Amerykańskie agencje wywiadowcze utrudniają publikacje raportu o UFO

Kategorie: 

Źródło: pixabay

W grudniu ubiegłego roku Senacka Specjalna Komisja Wywiadowcza wydała dyrektywę grupie zadaniowej ds. Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych. Jej podstawowym założeniem, było przygotowanie raportu z wojskowych dochodzeń w sprawie niezidentyfikowanych obiektów latających, które znalazły się nad przestrzenią powietrzną USA. Raport miał być dostępny publicznie za wyjątkiem specjalnego aneksu dostępnego tylko wybranym. Wygląda jednak na to, że zarówno Pentagon jak i inne służby USA, oficjalnie utrudniają lub wprost odmawiają wydania tych dokumentów.

 

Nakaz został włączony do corocznej ustawy Intelligence Authorization Act, zainicjowanej przez senatora Marco Rubio. Raport miał zostać dostarczony w ciągu 180 dni od podpisania, a ostateczny termin przypadał na 25 czerwca 2021 roku. Niestety, szansa na to że grupa zadaniowa UAP dotrzyma tego terminu, są teraz bardzo małe. Jest tak między innymi dlatego, że amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze, odrzucają prośby o udostępnienie materiałów niejawnych lub kategorycznie odmawiają współpracy.

 

Wygląda na to, że służby USA działają niezależnie od prawa. Mimo iż wyraźnie blokują lub po prostu ignorują próby skatalogowania akt dotyczących „niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych” jak dotąd nie wyciągnięto żadnych konsekwencji tej niesubordynacji. Wręcz przeciwnie, pojawiają się głosy, że administracja Bidena prawdopodobnie odłoży długo oczekiwane publiczne sprawozdanie przed Kongresem, uzasadniając je „troską o bezpieczeństwo obywateli i państwa”.

Według byłego oficera wywiadu Pentagonu, Chrisa Mellona, ​​Siły Powietrzne stanowczo odmówiły przekazania grupie zadaniowej raportów z dochodzeń UFO/UAP. Raport powinien również zawierać szczegóły dotyczące FBI, CIA, Agencji Wywiadu Obronnego, DARPA i innych powiązanych z rządem inicjatyw. Wszystkie te agencje wywiadowcze i organizacje szpiegowskie opóźniały lub zignorowały prośby grupy zadaniowej. Najwyraźniej, robiono to przy poklasku administracji Bidena. Ostatnim gwoździem do trumny okazała się być rzeczniczka Pentagonu, Susan Gough, która znacząco przygasiła oczekiwania w tej sprawie:

„Aby chronić naszych ludzi, zachować bezpieczeństwo operacyjne i chronić metody wywiadowcze, nie omawiamy publicznie szczegółów obserwacji UFO, nie udostępniamy informacji zebranych przez grupę zadaniową ds. Badań UFO i nie ujawniamy szczegółów przeprowadzonych dochodzeń”.

Podczas gdy amerykański senat może "żądać" czegoś od wojska, w Stanach Zjednoczonych nie jest to wiążące prawnie. Realnym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych USA, pozostaje prezydent i to on decyduje o tym, jakie informacje są tajne, a jakie mogą zostać odtajnione. Na nasze nieszczęście, nie wygląda na to aby Biden miał podjąć taką decyzję. Niektórzy analitycy twierdzą wręcz, że to nie on odpowiada za ich podejmowanie. Dla nas, oznacza to jednak kolejny przestój, w ujawnieniu prawdy o fenomenie UFO, choć póki co mówi się raczej o przełożeniu daty opublikowania raportu, aniżeli o zupełnej rezygnacji z jego stworzenia. Daje to pewne nadzieje jednak w dalszym ciągu nie określa terminu gdy poznamy te informacje.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Po pierwsze to amerykańscy

Po pierwsze to amerykańscy masoni z UFO świątyń posiadają pojazdy UFO oraz zwłoki istot hybrydalnych, prawdopodobnie typu hodowanego do określonych zadań, coś podobnego do tych pokazanych w filmie Jupiter: Intronizacja” (ang. „Jupiter Ascending„) z roku 2015, które pobierają jajeczka od kobiet, tak jak we wspomnianym amerykańskim filmie kontakterów z hollywood ! Wachowscy zostali dosłownie i na prawdę „wchłonięci” przez kosmiczną federację ! Generalnie film jest zbudowany na wszystkich możliwych raportach ufologów, plus dodane jest tam wiele z różnych religii i filozofii !

