Papież Franciszek może spełnić proroctwo, które ma 900 lat

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po odwołaniu wszystkich zagranicznych wizyt z powodu pandemii papież Franciszek planuje wkrótce odwiedzić Bagdad. To będzie jego pierwsza podróż od prawie roku. Papież odwiedzi także miasto Ur w Iraku, gdzie znajduje się figura Abrahama ze Starego Testamentu.

W marcu przyszłego roku planowane są pielgrzymki do kilku miast położonych na równinach Niniwy, ale niektórzy nie są pewni, czy tak się stanie.

 

Franciszek objął papiestwo siedem lat temu po rezygnacji papieża Benedykta XVI. Ten krok, zdaniem wielu, jest bardzo kontrowersyjny i pierwszy od pięciuset lat. Austin Ivery, który był wcześniej dyrektorem ds. public relations, mówi, że wątpi, by papież Franciszek dobrowolnie ustąpił w tym roku. Obecny Papież od samego początku deklarował, że uważa czyn Papieża Benedykta za rodzaj proroczego aktu i uczyni to samo.

 

Jeśli papież Franciszek nie przejdzie na emeryturę, jak obiecał, to w ten sposób spełni przepowiednię, która ma już 900 lat. Takie proroctwo wypowiedział arcybiskup św. Malachy w XII wieku. Następnie powiedział: „Podczas ostatnich prześladowań świętego Kościoła rzymskiego królować będzie Piotr Rzymianin, który będzie pasł swoją trzodę pośród wielu nieszczęść, po których miasto z siedmioma wzgórzami zostanie zniszczone, a straszny Sędzia będzie sądził lud. Koniec."

 

Austin Ivery dodał, że być może Papież chce zrobić coś naprawdę ważnego dla Kościoła i doskonale zdaje sobie sprawę, że zostało mało czasu. Wielu jego przeciwników z niecierpliwością czeka na jego odejście. Możemy tylko czekać na dalsze działania papieża Franciszka, aby dokładnie zrozumieć, czy proroctwo się spełni, czy nie.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Edi

Co pewne to Franciszek

Co pewne to Franciszek przekaże władzę nad światem antychrystowi. Natomiast po męczeńskiej śmierci Benedykta XVI władzę w Kościele obejmie jego nastepca. Istotne to wiedza za kim się kroczy. Jeden prowadzi do potępienia drugi do zbawienia.

Portret użytkownika Zenek ;)

Począwszy od Żarliwego

Począwszy od Żarliwego Wadowickiego Obrońcy Kościelnej Pederastii i Pedofiilii znanego również pod pseudonimami Papież Wolak czy (nostradamusowy) Fałszywy Prorok..... czyli począwszy od UDAJACEGO Polaka Wojtyłę żyda katza każdy papież jest WYSTĘPNY a co za tym idzie i PRZEKLĘTY (za  mord JP2 i Dziwadła na niemowlaku (Synu Człowieczym) w krakowskiej bazylice wna jesieni 1970 roku, to dziecko potem UBecko-SBeckie Kremówkarstwo UDAWAŁO przed światem)

 

a Franciszek jakby chciał zrobić coś naprawdę wstrząsającego dla ludzi to by publicznie ogłosił, że

 

JUDAIZM (a co za tym idzie KATOLICYZM, PROTESTANTYZM, PRAWOSŁAWIE, ISLAM etc) to STEK SATANISTYCZNYCH BREDNI..,, że JUDAIZM to tylko KWIOŻERCZE, SATANISTYCZNE, OBŁUDNIE i KŁAMLIWE PODRÓBY CHRZEŚCIJAŃSTWA zwanego wcześniej jako WEDYZM (buddyzm mahajany)

 

a potem SIĘ PUBLICZNIE POKAJAŁ PRZED CHRYSTUSEM i NAWRÓCIŁ...

 

ale na to go NIE STAĆ więc TEATRZYK w ZWODZENIE FRAJERÓW... tfu wiernych trwa w najlepsze.... bo kasa misiu kasa.... musi płynąć poprzez watykan do City of Satanizm....

Skomentuj