Zdjęcie obcego obiegło tajwańskie media

Kategorie: 

Niesamowita obserwacja niewyjaśnionego zjawiska miała miejsce na Tajwanie. W okolicy miejscowości Taitung, w pobliżu Jeziora Jiaming sfotografowano jakąś niezidentyfikowaną humanoidalną istotę.

 

Zdjęcie wykonano w Maju 2012 roku, ale do mediów dotarło dopiero przed kilkoma dniami. Kilka organizacji ufologicznych zajmujących się jego analizą, na przykład tajwański TUFOS stwierdza, że nie jest to fotomontaż.

Istota mierzy około 8 stóp, czyli mniej więcej 2,5 metra. Jej głowa przynosi skojarzenia z owadami, a szpony przypominają kończyny modliszki. Mieszkańcy Taitung sugerują, że małe okrągłe jezioro Jiaming skrywa wejście do podziemnej bazy UFO.

[ibimage==15926==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

Źródłohttp://www.ufo.org.tw/?frm=view&dst=tview&id=jugfdcrtg5es

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika coco

i tak po 21.12.2012 upadają

i tak po 21.12.2012 upadają wszyscy fałszywi prorocy zwiastujący koniec świata jako kataklizm,śmierć, pożogę----ludzie zacznijcie zmieniać siebie bo to wy tworzycie rzeczywistość która was otacza i tylko przez pozytywne myśli i zasiewanie u innych ludzi nadzieji w to że są zdolni do tworzenia czego chcą możecie stworzyć inny świat
 

Portret użytkownika promień

Dla mnie to są jakieś

Dla mnie to są jakieś eksperymenty z genami albo plemnikami. Albo musieli mieć u siebie warunki, które ich przemieniły. Albo próba dostosowania się do pobytu w kosmosie. Albo traktują stworzonka na ziemi równo i żeby się do naszych bytów upodobnić trochę poeksperymentowali. Może my dla nich jesteśmy takimi samymi istotami jak żaby albo mrówki. Może tak sa zmodyfikowani, że mogą żyć u nas na lądzie i w wodzie. Poza tym wiemy z naszych doświadczęń,że przebywanie w kosmosie zmienia wszstko w człowieku. Dla mnie to ta postać jest zmęczona, jakby brakowało jej sił - wrak, prawie nie ma mięśni, jak z "Oświęcimia". Albo kwestia grawitacji.

Strony