Wizja amerykańskiego zachodu Słońca według amerykańskiego pastora

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Po głosowaniu w Kongresie 6 stycznia 2021 r. i wydarzeniach, które po nim nastąpiły, wśród zwolenników Donalda Trumpa panuje szok i zdumienie, gdyż sytuacja rozwija się według zupełnie nieoczekiwanego dla wszystkich scenariusza. Wielu teraz myśli, że co najmniej nadszedł koniec Stanów Zjednoczonych, a nawet koniec świata.

Nie ma jednak informacji o tym, co dzieje się za kulisami polityki, a zaufanie do różnego rodzaju insiderów, takich jak QAnon, jest teraz zerowe, na pierwszy plan wysuwają się sprawdzone źródła. To znaczy wszelkiego rodzaju mistycy i parapsycholodzy ubiegłego wieku, których przewidywania się spełniły.

 

Jednym z takich wiarygodnych źródeł jest William Branham, amerykański kaznodzieja i misjonarz. Był on bardzo niezwykłą osobą. Na jego kazaniach zdarzało się wiele przypadków uzdrowienia, a kiedy go fotografowano, to na zdjęciu kilka razy pojawiło się coś w rodzaju aureoli.

 

Przeciwnicy pastora i liczni sceptycy próbowali to wszystko obalić, szukając zainscenizowanych uzdrowień i fotomontaży, ale nikomu się to nie udało. Jednak ludzi można zrozumieć. W 1933 roku pastor zapowiedział straszne rzeczy i nikt nie chciał, aby się ziściły. Niemniej jednak dość szybko zaczęły się one spełniać i są wszelkie powody, by sądzić, że wszystko się spełni w przyszłości.

 

Branham pewnego niedzielnego poranka w czerwcu 1933 roku otrzymał coś, co wyglądało na serię siedmiu długich wizji. Pierwsza wizja była taka, że Mussolini najedzie Etiopię, a kraj ten „padnie mu do stóp”. Wizja ukazała także straszny koniec dyktatora, gdy jego własny lud zwraca się przeciwko niemu. Druga wizja przewidywała, że Austriak imieniem Adolf Hitler powstanie jako dyktator nad Niemcami i wciągnie świat w wojnę. Potem przewidział tajemniczą śmierć Adolfa.

 

Trzecia wizja związana była z polityką światową. Prorok powiedział, że w XX wieku będą trzy wielkie „izmy”, tj. faszyzm, nazizm i komunizm. Pierwsze dwa zostaną wchłonięte przez trzeciego. Głos ostrzegł: „PATRZ NA ROSJĘ, PATRZ NA ROSJĘ. Miej oczy na Króla Północy."

 

Wizja czwarta zapowiedziała ogromny postęp w nauce po drugiej wojnie światowej. Wizja pokazała w szczególności plastikowy samochód o wypukłych konturach, który samodzielnie latał po autostradzie. Za kierownicą nie było kierowcy, a ludzie siedzący w samochodzie bawili się jakąś grą.

 

Piąta wizja dotyczyła moralnych problemów czasu przyszłego. Prorokowi ukazały się kobiety z krótkimi fryzurami i męskimi ubraniami, które w końcu skurczyły się i chodziły po ulicach półnagie. W ten sam sposób prorok widział „wszystkie straszne wypaczenia i sytuację moralną świata przyszłości”.

 

W szóstej wizji prorokowi pokazano, jak „najpiękniejsza, ale okrutna kobieta powstała w Ameryce. Utrzymywała ludzi w swojej pełnej władzy poprzez powszechne prawo wyborcze kobiet ”. W ostatniej i siódmej wizji prorok zobaczył i usłyszał straszną eksplozję. Kiedy odwrócił się, by spojrzeć, zobaczył tylko kratery i ruiny w całej Ameryce.

 

W 1933 roku wszystko to wydawało się całkowicie niewiarygodne. Mussoliniego i Hitlera, opinia publiczna wciąż mogła sobie wyobrazić, skoro ci ludzie już wtedy zaczęli zdobywać władzę i pisały o nich gazety. Zrozumiałe było również prawo kobiet do udziału w wyborach. Dziewiętnasta poprawka do konstytucji USA została uchwalona trzynaście lat wcześniej, czyli w 1920 r. Wizerunek kobiet w spodniach i krótkich włosach na głowach do ówczesnych ludzi nie trafiał, a niewiasty chodzące po scenie lub po ulicy prawie nagie - nikt nie mógł sobie tego wyobrazić.

 

Nikt nie mógł sobie wyobrazić samochodu, który jeździ po drogach bez kierowcy. Ludzie mieli również problemy z grą, którą ktoś bawił się w samochodzie, ponieważ najbardziej kompaktową grą w 1933 roku był hokej stołowy. Wszystko to już się zadziało i tylko nie wiadomo, co z tą kobietą na czele Stanów Zjednoczonych, po której rządach z Ameryki pozostaną tylko ruiny i kratery.

