Przyjdzie potwór, aby zniszczyć pokój na świecie

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Przyjmując do wiadomości fakty potwierdzające, że wszechświat jest stworzony zmieniamy nasz światopogląd. Nie trzeba wielkich wysiłków jogina lub kontaktu z duchami by zrozumieć swoje położenie. Pogląd kreacjonistyczny daje nam poczucie niezwykłości, zmianę postrzegania rzeczywistości z materialistycznej, na taką która prowadzi do odkryć duchowych.

 

Sprawy poglądu na to kim jesteśmy i gdzie się znajdujemy są niebywale delikatnej natury. Jak sami doświadczamy każdego dnia, nasze ciało jest niebywale wrażliwe na wszelkie zmiany otoczenia, a nasz umysł jest nawet bardziej subtelny, odbierając impulsy niewidzialnego świata ducha. Wszystkie badania wskazują, że świat został stworzony, a zasada antropiczna dodatkowo potęguje tajemniczość kosmosu i Układu Słonecznego. Należy obudzić się ze snu ewolucjonistycznego i przyjąć CAŁY pogląd kreacjonistyczny Inteligentnego Projektu jako NORMALNOŚĆ.

 

Tylko w ten sposób można zrobić zadziwiająco wielkie postępy na drodze duchowości. Nasz duch uwolniony od materializmu naukowego wyrażanego przez ewolucjonistów może wznieść się do innych wymiarów i doświadczyć wspaniałości, tego czegoś za czym podświadomie wielu z nas podążało, czegoś wydawało by się nieuchwytnego. Pogląd o Boskim Projekcie, który okazuje się być prawdą może niezwykle pozytywnie wpłynąć na psychikę. Coś jednocześnie niezwykłego i normalnego wraca na swoje miejsce, z którego jak się okazuje nigdy nie odchodziło, to tylko zasłona małpianej ewolucji tak zniekształcała nam nasze umysły, że nie dostrzegaliśmy cudowności rzeczywistości. Uznanie, że istnieje Boski Projektant powoduje, iż możemy inaczej spojrzeć na zagadnienie bytów UFO, na to kim są i dlaczego ciągle się ukrywają przed nami. Możemy spojrzeć na naszą ludzką historię z nowego punktu widzenia. Świat zaczyna mieć sens ! Ktoś potężny ma pieczę nad wszystkim i wszystkimi. Człowieczeństwo jest czymś tajemniczym i mającym związek z nami oraz planetą na której istniejemy. Zachowanie naszej natury jest obowiązkiem wszystkich ludzi odkrywających niezwykłość i niepowtarzalność tego kosmicznego fenomenu. Wydaje się, że znany wszystkim polski pisarz sci-fi Stanisław Lem znał dobrze problem ekologii człowieczej i kruchość naszych wnętrz. Holywood nie bez powodu podchwyciło ten temat w ekranizacji jego dzieła pt.: "Solaris"

 

Pamiętają państwo scene z tego filmu, w której wystąpił ten aktor:

Moim skromnym zdaniem może być ona rozumiana na różne sposoby. Jeden z nich tłumaczy teoretyczną sytuację gdzie w przyszłości powstaną nowe formy życia, a te gdyby osiągnęły pewien poziom samopoznania, zechciałyby eksterminować ludzkość w ramach jakiegoś rodzaju zazdrości (Kain i Abel ?) Można by ją tłumaczyć również jako "Ekologia" własnej niepowtarzalności co musiało by się jednak odbywać w łączności z Bogiem, a nie bez Niego jak ma to miejsce obecnie na Ziemi, w wyniku braku takiego kontaktu stajemy się jako ludzkość coraz bardziej egoistyczni, czyli coraz mniej ekologiczni, i nie chodzi o potocznie rozumianą ekologię. Można by uznać tą scenę jako odwzorowanie niepowtarzalności każdego stworzenia, a z punktu widzenia Boskiej sztuki stwarzania, czlowieczeństwo było by pewnego rodzaju kosmicznym arcydziełem, czymś w rodzaju unikatu "słoneczników Van Gogha", co może być słusznym spojrzeniem gdy przegląda się porwania do UFO i ich hybrydalne twory.

 

Istnieje jeszcze bardziej niezwykła interpretacja ekologiczna (ekologia naszej człowieczej natury - DNA). Mianowicie istota wygnana razem z człowiekiem z Edenu posiada potomstwo na tej planecie lub w Układzie Słonecznym, a te stara się ludzkość doprowadzić do nieszczęśliwego końca.

Rodzaju 3:15 "...Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę..."

Amerykańska anglistka dr Karla Turner, która osobiście doświadczyła niejednego już „uprowadzenia" przez UFO, jest jedną z ofiar, która twierdzi, iż wie, co się jej naprawdę przytrafiło. Należy tu przytoczyć słowa z wywiadu jaki udzieliła:

"...Moje poglądy na to, kim oni są i skąd pochodzą, to jedynie czcze domysły. Wydaje mi się, oni są stąd, że są istotami pochodzenia ziemskiego. Historia Ziemi jest bardzo długa. Wystarczająco długa, aby powstały na niej inteligentne istoty wywodzące się z rodziny owadów lub gadów, na długo przed opanowaniem Ziemi przez ssaki. Jedyne, co wiemy, to to, że ich „pastwiskiem” jest Ziemia – nie mamy żadnych dowodów na to, że „żerują” na Marsie, jakiejś planecie w konstelacji Oriona lub że krążą wokół Tau Ceti. Wiemy jedynie, że żerują tutaj, co jest dla mnie wskazówką, że raczej pochodzą stąd..."

