Antychryst będzie rządził światem z Watykanu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według rabina Daniela Hazora, znanego izraelskiego eschatologa i duchowego przywódcy Instytutu Yanar w Jerozolimie, w bardzo bliskiej przyszłości świat zostanie zniewolony przez klikę globalistów z siedzibą w Watykanie. W tym momencie żydowski Mesjasz będzie walczył z „czarnym papieżem” - podobnie jak Mojżesz, który wyprowadził Żydów z Egiptu.

 

Stanie się tak, ponieważ Koniec Dni i czasy ostatecznej pokuty będą rodzajem globalnej spirali historycznej, dokładnie odzwierciedlającej i powtarzającej wydarzenia z Księgi Wyjścia. Według rabina wszystko to zostało przewidziane w Księdze Proroka Micheasza (księdze, która jest częścią hebrajskiej Biblii (Tanach) i Starego Testamentu.

„Jak za dni Twego wyjścia z ziemi egipskiej ukaż nam dziwy!” (Micheasza 7:15).

Obecny Czarny Papież jest jezuickim ojcem Arturo Sosa Abascal. 14 października 2016 r. w 36 Kongregacji Generalnej Towarzystwa Jezusowego w Rzymie został wybrany 31 generałem Towarzystwa Jezusowego.

 

Daniel Hazor mówi, że kiedy świat zostanie całkowicie zniewolony, Mesjasz „przyjdzie do tego Czarnego Papieża i zażąda uwolnienia Żydów z niewoli ”. Co to za niewola dla całego świata i kiedy to nastąpi? Rabin Daniel Hazor wszystko wyjaśnia.

 

Według niego cały system jest połączony z 5G, z koronawirusem i obejmuje technologię Billa Gatesa. Ostatecznym planem globalistycznej kliki jest zmniejszenie populacji świata w taki sam sposób, jak opisano w Księdze Wyjścia: „Faraon wydał wtedy całemu narodowi rozkaz: Wszystkich nowo narodzonych chłopców Hebrajczyków należy wyrzucić do rzeki, a dziewczynki pozostawić przy życiu” (Księga Wyjścia 1 : 22).

 

To proroctwo się spełniło. W lutym, w 1979 r. w Chinach wprowadzono politykę „Jedna rodzina - jedno dziecko”, to znaczy surowe ograniczenia dotyczące narodzin dzieci. Jednocześnie rok 1979 jest już ostatnim etapem kontroli urodzeń, ponieważ pierwszy rozpoczął się w 1956 roku w ramach polityki tak zwanego Wielkiego Skoku. Dlatego dzisiaj 99,99% populacji Chińskiej Republiki Ludowej to ten sam PIERWSZY, wśród którego rozpoczęła się masowa zaraza.

 

Co więcej, we współczesnych krajach rozwiniętych, gdzie doszło do pandemii, również w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku najczęściej ludzie rodzili jedno dziecko, a zatem we Włoszech i Hiszpanii oraz w USA i ogólnie wszędzie, pierworodni umierają pierwsi. A ponieważ ten COVID-19 nie pojawił się sam, ale został stworzony, można również słusznie powiedzieć, że pierworodni zostali zabici przez faraona.

 

Według rabina Hazora, założyciel Microsoftu i mistrz trzeciego świata w kwestiach humanitarnych, Billa Gates, który inwestuje w szczepionkę COVID-19, zamierza uzupełnić tę szczepionkę cyfrowym implantem. Ma on być bezpłatny i otwarty. Tylko Bill milczy, że ten implant pozwoli śledzić wszystkie ruchy ludzi, a najprawdopodobniej pozwoli także kontrolować ich zachowanie. Możliwe jest również, że za pomocą tego układu można wydać zdalne polecenie.

 

Gates wezwał również do „uniwersalnego ujednoliconego certyfikatu cyfrowego”, podczas gdy Microsoft posiada międzynarodowy patent nr 060606, który jest systemem kryptowalutowym, wykorzystujący osoby zwane „górnikami”. A Gates nie ukrywa faktu, że zamierza „zaszczepić cały świat”. Według Hazora „technologia chipów szczepionkowych zostanie sparowana z technologią 5-G. Połączenie mikroczipa i 5-G pozwoli Globalist Cabal śledzić wszystkie nasze ruchy, gdziekolwiek jesteśmy, a nawet być w stanie nas tym zabić. To pogrąży świat w cyfrowej niewoli ”.

 

I w tym momencie, jak twierdzi Hazor, powstanie nowy Czarny Papież. On już gdzieś jest, ale nie został jeszcze podniesiony do pożądanej rangi. Podobnie jak egipski faraon jest otoczony czarownikami, praktykuje czary i modli się do Lucyfera. A kiedy nowy Czarny Papież wstąpi na tron, to ogłosi, że jest Jezusem Chrystusem i że wydarzył się cud, czyli powtórne przyjście. Kim dokładnie będzie Czarny Papież, rabin Hazor albo nie mówi, albo nie wie. Możliwe, że będzie on obecnym Czarnym Papieżem, ale najprawdopodobniej Watykan wybierze innego. Kandydata będzie oczywiście poszukiwany w Anglii.

 

Dziś wiadomo, że królewskie domy w Europie są dalekimi potomkami egipskich dynastii królewskich. Uciekli przed upadkiem Egiptu, osiedlili się gdzie indziej i nadal rządzili światem. Dlatego, aby proroctwo Micheasza się spełniło, a historia powtarza cykl - głowa Nowego Porządku Świata musi być bezpośrednim potomkiem egipskich faraonów.

 

Oczywiście nikomu nie spodobają zasady Nowego Porządku Świata. Niemniej jednak, zdaniem rabina Hazora, chodzenie na wiece lub walka w jakiś sposób jest daremną, głupią i bezcelową sprawą, ponieważ globaliści od dawna są pod kontrolą. Jedyne, co Żydzi mogą i powinni zrobić teraz, to zrobić teszuwę i modlić się, aby Mesjasz przybył szybciej. On zniszczy Czarnego Papieża i rozwiąże wszystkie problemy.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Watykan jest w rękach tajnej

Watykan jest w rękach tajnej grupy satanistów i lewaków loży Thule-Vril Sankt Gallen ! To jest straszne, ale taka jest prawda ! I to jest w przepowiedniach Maryi Dziewicy ! "Od najwyższych rangą hierarchów Kościoła powszechnego słyszymy, jakoby epidemia koronawirusa była zemstą planety albo jakiegoś rodzaju odpowiedzią Ziemi – często przedstawianej jako istota żyjąca i obdarzona świadomością, tak zwana Gaja – na niszczenie środowiska przez współczesną cywilizację przemysłową. To myślenie wpisuje się w coraz silniejszą tendencję do wykorzystywania Kościoła katolickiego jako instrumentu w ideologicznej walce po stronie ekologii. Już od wielu miesięcy szwedzka nastolatka Greta Thunberg nawet przez niektórych biskupów przedstawiana jest niczym nowa „święta” i ideał godzien naśladowania w większej mierze niż prawdziwi święci i męczennicy Kościoła. Watykańskie dokumenty coraz częściej zamiast spraw wiary dotyczą kwestii ekologicznych i niewiele różnią się od folderów wydawanych przez ONZ oraz inne świeckie agendy międzynarodowe."

Watykan staje się powoli jakimś nowym centrum wiary ekologicznej, a następnie zamienią Watykan w centrum Galaktycznej Wszechwiary UFOnautycznej ! Wszystko jest przepowiedziane, ale kto chce się o tym dowiedzieć ? 

Pachamamowcy niszczą Kościół Katolicki, to jest przerażające, ich sposób małych kroczków jest znakomitym narzędziem ! Nikt ich nie zatrzymuje, małe kroczki są skuteczną bronią Potwora otchłani ab chao !

Tak na prawdę, tzw. „małe kroczki” to są wyjmowane po trochu z duchowej konstrukcji cegły, „postępują według pewnych wskazań i jakiejś zasady„, a zasada ta, to maleńkie posunięcia ! „Ujrzałam straszne skutki działań wielkich propagatorów „światła” wszędzie tam, gdzie dochodzili oni do władzy i przejmowali wpływy albo dla obalenia kultu Bożego oraz wszelkich praktyk i pobożnych ćwiczeń, albo dla uczynienia z nich czegoś równie próżnego jak używane przez nich słowa: światło, miłość, duch. Usiłowali pod nimi ukryć przed sobą i innymi opłakaną pustkę swych przedsięwzięć, w których Bóg był niczym.

(…)Zobaczyłam ludzi z tajnej sekty podkopującej nieustannie wielki Kościół…  i zobaczyłam blisko nich obrzydliwą Bestię, która wyszła z morza. Miała ogon jak u ryby, pazury jak u lwa i liczne głowy, które otaczały jak korona jej największą głowę.(..)Kładła się często pośród nich, gdy pracowali. Oni zaś często wchodzili do pieczary, w której czasami się chowała. W tym czasie widziałam tu i tam na całym świecie wielu ludzi dobrych i pobożnych przede wszystkim duchownych znieważanych, więzionych i uciskanych i miałam wrażenie, że któregoś dnia staną się męczennikami. Kościół był już w dużej mierze zburzony(…)Zobaczyłam Kościół św. Piotra i ogromną ilość ludzi pracującą by go zburzyć.

Ujrzałam też innych naprawiających go. Linia podziału pomiędzy wykonującymi tę dwojaką pracę ciągnęła się przez cały świat. Dziwiła mnie równoczesność tego, co się dokonywało. Burzyciele odrywali wielkie kawały (budowli). Byli to w szczególności zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy. Ludzie ci, wykonując swą niszczycielską pracę, wydawali się postępować według pewnych wskazań i jakiejś zasady.(…)Znowu miałam wizję tajnej sekty podkopującej ze wszystkich stron Kościół św. Piotra. Pracowali oni przy pomocy różnego rodzaju narzędzi i biegali to tu, to tam, unosząc ze sobą kamienie, które z niego oderwali.” – cytat z wizji Katarzyny Emmerich (1774-1824)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika utu

Tylko zakłamany Chazar może

Tylko zakłamany Chazar może tak pomieszać prawdę z kłamstwem. Jak w starym kawale o Chazarach: Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

Portret użytkownika Aja

I jak zwykle Żydzi naszymi

I jak zwykle Żydzi naszymi "bochaterami" wyzwolą nas z pod ciężkiej niewoli ahah pewnie w zamian będą chcieli żeby ich traktować jako świętych bogów. Tylko, ze Bil to tez jest odnich.

Ale jazda. Smile

Skomentuj