Trójkątne UFO przelatywało nad ulicami Londynu

Kategorie: 

Źródło: Louis-Julian

Użytkownik serwisu Youtube o pseudonimie Louis-Julian, podzielił się niedawno nagraniem z okolicy jego domu w Londynie. Trójkątny obiekt widoczny na nagraniu jest widoczny mniej niż minutę, ale i to wystarczy aby poczynić względem niego kilka spekulacji.

 

Pojazd zdawał się unosić na dość niskim pułapie co skłoniło autora nagrania do wykluczenia aby mógł to być cywilny samolot. Ufolodzy, którzy zainteresowali się tą obserwacją uznają ją za klasyczny obiekt klasy TR3B. Są to z reguły czarne, ciche obiekty w kształcie trójkąta, które zdają się lewitować nad miastami i autostradami.

Trójkątny obiekt widoczny na filmie z 23 maja, nie musi być jednak wcale pojazdem obcej cywilizacji. Czerwone światło migające w równych interwałach oraz wyraźny odgłos silnika mogą bowiem oznaczać, że jest to poprostu samolot (chociażby wojskowy), który przy słabym oświetlenie jedynie sprawia wrażenie obiektu klasy TR3B. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze wspomnianym nagraniem poniżej.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gargulec

Rok 2020 i rozdzielczość

Rok 2020 i rozdzielczość nagrania 480p? Większość niskopółkowych, chińskich tanich telefonów dostępnych dziś na rynku, w standardzie oferuje rejestrowanie filmów 1080p. A te z lat wcześniejszych co najmniej 720p. Kolejny pic na wodę i "palenie głupa" debili, którzy chcą mieć swoje pięć minut sławy w internetach. (A jeszcze jedno, nie jestem "racjonalistycznym betonem", negującym istnienie niezidentyfikowanych obiektów latających/pływających, być może pilotowanych przez przedstawicieli pozaziemskich ras, odwiedzających od wieków naszą planetę, ale jak dla mnie, ten film śmierdzi "fejkiem" na kilometr Fool      )

Skomentuj