Ekologia zajmuje się badaniem powiązań między organizmami żywymi a środowiskiem. Układy biologiczne istnieją w sieci powiązań między sobą i otaczającym je środowiskiem. Jest to sieć oparta na różnego rodzaju interakcjach. Odkrywanie tych zjawisk dokonywało się od starożytności, ale ekologia "człowiecza" jako samodzielna nauka rozwinęła się w zasadzie w czasach następujących po narodzinach i śmierci Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

 

Naszym kosmicznym domem jest planeta Ziemia. Oddziaływaniem pomiędzy organizmami humanoidalnymi zajmuje się obecnie Ufologia oraz tzw. chrześcijaństwo anielskie - Angeologia (ewentualnie demonologia).

 

Znany ufolog Arkadiusz miazga, w swoich niektórych komentarzach zdaje się potwierdzać to wszystko, co wydaje się wyłaniać z całokształtu dziedziny badającej pojawianie się w tym wymiarze bytów UFO. Jakieś siły starają się ukrywać za tym zjawiskiem. Ktoś potężny stoi za ich poczynaniami. Chrześcijaństwo ma w tym wszystkim ogromną rolę do odegrania.

Oto kilka cytatów wcześniej wspomnianego, znanego i poważanego ufologa, pochodzą one bezpośrednio z jego bloga:

"...Zapewne to Pana zaskoczy, ale są takie opisy osobiście dokumentowałem w Gliniku pewne zdarzenie w czasie, którego pojawiła się dziwna postać nie wiem czy modlitwa pomogła, ale jak zaczęła się modlić istota się oddaliła szybko. Słyszałem też o innym zdarzeniu z Wietnamu, nawet szukam materiałów aby taki artykuł napisać, ale brakuje mi ostatnio czasu. Jak wiadomo złe duchy nie lubią modlitwy, więc tutaj z tym może być różnie, acz nie uważam aby za zjawiskiem UFO stał szatan, choć i takie czasami mogą być opinie..."

"...Zatem proszę oczekiwać wizyty E.T z głębokiego kosmosu i bratnich uścisków. To, że wszechświat kipi życiem to nic odkrywczego z Pana strony, na pewno istnieje tam jakieś życie, ale jak na razie nie mamy żadnych na to dowodów a tym bardziej jak Pan sugeruje wizyt E.T.

Mam wrażenie, że nie do końca Pan rozumie ponieważ to co Pan pisze dobre jest do filmów sf, czyli wiara w ''braci kosmitów'', niestety fakty na temat tego zjawiska są zgoła inne i ciężkie do zaakceptowania dla wielu osób, ponieważ jak wcześniej pisałem burzy im to wykreowany obraz tego zjawiska jak choćby Panu. Ale oczywiście każdy ma prawo do swoich opinii w tej sprawie..."

 

W filmie do którego dałem państwu link na końcu tego artykułu, można usłyszeć pytanie zadane Matce Boskiej odnośnie istnienia innych cywilizacji w kosmosie. Odpowiedz nie była przecząca, brzmiała ona w ten sposób, że na razie nie jest to czas by o tym rozmawiać, znaczyło by to, że takowe mogą istnieć lub jest (jedna z nich) obecna w pewnym sensie na Ziemi.

 

Była by ona z nami od czasów Ogrodu Eden. Wydaje się, że Stwórca umieścił w tym wspaniałym ogrodzie inny rodzaj istoty (wysoce) inteligentnej, po czym wygnał ją razem z człowiekiem do wymiaru obecnej Ziemi. Tych z państwa, którzy nie widzieli jeszcze przetłumaczonego wykładu Chucka Misslera proszę o obejrzenie filmu pt.: "Teoria przerwy" Wygląda na to, że ICH sposobem na doprowadzenie do przejęcia planety, są takie działania, które będzie można odczytać jako wojenną samodestrukcję ludzkości. Sposobem na to było by wprowadzanie do naszego życia zła, zwłaszcza tego duchowego. ( O tym możecie państwo przeczytać w poprzednim moim wpisie: http://innemedium.pl/wiadomosc/dzisiejsze-krolestwo-polskie)

 

Jakie więc będą losy Polski, Europy i Świata ? 

 

Ojciec Klimuszko rzadko publicznie przekazywał swoje wizje. Jednakże w gronie przyjaciół i znajomych czasami o nich mówił. Także w spotkaniach z dziennikarzami, między innymi z Wandą Konarzewską, jasnowidz oznajmiał:

“Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.

W jednej ze swoich książek zatytułowanej “Moje widzenie świata” ojciec Czesław Klimuszko pisał wprost:

“Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.

“Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”.

