Maska "obcego" znaleziona na wykopaliskach w Bułgarii

Kategorie: 

Źródło: History in Bulgaria

W Bułgarii, archeolodzy pracujący na miejscu starożytnej osady, odkryli prehistoryczną maskę, która łączy w sobie cechy człowieka i zwierzęcia. Pojawiły się wręcz opinie, iż przypomina ona wyglądem przedstawiciela obcej cywilizacji.

Prehistoryczna gliniana maska, ​​przedstawia twarz jakiegoś mitycznego stworzenia bez ust. Artefakt, został znaleziony przez zespół pod kierownictwem profesora Wasilija Nikołowa w prehistorycznej osadzie w pobliżu miasteczka Provadia w północno-wschodniej Bułgarii. Lokalne media, które donosiły o tym niesamowitym odkryciu, jako pierwsze przyrównały widoczną na niej postać do „kosmity w skafandrze”.

 

Nie da się ukryć, że wizualnie ta dziwaczna ​​prehistoryczna maska, wygląda dość osobliwie. Według naukowców znaleziony artefakt pochodzi z późnego okresu eneolitu, czyli powstał około 4000 lat p.n.e. Eksperci nazwali go jednym z najbardziej imponujących znalezisk dokonanych podczas ostatnich wykopalisk. Nie biorą oni jednak na poważnie medialnych porównań.

Artefakt ma prawie regularny trójkątny kształt. Jego przednia strona wystaje płasko, a tył jest niemal wciśnięty do wewnątrz. Oba wierzchołki tej prehistorycznej maski mają krótkie wypustki. Zdaniem archeologów mogą to być stylizowane uszy postaci. Sugeruje się, że być może przewlekano przez nie nić, aby założyć maskę na twarz. Istnieje jednak również przypuszczenie, że nie była to maska, a figurka lub amulet, który był noszony na piersi i który kojarzył się z kultem Słońca.

 

Niezależnie od tego jaka jest prawda, faktem jest że starożytny mistrz wyraźnie skupił się na oczach postaci, nadając im niezwykły kształt i rozmiar. Zgodnie ze słowami badaczy:

„Patrząc w nie [oczy prehistorycznej maski] czujesz siłę, wyższość, mądrość. Ciekawe, że patrząc na ten obraz z innej strony, widać ślady różnych emocji. Być może nie był to zamierzony efekt, ale… raczej percepcja przez pryzmat nowoczesnego spojrzenia. Jednak ta „maska” z ery późnego eneolitu, jest zaledwie kolejną perłą w koronie znalezisk znalezionych na tym stanowisku archeologicznym."

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Dzieją się ostatnio,

Dzieją się ostatnio, zwłaszcza w roku 2020, rzeczy niebywałe ! W latach 2016 - 2020 armia Stanów Zjednoczonych ujawniła nagrania pojazdów UFO, co jest potwierdzeniem wieloletnich badań ufologów ! Były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego UFO projektu rządowego. W kilkunasto odcinkowym telewizyjnym serialu na kanale HISTORY channel - wszystko co było dozwolone - ujawniono. To z kolei potwierdza badania ogromnej rzeszy ufologów, a zwłaszcza profesora Davida Jacobsa, który doszedł do informacji o planowanej i wdrażanej akcji modyfikacji ludzkości, i/lub wyhodowania ludzko-ufonautycznych mieszańców - hybryd, przez tzw. "kosmitów" ! Dlaczego o tym wspominamy ? Bo nasza strona z artykułem pt.: "Wstrząsające informacje w sprawie ufonautycznej szczepionki na Covid-19 !" ma problemy z wyświetlaniem, co jest dziwne, ale w sumie, znając plany NWO nie jest to dziwne, zwłaszcza jeśli wspomnimy na sytuację, w której film pana redaktora Tomasza Sommera "Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS - sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA" został usunięty z YouTube, a przecież nie było tam ani bluzgów, ani antysemityzmu, ani, co jest ważne, nieprawdziwych informacji, jedynie solidna analiza treści samych firm genetycznych, ich publikacji w temacie genetycznego koktajlu który nam przygotowały. Dlatego jeszcze raz publikujemy tu nasz tekst, ale ze zmienionym tytułem... co nie powinno już nikogo dziwić. Dodatkowo zamieszczamy tu usunięty z YouTuba film !. cały tekst tu, bo oryginaLNY JEST BLOKOWANY !!!: http://argonauta.pl/szokujace-informacje-w-temacie-genetycznego-koktajlu-ktory-maja-zapodac-igla-jeszcze-czystej-genetycznie-ludzkosci/

CO CHCĄ NAM WSZCZEPIĆ I KTO ZA TYM STOI, KTÓRE ISTOTY - PROJEKT ZARAZY KORONAWIRUSA WIELKIEGO UCISKU

https://www.bitchute.com/video/KNwQcAqEUfBk/

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Homo sapiens

Szanowni Państwo, jeśli

Szanowni Państwo, jeśli koncerny medialne usówają filmy o genetycznych szczepionkach, to coś jest na rzeczy, te ich "specyfiki" muszą być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Właściwie każda modyfikacja ludzkiego genomu przynosi nieporządane skutki, albo skutki których nie można przewidzieć, powie wam to każdy uczciwy inżynier genetyk. Produkty w postaci genetytcznych szczepionek można nazwać czymś strasznym, a spora część specjalistów nazywa je "zastrzykami nowoczesnych doktorów mengele" !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Daniel Burdynsky

 

 

Nie Obcej Cywilizacji tylko Manifestacji demonicznej! Prosze uwazac to bardzo niebezpieczne przy Koncu Czasów !

Skomentuj