Elon Musk podzielił się swoją opinią na temat istnienia obcych

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Prezenterka Fox TV Maria Bartiromo zapytała Donalda Trumpa, dlaczego Departament Obrony utworzył grupę zadaniową Niezidentyfikowanych Fenomenów Powietrznych do śledzenia niezidentyfikowanych obiektów latających na niebie. W spór zaangażował się również Elon Musk, który wyraził swoją opinię.

 

Donaldowi Trumpowi zadano pytanie na Twitterze. Szef kraju nie mógł w pełni na nie odpowiedzieć, więc powiedział, że sprawdzi te informacje i odpisze później.

 

Według Muska utworzona grupa nie ma nic wspólnego z kosmitami, którzy rzekomo regularnie odwiedzają Ziemię. Przedsiębiorca nie widział jeszcze przekonujących argumentów, że humanoidy naprawdę przyleciały na naszą planetę. Nie ma ani jednego normalnego, wyraźnego ujęcia, chociaż prawie wszyscy cywilizowani ludzie mają dziś smartfony z dobrymi aparatami. Do dziś, jeśli pojawiają się obrazy, są one niezrozumiałym „mydłem”.

 

Ludzie naprawdę uwzględniają opinię Muska, ponieważ nie jest to tylko przedsiębiorca, ale osoba, która powoli eksploruje kosmos. Tego lata Elon Musk powiedział, że piramidy zostały zbudowane przez kosmitów. Następnie władze egipskie zaprosiły założyciela SpaceX, aby osobiście zobaczył wyniki tych niesamowitych ludzkich wysiłków.

 

Najnowsze tweety ujawniają stosunek Muska do kosmitów i ogólnie na pytanie, czy jesteśmy sami w Układzie Słonecznym. Nie ma potrzeby rozmawiać o całym Wszechświecie, ale o najbliższej przestrzeni kosmicznej można.

 

Jak dotąd naukowcy dają jednoznaczną odpowiedź. Ziemia jest jedynym zamieszkałym ciałem kosmicznym ze wszystkich badanych. Jeśli jest gdzie gdzieś życie, to w znacznej odległości od nas.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MENTORA Paulina

Przecież Elon Musk nie manic

Przecież Elon Musk nie manic wspólnego z obiektami ufo, które widzicie na niebie. To ściema masonerii, żeby ludzką hodowlę bydła na andrenochrom utrzymać w patosie wielkiej amerykańskiej technologii. To nie są żadne sateloty Elona Muska! To statki Konfederacji Międzygalaktycznej! Oficjalne ujawnienie po usunięciu reptilian i szarakow z Ziemi! Zostały już tylko same niedobitki, które właśnie koronawirus trawi. Poczekamy aż strawi hybrydy do końca i wtedy Konfederacja wkracza. Nastąpi to do roku 2023. A na razie statki Konfederacji patrolują niebo i pilnują, zeby mysz się nie prześlizgnęła

Portret użytkownika Nick2001

Panie półMusk - całe

Panie półMusk - całe szczęście dla pana (psuju gwiezdnego nieba), że nie miałem smartfona gdy wyprowadzałem psa. Bo fotka NOL byłaby piękna - a kształt miał nietypowy. Odwrócona litera W. Nie zakryłbym go dwiem wyciagniętymi dłońmi - zero dźwięku (myślałbym że to nietypowy dron gdyby nie cisza). 

Skomentuj