NASA rzekomo oświadczyła, że czekają nas 3 dni ciemności ?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W sieci Internet lotem błyskawicy rozeszła się informacja na temat rzekomych dni ciemności nadchodzących w drugiej połowie grudnia. Rzekomi specjaliści z NASA rozprzestrzenili w Internecie informacje, wedle których między 16 a 22 grudnia dojdzie do okresu trzech dni ciemności na naszej planecie.

 

W tradycji chrześcijańskiej oczekuje się trzech dni ciemności, które miały poprzedzić ziemską apokalipsę. Wspomnienie tego okresu znajduje się w Apokalipsie św. Jana oraz w wielu przepowiedniach maryjnych. Kościół Katolicki uważa, że trzy dni ciemności zapoczątkują sąd ostateczny.

 

Oczywiście NASA prawie natychmiast odcięła się od tych pogłosek nazywając je absurdem. Z rozpowszechnianych przekazów wynikało, że w okresie od 16 do 22 grudnia nastąpią słynne trzy dni ciemności spowodowanej wielką burzą słoneczną. Miałaby ona niby spowodować, że pył i kosmiczne szczątki zostaną wzbudzone i zakryją do 90% światła słonecznego.

 

Trudno to nazwać inaczej niż totalnym absurdem. Jakkolwiek można sobie wyobrazić jakieś niezwykłe wydarzenia to z pewnością nie będą one związane z aktywnością słoneczną, która jest po prostu na tyle wielką niewiadomą, że nawet jeśli rzekomo słynna NASA mówi o rozbłyskach jakie mają nastąpić w konkretnym okresie czasu, to jest to raczej na pewno oszustwo, a nie proroctwo.

 

Prawda jest taka, że nie można przewidzieć wcześniej aktywności Słońca i jeśli ktoś twierdzi, że to potrafi to kłamie, albo wydaje mu się tylko, że potrafi. Nawet jednak jeśli doszłoby do potężnych rozbłysków, to jedyne czego moglibyśmy oczekiwać to unieruchomienie pewnej liczby satelitów i sprzętu elektronicznego na Ziemi, a nie dni ciemności spowodowanych absurdalnym przysłanianiem światła słonecznego.

 

Wedle pewnych teorii słynne trzy dni ciemności są w istocie przyswajalnym dla ludzkiego umysłu opisem zjawiska kwantowego przejścia na wyższy poziom egzystencji. Coś takiego buddyzm nazywa oświeceniem. Trzy dni ciemności miały zapoczątkować ten proces.

 

Gdy jednak słyszy się, że rzekome ciemności ma wywołać rozbłysk słoneczny, który przysłoni światło gwiazdy, to można tylko gorzko zapłakać nad tymi, którzy wierzą w tak oczywiste prowokacje okraszone oszukańczo zasłużoną renomą NASA.

 

 

Zobacz również:

http://innemedium.pl/wideo/czym-moga-byc-mityczne-trzy-dni-ciemnosci-o-ktorych-wspomina-wiele-przekazow

http://innemedium.pl/wiadomosc/trzy-dni-ciemnosci-moga-zainicjowac-przejscie-kwantowe

http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-informacje-o-trzech-dniach-ciemnosci

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SasakiKUJO

popieram, jest niewiele osób,

popieram, jest niewiele osób, które chcą podążyć własną ścieżką życia, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest taka możliwość, co nie znaczy oczywiście, żeby być całkowicie samym w życiu, można się nie mnożyć, ale być ze sobą na nieco innych zasadach. I ja jestem jak najbardziej za tym. W reklamach pełno się gada o rodzinkach o dzieciakach.. prawda jest taka, że jest to tylko propaganda i masowe PRANIE MÓZGU połączone z MANIPULACJĄ aby coraz więcej ludzi ogłupić, a tu trzeba otworzyć oczy na prawdę ... i odnaleźć własną drogę w życiu, pom yśleć ile cierpienia to przynosi i sobie i innym? pomijając fakt, że marnujesz jedynie swoją egzystencję jak i wrodzony potencjał. Invitro już jest więc kto wie? Być może kiedyś będziemy się tworzyć z jakiś zaawansowanych maszyn i żeby nikt z tego powodu nie cierpiał będziemy mogli w pełni się modyfikować tak, aby każdy był zdrowy i nie chorowal, nie cierpiał na choroby weneryczne i żył SZCZĘŚLIWIE.  

Portret użytkownika barra barra

O tym, o czym Ty pomyślałeś,

O tym, o czym Ty pomyślałeś, pomyślały już inne osoby. Wszystkei zapene znasz, to ci, którzy tworzą NWO, CIA, FBI, CNN, NASA, Banki i inne. generalnie to 300-tu. Oni zrobią to, co Ty zacząłeś od siebie. Ale sprawy idą tak topornie, że lepiej unicestwić 90% ludzkości i wtedy zcznie się złota era Ziemi. tylko kto wyburzy te wszytskie budowle dla wielu miliardów ludzi? O tym chyba nikt nie pomyślał.
PS. Oblivion?

