Nazistowskie mapy głębin mogą wskazywać drogę do wnętrza Ziemi

Kategorie: 

Źródło: naziconspiracy.onlc.eu

Chociaż wiele osób mocno wątpi w to, że istnienie zdatnej do zamieszkania wewnętrznej części naszej planety jest czymś więcej niż alegorią zawartą w baśniach i mitach, są tacy, którzy uważają, że są ku temu dowody. Dobrym przykładem może być chociażby mapa, autorstwa kartografów III Rzeszy z oznaczonym kanałem używanym przez niemieckie U-booty, aby uzyskać dostęp do podziemnego świata.

 

Cała ta sprawa staje się jeszcze bardziej interesująca, gdy skonfrontujemy ją z listem który został wysłany przez niejakiego Karla Ungera, na pokład U-Boata 209. Pojazdu który pod dowództwem Heinricha Brodda, miał dopłynąć na  wewnętrzną stronę Ziemi i nigdy nie wrócić. Co ciekawe oficjalny raport w sprawie jego zaginięcia zakłada, że ​​U-Boat 209 "zniknął z niewyjaśnionych przyczyn".

A oto i tajemniczy list razem z jego tłumaczeniem na angielski: :

Zanim odrzucimy te historie i uznamy, ją za oczywistą bujdę ważne, aby pamiętać, że Niemcy od dawna fascynowali się Antarktydą. Niemiecki naukowiec Johann Carl Friedrich Gauss (1777-1855), który jest klasyfikowany jako jeden z najbardziej wpływowych matematyków w historii, stwierdził przecież, że cała historia, fizyka i geografia Ziemi może być wyjaśniona tylko wtedy jeśli nasza planeta jest pusta w środku. On sam, podbnie jak i wielu badaczy przed nim sądził, że wejście do jej wnętrza jest umieszczone zarówno na biegunie Północnym jak i Południowym.

Od 1901-1903 Niemcy przeprowadzili zresztą pierwsze badanie Antarktydy. Wyprawa zwana potocznie Ekspedycją Gaussa umożliwiła niemcom zajęcie dla siebie rozległych obszarów najbardziej południowego kontynentu naszej planety. Zresztą, zafascynowany odkryciami dokonanymi przez niemieckich naukowców podczas Ekspedycji Gausa, wielki amerykański badacz i admirał Robert Edwin Peary, S. (1856-1920) rozpoczął podobną misję w 1909 roku stając się pierwszym człowiekiem, który dotarł do bieguna północnego.

Cała sprawa w dużej mierze ucichła, aż do momentu gdy Adolf Hitler zamówił kolejną wyprawę na Antarktydę, która trwała do 1939 roku. To co odkryto na Antarktydzie przez hitlerowców podczas wyprawy 1938-1939 pozostaje do dziś tajemnicą. W kontekście teorii pustej Ziemi, pojawia się jednak wiele spekulacji odnośnie tego, że Niemcy konsekwentnie pokonywani przez wojska alianckie pod koniec zawarli porozumienie z Amerykanami. Aby zakończyć wojnę w Europie, Niemcy udostępnili Amerykanom niemiecką technologię (bomby atomowe, technologie rakietową, odrzutowce etc.) w zamian za umożliwienie najwyższym rangą niemieckim oficerom (w tym Adolfowi Hitlerowi) na "relokację" do swoich ogromnych baz wybudowanych na południowym kontynencie.

Nieco światła na tę sprawę może rzucić ujawniony ostatnio raportu FSB. Zgodnie z nim, mapy produkowane przez nazistowski reżim w 1930 i 1940 roku wyszczególniają ich podziemne bazy znajdujące się na Antarktydzie. Najbardziej szokujące wśród nich jest to, że na dużej głębokości pod powierzchnią Antarktydy, odnaleźli oni sieć podziemnych tuneli.

Nie wykluczone, że dowiedzieli się o tym również alianci, ponieważ w 1946 roku na czele ze Stanami Zjednoczonymi najwyraźniej usiłowali oni odzyskać Antarktydę z rąk nazistów w tym, co nazwano "Operacją Highjump". Pomimo tego, że misja została rzekomo przerwana ze względów naukowych, wiele innych raportów opisuje, że ​​amerykańskie siły zostały zmuszone do odwrotu po stracie ponad 1500 żołnierzy i poniesieniu ogromnych strat materialnych.