To wszystko co tam pokazano jest analogiczne do naszej rzeczywistości, amerykańska armia jest nadzorowana przez elity ze świątyń, inaczej loży masońskich, w których stosuje się "alamantrę" do przywoływania tych stworów, opętani UFO masoni wyznają Balema Abrasaxa, nie mogą nic zrobić, nic ujawnić, bo te wysyłane tu hybrydy mają sposoby kontroli ludzkości, w tym armii USA ! To oczywiste...

Na szczęście jest Jezus Chrystus ! Napisałem na szczęście JEST ! "Jestem, który jestem|" – najczęściej spotykane w języku polskim tłumaczenie formuły 'ehjeh 'ăšer 'ehjeh zawartej w Księdze Wyjścia 3,14. Stanowi ona odpowiedź Boga na pytanie zadane przez Mojżesza o jego imię. Ponieważ On JEST, dlatego mamy szansę na ucieczkę z tej rzeczywistości nadzorowanej przez te istoty, do świata Nieba, w którym swoje królestwo ma Jezus Chrystus !

"Odpowiedział Jezus: ? Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom."

Straszne jest to co mówią te istoty, część jest na wyposażeniu Balema, a część może być sługami Króla Wszechświata, czyli Chrystusa, mowa jest tu o kosmicznych ogrodnikach, tak jak to sygnalizowano w filmie intronizacja, te istoty mówią nam o swoich zadaniach, bo to co pokazano w tym filmie z hollywood to tylko takie ślizganie się po temacie ! Kosmiczni ogrodnicy mają potężne możliwości !

W książce Cannon Dolores, specjalistki w tej dziedzinie pt.: „Kosmiczni Ogrodnicy” znaleźć można niezwykle ważną informację na temat reinkarnacji, strona 8 wersji elektronicznej:

[…]D: Czy masz za sobą wiele ziemskich egzystencji?
P: To moje pierwsze życie w świecie fizycznym, moja pierwsza prawdziwa inkarnacjana tej planecie. Mam wdrukowana pamięć wielu ziemskich egzystencji. Byłem też towarzyszem wielu fizycznych istot. Ale, jak już mówiłem, to moja pierwsza prawdziwa inkarnacja na Ziemi. Zaraz, zaraz! Cóż to miało znaczyć? Mój pacjent stwierdził, ze po raz pierwszy doświadcza ziemskiej egzystencji, że bliższe są mu wcielenia na innych planetach i w innych wymiarach! Jak to możliwe? Nie mogłam tego pojąć. Przecież w ciągu naszych początkowych sesji poznaliśmy aż cztery jego ziemskie wcielenia. Jeśli teraz mówił prawdę, to o czym rozmawialiśmy wcześniej? O co w tym wszystkim chodzi?

D: A więc, egzystencje, o których wcześniej rozmawialiśmy,, nie byty prawdziwe?
P: Nie. Odkrywaliśmy pamięć wdrukowaną albo pamięć o istnieniu jako byt towarzyszący. To nie były prawdziwe, fizyczne wcielenia.
D: Czy to znaczy, ze kiedy niektóre dusze zaczynają życie, ta wspomnienia doświadczeń wcześniejszych wcieleń biorą z…
P: Czerpią je z Kroniki Akaszy. Zawarte tam informacje zostają przyswojone przez duszę, wdrukowane, i stanowią już jej własne doświadczenia.
Inni specjaliści w dziedzinie regresji hipnotycznej twierdzą, iż Kronika Akaszy nie zawiera informacji o czasie, lecz zapisy zdarzeń, emocji oraz wiedzy.
D: Cóż… Czy powiesz mi, w jaki sposób mogę poznać taką duszę podczas mojej pracy?
P: Nie, ponieważ nawet ja nie mógłbym wskazać takiej duszy, nie rozpoznałbym jej.Wdrukowane wspomnienia są równie prawdziwe, realne, jak zdarzenia doświadczane na co dzień. Dotyczą emocji, uczuć, wydarzeń. Wdrukowane doświadczenia stają się własnymi, prawdziwymi. Dzięki temu, można żyć na planecie tysiące, setki tysięcy lat, a tak naprawdę – nigdy na niej nie być.
D: Z jakiego powodu dokonuje się wdrukowania pamięci o wcześniejszych wcieleniach?

