UFO w ułamku sekundy wleciało do oceanu!

Kategorie: 

Źródło: BEHIND THE SCENES (Youtube)

Film wykonany na plaży Lantana na Florydzie przedstawia nieznany obiekt, który w ciągu ułamka sekundy spada do oceanu. Prędkość z jaką zderzył się z taflą wody, znacznie utrudnia logiczne wyjaśnienie tego incydentu.

 

Do zdarzenia doszło jeszcze 15 stycznia. Autor filmu, z początku myślał, że widzi spadający latawiec. Nagranie, wyraźnie ukazuje jednak moment gdy obiekt wystrzelił z nieba z ogromną prędkością w kierunku oceanu. Jest to o tyle dziwne, że jak widać na filmie, pomimo wpadnięcia UFO do wody, w oceanie nie ma nawet najmniejszego plusku.

Czym mógł być ten obiekt? Możliwości jest wiele lecz na myśl przychodzą między innymi śmieci kosmiczne lub mały meteor. Z drugiej strony, teorie jakoby było to UFO, również nie są kompletnie absurdalne, ponieważ istnieje rodzaj tych obiektów znany jako USO. Są to pojazdy wyłaniające się z oceanów i nurkujące w nich. Wszelkie osoby zainteresowane tym incydentem, odsyłam do poniższego filmu.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Żadne UFO - po prostu

Żadne UFO - po prostu meteoryt w ostatniej tzw. zimnej fazie spadku a plusku nie widać bo upadł...lekko za horyzontem!!! Podejrzewam że wiele nie wyjaśnionych zaginięć samolotów to ich wina...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Skomentuj