W Kalifornii zarejestrowano świetlistego kosmitę

Kategorie: 

Źródło: Ordo News

W Kalifornii jedna z kamer CCTV zdołała uwiecznić świetlistą postać, która znalazła się w kadrze. Dziwaczny humanoidalny kształt, mocno zaskoczył rodzinę, która podzieliła się swoim odkryciem w sieciach społecznościowych.

 

Kamera zamontowana w ogrodzie Garego i Charlene Cox uwieczniła tę niezwykłą postać 20 maja bieżącego roku. Istota pojawia się po prawej stronie i przemieszcza się. Trudno stwierdzić co to może być, owad czy coś paranoemalnego. Według właścicieli nagrania było to coś nienormalnego.

 

W sieci pojawiają się rozmaite interpretacje tego nagrania. Niektórzy sugerują, że mogła ty być jakaś wróżka a inni skłaniają się do tego, że to kosmita. 

 

Zanim jednak zostanie zaproponowana tak fantastyczna teoria warto rozważyć czy to co przedstawia nagranie to nie zwyczajny owad, który przyleciał w kierunku kamery w poszukiwaniu światła.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mariuszżak

to tylko owad na kamerze, a

to tylko owad na kamerze, a dlaczego się świeci? bo odbija światło podczerwone emitowane z kamery...

Głosuj przeciw
-35
Portret użytkownika BB

Bardzo często rejestruje

Bardzo często rejestruje takiego "kosmitę" na swoim monitoringu.... kosmita ten najczęsciej okazuje się jedak być zwykłym pająkiem, który zamieszkał sobie koło obiektywu....

Głosuj za
20

Skomentuj