Amerykańska armia potwierdza istnienie UFO

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Jeszcze wczoraj 27 kwietnia 2020, sieci społecznościowe obiegła informacja, zgodnie z którą Departament Obrony USA wreszcie upublicznił pełne wersje słynnych nagrań UFO. Mowa tu o relacjach wideo z pościgu pilotów marynarki wojennej za niezidentyfikowanymi pojazdami znanymi jako FLIR, GOFAST i GIMBAL.

Informacją o ich upublicznieniu podzielił się między innymi znany ufolog i były pracownik Brytyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej Nick Pope. Podczas pracy w brytyjskim MONie, Pope zajmował się analizami raportów o UFO. Pracował nad tą tematyką w latach od 1991 do 1994 roku. Jak sam mówił publicznie wielokrotnie, gdy zaczynał przeglądanie doniesień o UFO zgłaszanych przez pilotów i stacje radarowe był bardzo sceptyczny, ale potem przekonał się, że to poważna sprawa i to się dzieje na prawdę a same obiekty mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.


Publikacja tych nagrań stanowi ostateczne przyznanie się Departamentu Obrony USA do tego iż są to autentyczne filmy. Jednocześnie wojsko przyznało iż obiekty z nagrań pozostają sklasyfikowane jako niezidentyfikowane. Warto wspomnieć, że udostępniony folder zawiera nie tylko same filmy ale i zestaw dokumentów dotyczących całego zajścia. Część z nich mówi również o potrzebie stworzenia lepszej technologii, która pozwoli na "precyzyjniejsze namierzanie" co może sugerować, że Stany Zjednoczone są zaniepokojone ich niepowodzeniami w śledzeniu tych kulistych pojazdów.

 

Nagrania są obecnie w domenie publicznej i każdy kto ma na to ochotę może je pobrać i na własne oczy zobaczyć co takiego widzieli piloci amerykańskich myśliwców. Ostatnie lata przyniosły wiele nowych danych na temat tych incydentów, ale dopiero oficjalne pojawienie się tych nagrań na stronie Departamentu Obrony, można chyba uznać za jej ostateczne domknięcie. Tym samym dysponujemy pierwszym zweryfikowanym przez wojsko przypadkiem niezidentyfikowanego obiektu latającego.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Uwaga

Wirus 5g czyli Koronawirus to

Wirus 5g czyli Koronawirus to inwazja obcych, ktorzy niedługo po wybiciu 1 etapu 10% ludności przejdą do drugiego etapu, czyli szczepień a to spowoduje strachem wybicie już 85% ludności reszta przeżyje bo się nie zaszczepi jak Włos czyli 5% a zniewolenie lub dobicie 5% nie będzie już problememi. Czemu 5g? bo dużo kudzi używa internetu a samo 55g jest promieniotwórcze jak carnobyl.

Skomentuj