serwisie YouTube nagraniem niezwykłego zjawiska. Mowa tu o sferycznym niezidentyfikowanym obiekcie latającym, który śledził samolot pasażerski. Ufolodzy twierdzą że nie jest to balon, satelita, ani sonda atmosferyczna.

 

Wydarzenie o którym mowa miało miejsce 12 kwietnia 2015 roku. Świadek postanowił wyciągnąć telefon i nagrać przelatujący samolot bardzo silnym zoomem. Coś przyciągnęło jednak jego uwagę. Kiedy odtworzył wideo na komputerze, zauważył dziwny obiekt, który unosi się po lewej stronie lecącego samolotu.

 

UFO wyraźnie zmienia swoją jasność. W przybliżeniu obydwa obiekty znajdują się w jednakowej odległości od świadka. Jeśli obiekt poruszał się na tym samym pułapie, być może zamiast prawdziwego NOL-a świadek sfilmował tajne wojskowe urządzenie. Jak to zwykle bywa, trudno ocenić co skrywa się za tą obserwacją.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Trevor

To mi wygląda na deluxo z gta

To mi wygląda na deluxo z gta v. Tak w ogóle, ostatnio widziałem jak się zapalają lampy te w kosmosie jak te na ulicy bo oglądałem lecący samolot i gwiazda się zapaliła jakby ktoś ją włączył.

Skomentuj