 

W 1933 roku prorok naiwnie zakładał, że wizja jest symboliczna, a kobieta symbolizuje Kościół Katolicki. Wydaje się jednak, że bardzo się z tym pomylił. Siła kościoła w Stanach Zjednoczonych jest minimalna. Dlatego, oczywiście, będzie jakaś niewiasta - dyktator, pod której rządami Stany Zjednoczone zmienią się diametralnie. Śledźmy więc rozwój wydarzeń.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika prawda

Dodam jeszcze ,że to SŁOWO 

Dodam jeszcze ,że to SŁOWO  jest najbardziej doniosłym  wydarzeniem  w historii ludzkości .Jedynie doniosłość tego POSELSTWA można porównać z dniem GOLGOTY. Nie ma w tym stwierdzeniu odrobiny przesady .Mówię do z całą odpowiedzialnością  i wiem co piszę. Wszelka tajemnica zostaje objawiona  i wypełnia się TAJEMNICA BOŻA za dni głosu TEGO POSŁAŃCA. Siedem pieczęci oraz  wszystkie ukryte tajemnice ludzkości.  To jest niewyobrażalne dla ludzkiego umysłu , bo to jest wprost od BOGA. Tylko spragnione i powołane serce  to zrozumie , i tylko namaszczone oczy to zobaczą.

Portret użytkownika prawda

Słuchaj .Nigdy nie ćpałem ani

Słuchaj .Nigdy nie ćpałem ani nie  odurzam  się alkoholem  lub innym i używkami.  Ze mnie możesz się śmiać i kpić. To POSELSTWO całkowicie odmieniło moje życie. Ja złożyłem świadectwo o tym co jest przełomem dla ludzkości .SŁOWO które objawiło co było (ukryte) , co jest i co będzie. Aż do skończenia świata. Nie tylko przyniosło objawienie ale misterium BOGA  dokonuje się w tym POSŁAŃCU.  I jak napisałem ze mnie możesz szydzić ,ale uważaj co mówisz  o POSŁAŃCU i POSELSTWIE które przyniósł bo TO jest ŚWIĘTE. Nie wypowiadaj się o czymś  czego nie  rozumiesz , bo możesz bardzo sobie zaszkodzić.

Portret użytkownika prawda

Zigo , nie sądziłem że

Zigo , nie sądziłem że jeszcze coś tu napiszę. Ale chcesz żebym rozwinął  termin SŁOWO. Najlepiej i doskonale  to opisuje  i wyjaśnia sama BIBLIA .Szczególnie Ewangelia Jana  1 rozdział .Nie będę tu przytaczał wersetów ,sam możesz sobie przeczytać . Od siebie jeszcze mogę dodać ,że kiedy mówię czy piszę SŁOWO w kontekście duchowym czy biblijnym mam na myśli BOGA , lub wyrażoną myśl BOGA w postaci PISANEGO SŁOWA ,MÓWIONEGO SŁOWA , PROROCTWA , POTWIERDZONEGO  POSELSTWA  NA DZIEŃ DZISIEJSZY  czy innych form wyrażenia BOGA. Ale i tak lepiej tego nikt nie wyjaśnił niż Jan w pierwszym rozdziale .Piszesz , że jestem nawiedzony. No cóż , nie jest to dla mnie stwierdzenie obraźliwe , a nawet potwierdzam i uważam za łaskę i przywilej. O wszystkich duchowych osobach  można by powiedzieć że są nawiedzeni. Wierzący mają obietnice nawiedzenia przez DUCHA ŚW. Chciałbym być znacznie bardziej nawiedzony przez DUCHA ŚWIĘTEGO. Tak to zawsze było i będzie .Pomyleni ,nawiedzeni , obłąkani ,świętoszki ,  młodym winem się upili i.t.p , i.t.d. Osobiście to uważam za obłąkanych tych którzy nie uznali BOGA i JEGO POTWIERDZONEGO SŁOWA .Dla Świata jest obiecany obłęd i chaos jakiego jeszcze nie było na ziemi. Garstka ludzi zostanie przy zdrowych zmysłach. Świat odrzucił jedyny ratunek. Pozostał sąd nad ziemią i narodami. Chrystus  w białej peruce sędziego (tak jak Jan widział w Objawieniu) objawiający się publicznie w stratosferze w 1963r.(zjawisko badane przez naukowców , fotografowane ,opisywane w czasopismach naukowych i encyklopedii  Britannica z 1963r.)  ,potwierdzający ponownie , że POSELSTWO WILLIAMA  MARRIONA  BRANHAMA  jest prawdą.    

Portret użytkownika Cłowiek

Polecam książkę  "Wielki Bój"

Polecam książkę  "Wielki Bój" E.G. White podchodzi do tematu bardzo rzetelnie i trafnie , nawiązując też do dwóch największych ksiąg proroczych Daniela i Apokalipsy.

"Czuwajcie aby was kto nie zwiódł" Jezus Chrystus

 

 

Strony

Skomentuj