Portret użytkownika TheTruth

Jestem ciekawy co Bóg na to

Jestem ciekawy co Bóg na to jak proroctwa maryjne i inne tego typu rzeczy się nie sprawdzą bo my po prostu za 100-200 lat przestaniemy istnieć dlatego, że nie będzie nowych pokoleń... Co On na to, że to my zmieniliśmy przeznaczenie... Jest to możliwe, ale ludzie tego nie chą, wolą świat materialny... I jedyne co możemy zrobić to zacząć od siebie, czyli nie tworzyć nowych pokoleń i czekać na jakąś katastrofę... Lub może ktoś się znajdzie i w jakiś sposób zdetonuje bombę atomową, taka osoba byłaby zbawicielem dla nas. Ja byłbym mu wdzięczny.

Portret użytkownika James Betejger

Dobrze kombinujesz,widac ze

Dobrze kombinujesz,widac ze potrawisz myslec samodzielnie przeciwienstwie co do niektorych,posiadamy przeciez wolna wole i sami morzemy zadecydowac o swojym losie,ludzie ciagle narzekaja ze choroby ze swiat pelen wojen,ze niemaja za co wykarmic dzieci,mnoza sie bez ladu i skladu,religia tez jest odpowiedzialna za ten stan wpajalo sie nam ze rodzimy sie z grzechem pierworodnym i rodzimy sie poto zeby cirpiec a wnagrode dostaniemy raj,to wszystko to jedne obrzydliwe klamstwo!!! przeciez skoro jestesmy skazeni to poco przekazywac swoje cierpienie nastepnym pokoleniom,po co wydawc na swiat kaleki i chorych ludzi bo co bo tu sa naprube by potem zyc tam a dzieci ktore umarly podczas porodu, poprostu OBLED I ZACOFANIE musimy sie zdecydowac albo bedziemy wiezyc w niebo albo nasz swiat gdyby ludzie naprawde wierzyli w zycie po smierci to niezakladali by rodzin skoro swiat materialny napawa ich takim obrzydzeniem,ale naiwidoczniej mamy tylko ten swiat w ktorym zyjemy w gestej materi w ktorej nawyrazniej wyrazamy siebie bez niej bytlibysmy bez ksztaltna energia albo niematerialnymi ludzmi ktorzy nie mogli by wplywac na swiat fizyczny w ktorym zyjemy,los i zbawienie w naszych rekach,polecam materjaly wingmakers ktore sa dosc intrygujace ale zawieraja ciekawe odniesienia do naszej rzeczywistosci.

Portret użytkownika canela

Najprawdopodobniej jest to

Najprawdopodobniej jest to ściema, wszyscy trochę się uśmiechamy czytając to.. Ok. I prawie każdy po trochu ma rację. Ci z Was, którzy piszą, że to stek bzdur, Ci, którzy spekulują o co może w tym wszystkim chodzić, też Ci, którzy mówią, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Bardziej od konkretnych tez stawianych w artykułach, lubię czytać komentarze. Różne są, racja. Pomijającte kompletnie bez sensu i nie na miejscu, lubię je,bo pokazują polemikę, to, że ludzie myślą, że pomimo zdecydowanej większości żyjącej, jak to ktoś tu trafnie ujął, od piwka,do piwka.. Część z Nas się budzi, szuka, kombinuje. Lubię,jak sprzeczacie się o prawdziwość teorii, ich interpretację, różne parametry. Bo to jest kurde twórcze, wysilacie  się szukając Prawdy. I fajnie, dzięki za to. Jeśli chodzi o temat 3 dni ciemności,lub jak kto woli 6 tym bardziej, jeśli przyniosłoby to jakieś zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, myślę sobie,że tej śpiącej części ludzkości diabelnie by się one przydały. Ludziom przydałoby się ... otrzeźwienie, pobudka. Może wtedy zrozumieliby, że to wszystko,co się dzieje jest ważne, że to nie tylko "piwko, zakupy" i gonitwa, że są czymś więcej niż trybikami w maszynie. Pewnie dlatego niektórzy na to czekają i tego chcą. Pozdrawiam tych, którzy nie śpią. I fajnie, że jesteście Smile
 
Canela

Portret użytkownika Japl

Witam Podzielam Twoją opinię

Witam
Podzielam Twoją opinię na temat komentarzy. Czytam każdy artykuł nawet te krótkie i nie istotne dla mnie by potem, przejść do komentarzy i zobaczyć opinnie innych. Spojrzeń i teorii naprawdę jest wiele. Kilku stałych komentatorów, często ma do powiedzenia niesłychane rzeczy, że czasami śmiać mi się chce, ale Te same osoby czasami potrafią wyjawić coś co daje mi dużo do myślenia. Dobrze by było gdyby jeszcze udało się zachować więcej kultury podczas wymieniania poglądów.
Pozdrawiam wszystkich komentujących i czytających. Życzę wam dużo życzliwośći dla bliźnich.
Pozdrawiam Ciebie Canela.
Japl

Strony

Skomentuj