P: Gdyby ktoś przybył na tę planetę z innych planet, innych wymiarów, bez wdrukowanych wspomnień, byłby tu całkowicie zagubiony. Nie zrozumiałby tutejszych zwyczajów, religii, polityki, nie znałby zachowań społecznych. Dlatego istnieje konieczność wdrukowania pamięci o tych zjawiskach, doświadczanych w poprzednich wcieleniach. Gwiezdne dzieci przybywające na Ziemię nie mają wcześniejszych ziemskich doświadczeń. Aby ułatwić im wejście w ziemskie życie, zapewnić komfort psychiczny, istnieje sfera, skąd mogą czerpać informacje na temat ziemskiej egzystencji, porównać ją z doświadczeniami, które mają już za sobą. Gdyby nie możliwość wdrukowania pamięci o wcześniejszych wcieleniach, gwiezdne dzieci czułyby się na Ziemi zagubione. Z każdym kolejnym dniem ziemskiego życia odczuwałyby niepokój, dyskomfort.

Dopiero pod koniec pierwszej ziemskiej egzystencji mogłyby czuć się bezpiecznie i pozostawać w harmonii ze światem. Lecz ich zagubienie i poczucie dysharmonii uniemożliwiałoby naukę. A przynajmniej, znacznie by ją utrudniło. Cel ich egzystencji byłby przesłonięty poczuciem dyskomfortu, wyobcowania. Dlatego właśnie, aby uniknąć alienacji i poczucia dysharmonii, dusze dokonują wdrukowania pamięci o poprzednich ziemskich wcieleniach. Dzięki temu mogą skupić się na naukach, które w tym ziemskim życiu mają przyswoić. Każdy szczegół ziemskiego życia może uniemożliwić to zadanie. Gwiezdne dzieci nie znają, na przykład, gniewu czy strachu, w ziemskich znaczeniach tych słów. Muszą je poznać przed pierwszą ziemską egzystencją, aby później te uczucia ich nie paraliżowały, nie przesłaniały celu życia na Ziemi…”[…]

Kosmiczna bitwa o dostęp do galaktycznej bazy danych - UFO symbole i tajemnice Biblii

https://youtu.be/RdXB5zgXKRA

Osobiście wierzę, że tylko Jezus Chrystus moze nas uwolnić od kołowrotu wcieleń, jeśli wierzycie, że takie coś istnieje ! Dlatego proponuję wszystkim studiowanie Jego świętej nauki, bo może nas uwolnić od tych istot, od ich wdrukowanych wspomnień !

Rzekł więc do nich Jezus: «Gdy wywyższycie Syna Człowieczego, wtedy poznacie, że JA JESTEM i że Ja nic od siebie nie czynię, ale że to mówię, czego Mnie Ojciec nauczył. 29 A Ten, który Mnie posłał, jest ze Mną; nie pozostawił Mnie samego, bo Ja zawsze czynię to, co się Jemu podoba».
30 Kiedy to mówił, wielu uwierzyło w Niego. 31 Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli». - Ewangelia wg św. Jana 8:28

To jest cudowne, możemy się uwolnić dzięki Duchowi Świętemu Chrystusa z tego kierata wcieleń i uciec do Nieba !

Naszym zdaniem, zgodnie z holywódzikim filmem, analogicznie do Pisma, uprawy nie są jeszcze gotowe, ujawnienie zbyt prędkie tych stworów mogło by mieć niebezpieczny wpływ na całą hodowlę ! "Pozwólcie obu rosnąć razem aż do żniwa. A w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopy na spalenie, pszenicę natomiast zbierzcie do mojego spichrza.(...)żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie." Ew wg św. Mateusza 13:30-44

https://popotopie.blogspot.com/2020/05/kosmiczna-bitwa-o-dostep-do.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika GerickPatryl

Nie wolno pozwolić sobie na

Nie wolno pozwolić sobie na wpojenie nauk świata, bo są zwodnicze i przeczą naukom Chrystusa. Kto chce być przyjacielem świata, staje się wrogiem Boga. Taka prawda.Nie jestem fanem inz mag.

Admin współpracuje z wrogimi siłami, bo stosuje algorytmy od Googlea,  niepozwalające dodać wartościowych komentarzy.

Skomentuj