Po powrocie w 1947 roku do Stanów Zjednoczonych, admirał Richard Byrd (1888-1957), dowódca „Operacji Highjump”, twierdził, że dostrzegł tam „ sterowce, które mogą osiągać imponujące prędkości. ". Jeżeli raport FSB jest prawdziwy, to Stany Zjednoczone zawarły pakt z tymi, którzy zamieszkują wewnętrzną część Ziemi. Co zabawne starożytny symbol związany z tymi wewnętrznymi narodami Ziemi jest najstarszym na Ziemi, oczywiście teraz znany jest on ze swojego ostatniego wcielenia jako symbol śmierci,zagłady i wojny. Oczywiście chodzi o swastykę, symbol który przez wiele wieków był symbolem szczęścia i dobrobytu. Doprawdy ciekawe czy zbieżność znaków była w tym wypadku przypadkowa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chu w Du

Patrze patrze i nie widze

Patrze patrze i nie widze gdzie tu się konto zaklada . To 1.... 2 to z interesujacych mnie tematów z 75% tego forum przeczytalem i 90% z tego to baśnie braci X.. no ale z czegoś trzeba żyć... Najlepsze są komentarze.. większość przewijam też bo mózg sie lasuje, jak ktos komus zaprzecza że coś nie jest tak ale tak... Skąd wgl mozecie to wiedziec ze sie tak śmiało wypowiadacie

Portret użytkownika wodzu13

tak naprawde to chodzi

tak naprawde to chodzi Program "Chronos" , i widać złe przygotowanie autora 

coś kolega suspect wspominał o bombie ? 

wyniki badań opublikowanych w 2000 roku w "New Scientist". Antarktyczne małże i ryby zawierają radioaktywny pluton 238

co wcale nie znaczy ze ryby nie wędrują i jest kiepskim dowodem na istnienie takiego wybuchu

a po 3cie ktoś przerobił artykół o Projektu Chronos i wyszła dziura w całym , znaczy się w ziemi Smile

Portret użytkownika Świadomy

Temat jest bardzo ciekawy.

Temat jest bardzo ciekawy. Początkowo teoria pustej ziemii oraz Bazy III Rzeszy może brzmieć absurdalnie ale im więcej rzeczy przeanalizowałem tym coraz bardziej ukadanka zaczeła do siebie pasować. Najtajniejszy projekt wunderwaffe to oczywiście "Dzwon"(pojazd antygrawitacyjny)projekt Thor i Chronos zważywszy na ogromną wiedzę Hitlera o okultyźmie liczne wyprawy ss w poszukiwaniu artefaktów, itp jestem w stanie uwierzyć, jak zrobiło się "gorąco" to cały projekt badawczy przeniósł się na Antarktydę (Nowa Szwabia).Stany oczywiście musiały to sprawdzić i ruszyła operacja Highjump zorganizowana przez Byrda 26 sierpnia 1946r .1400 ludzi 13 okrętów, samoloty. Operacja wstępnie zaplanowana była na parę miesięcy. adm. Rychard Byrd wraca z sporymi stratami i składa raport: ,,Niemcy są w posidaniu pojazdów które poruszają się z niewyobrażalną prędkością" Dziwnym trafem rok później rozbija się statek "obcych" moim zdaniem to właśnie dzwon lub jego następca w fazie testów. Kolejna rzecz, od tego czasu ludzie którzy obserwowali zjawiska UFO byli odwiedzani Przez wysokich blondynach w garniturach,(MIB) którzy radzili im o całym incydencie zapomnieć. Liczne porwania przez wysokie istoty o kanciastych twarzach, blond włosy, i nienaturalnie niebieskie oczy. Polecam oczywiście Tajemnice góry Untersberg Hitler miał zajoba na jej punkcie. Prawdziwa historia związana z tą górą wydarzyła się 14 sierpnia 1987r.trzy osoby weszły na teren gór w południowych Niemczech, aby zbadać kilka jaskiń - wszelki ślad po nich zaginał. Zarówno policja jak i alpiniści, którzy brali udział w poszukiwaniach nie znaleźli żadnych śladów zaginionych, za wyjątkiem ich samochodu. Trzy miesiące później, w połowie listopada bliscy zaginionych osób odebrali telefon i usłyszeli w słuchawce "jesteśmy na statku, gdzieś na Morzu Czerwonym, płyniemy w kierunku Aleksandrii.

Portret użytkownika wodzu13

Ludzie, co to ma być? Naukowy

Ludzie, co to ma być? Naukowy bełkot??? a co to są wulkany? yellowstone co z falami UV?

Był taki naukowiec niemiecki fisher twierdził ze jesteśmy w środku ziemi, nawet wycelowali radary w niebo, w celu obserwacji floty na Pacyfiku, ale niestety zakończył w obozie śmiercią marna 

Portret użytkownika Eolomea

Niemcy prowadzili badania nad

Niemcy prowadzili badania nad Ubotami i już w 1942 roku ich eksperymentalne uboty mogły zanurzać sie na głebokość około 500 metrow. Ponadto wspomnienia marynarzy wielokrotnie mówią, że liniowe uboty nie ulegały zgnieceniu nawet po przekroczeniu głebokosci 300 metrów.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ano, właśnie... Dokładnie tak

Ano, właśnie... Dokładnie tak jest. Pusta Ziemia i zamieszkała w jej wnętrzu cywilizacja tłumaczy wszelkie anomalie i zjawiska, jak i historię naszych i poprzednich cywilizacji. Od dawna tak twierdzę.

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj