Posąg Marii Panny we Włoszech zaczął płakać krwawymi łzami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na Piazza Paolino Arnesano w Carmiano we Włoszech posąg Matki Boskiej zaczął płakać krwawymi łzami. Przyciągnęło to uwagę ogromnej liczby wierzących, którzy przyszli zobaczyć, co się dzieje.

 

Carmiano to małe miasteczko we Włoszech. Początkowo o cudzie dowiedzieli się tylko lokalni mieszkańcy, ale wkrótce do miasta zaczęli przybywać pielgrzymi z innych części kraju. Dziś obok pomnika gromadzą się ogromne tłumy ludzi, którzy przybyli, aby zobaczyć ten niesamowity i jednocześnie przerażający cud. Ksiądz Riccardo Calabrese powiedział, że nikt tak naprawdę nie wie, czy to był cud, wpływ ciepła, czy czyjś wyjątkowo kiepski żart. Statuę nawiedzają nie tylko dorośli, ale także ogromna liczba dzieci.

 

Wielu wierzy, że to krwawe łzy Maryi Panny ostrzegają przed jakimś strasznym wydarzeniem, które może się wkrótce wydarzyć. Nikt nie wie, co się właściwie zadzieje. Może dojść do katastrofy geologicznej lub groźna choroba ponownie zacznie się rozprzestrzeniać we Włoszech w straszliwym tempie. Być może kraj czeka wojna, która powstanie w wyniku konfliktów na Morzu Śródziemnym. W rzeczywistości katastrofa może mieć dowolny charakter i ogromną skalę.

Wierni wierzą, że to, co się dzieje, jest prawdziwym cudem i przychodzą oddawać cześć figurze Matki Boskiej. Mają nadzieję, że w najbliższej przyszłości nic strasznego się nie stanie, chociaż z powodu niekończącej się pandemii, zbliżania się wielu asteroid i innych rzeczy, nikt nie jest tego pewien.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

O, lokalnym ksiencom chyba

O, lokalnym ksiencom chyba zaczęło gotówki brakować, że przekręt "na figurkie" odstawili. Cóż, zastępy moherów się wykruszajo i wędrujo do nieba, a widać w młodych pokoleniach kandydatów na barany boże coraz mniej i kościółki pustoszejo. To cieszy i przywraca wiarę w ludzkość Biggrin . BTW: ciekawe czy w tej "krwi" na chromatografii chociaż żelazo by wyszło czy już tylko kiecmanów było stać na keczup Blum 3

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Wcale się nie dziwię,

Wcale się nie dziwię, przecież w Europie tyle się morduje dzieci nienarodzonych, czyli ludzi, że to jest istny holokaust ! Na dodatek mordują starszych ludzi Covidem, bo przecież wielu seniorów nie otrzymało pomocy na czas ! Do tego zachodnia cywilizacja iluminacka śmierci chce eutanazji dla wszystkich i o każdej porze ! Wprowadzaj do szkół chorobę psychiczną gender i mordują dusze dzieci i młodzieży ! Zamieniając ich w istoty opętane (ufonautyczne). Szatańska cywilizacja iluminatów jest przerażająca ! Wszystko to dzieje się na naszych oczach ! To jest jakiś armagedon ! Jedyną nadzieją dla ludzkości jest Chrystus Pan !

Postawić rząd przed sąd - Rozmowa z Wojciechem Dobrzyńskim

https://www.youtube.com/watch?v=8z1ysI5jrac

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zolik

To znak że zbliża się z

To znak że zbliża się z asłuzona kara. Żyjemy w czasach ostatecznych. Na jednym z egzorcyzmów Anelise Michelle Lucyfer przymuszony przez Boga wyznał że jesli ludzie się nie poprawią to będzie 3WŚ straszniejsza od 2 wcześniejszych

Strony

Skomentuj