Dodatkowo według Ojca Klimuszki z Polski miały pochodzić osoby, które będą zmieniać świat. Sugerował, abyśmy byli optymistami i wcale nie myśleli o końcu świata.

 

Czasami słynny polski jasnowidz ujawniał swoje wizje na temat przyszłości świata. Pisarz Tadeusz Konwicki twierdził, że ojciec Klimuszko bezbłędnie przepowiedział upadek komunizmu w 50 lat po zakończeniu II wojny światowej. Podobnie jak inni wizjonerzy, on także widział zagrożenia moralne i ekologiczne dla ludzkości i świata. Przyznał, że miał wizję potencjalnej wojny nuklearnej oraz wojen religijnych. Mówił tak:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.

“Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.

“Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą [...]“

“Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża [...]“

By mieć jakieś pojęcie o zagrożeniach płynących z działalności sił przeciwnych ludzkości należy przytoczyć słowa Matki Boskiej odnośnie przyszłych wydarzeń. Część z nich już się wypełniła, a inne wydają się opowiadać o czasach obecnych. Przesłania te zawierają bardzo ciekawe treści, nie muszą się ono spełnić gdyby ludzie zmienili swoje podejście do Ziemi i starali się zbliżyć do Boga. Dlatego tak ważnym jest zmiana paradygmatu i odrzucenie ewolucjonizmu, który hamuje nas na drodze do Stwórcy Wszechświata !

 

Wiadomość od Melanii Calvat napisana do Jego Świątobliwości Piusa IX dnia 6 lipca 1851 roku, słowa Maryi:

„..Melanio, zamierzam powiedzieć ci coś, czego nie powiesz nikomu. Nadszedł czas gniewu Boga. Kiedy

powiesz ludziom to, co teraz ci powiedziałam i co ci jeszcze powiem i jeżeli po tym oni się nie nawrócą, jeżeli nie będą czynić pokuty i nie przestaną pracować w niedzielę i nadal będą bluźnićprzeciwko świętemu

imieniu Bożemu, jeżeli nie zmieni się oblicze ziemi, Bóg ukarze ten niewdzięczny lud, tego niewolnika

szatana. Mój Syn zamierza okazać swoją moc. Paryż, to miasto zbrukane wszelkiego rodzaju zbrodniami, z całą pewnością zginie. Wkrótce potem zostanie pochłonięta Marsylia. Kiedy te rzeczy nastąpią, na ziemi będzie wielki zamęt. Świat ulegnie swoim bezbożnym namiętnościom. Papież będzie prześladowany ze wszystkich stron, będą do niego strzelać, będą chcieli go zabić, ale nie będą mogli niczego mu uczynić.

Kapłani, zakonnicy i inni słudzy mojego Syna będą prześladowani i wielu umrze za wiarę w Jezusa Chrystusa. W tym czasie będzie panował wielki głód. Po tym, jak nastąpią te wszystkie rzeczy, wielu ludzi

uzna władzę Boga nad sobą, nawróci się i będzie czynić pokutę za swoje grzechy. Wielki król wstąpi na tron i będzie panował przez kilka lat. Religia odżyje i rozprzestrzeni się na cały świat i będzie wielki urodzaj. Świat, zadowolony z tego, że nie brakuje mu niczego, ponownie porzuci właściwą drogę, opuści Boga i rzuci się w ramiona swoich zbrodniczych namiętności. Będą także kapłani Boga i oblubienice Jezusa Chrystusa,

którzy dadzą się ponieść nieładowi i to będzie straszna rzecz. W końcu piekło zapanuje na ziemi.

Będzie to wtedy, gdy urodzi się Antychryst z pewnej zakonnicy, ale biada jej. Wielu ludzi mu uwierzy, ponieważ będzie mówił o sobie, że przyszedł z nieba. Czas nie jest zbyt odległy, nie przeminie dwa razy po 50 lat. Moja córko, nie ujawnisz tego, co ci powiedziałam, nie powiesz niczego. Jeżeli pewnego dnia będziesz miała zamiar opowiedzieć o tym orędziu, nie powiesz niczego, co się odnosi do tych tajemnic. Nie powiesz niczego dopóki ci nie pozwolę tego powiedzieć. Proszę Ojca Świętego o udzielenie mi swojego

błogosławieństwa.. ".

 

 Melania Matthieu-Calvat, pasterka z La Salette Grenoble, 6 lipca 1851

Wiele wskazuje, że ostatnie dwa wieki to początek czasów ostatecznych, podczas których Matka Boża w szczególny sposób towarzyszy ludzkości, wspierając ją nadzwyczajnymi objawieniami, które zaczęły się w Paryżu przy Rue du Bac (1830) i trwają do dziś w Medjugorie. Orędzie i tajemnice z La Salette, ukazane w tej perspektywie, nabierają nadzwyczajnego znaczenia dla odczytania znaków obecnego czasu i przygotowania się do walki końca czasów.

 

Dnia 19 września 1846 roku zobaczyliśmy piękną Panią. Nie mówiliśmy nigdy, że ta Pani była Najświętszą Panienką, lecz zawsze mówiliśmy o niej „piękna Pani". Nie wiedziałem, czy była to Najświętsza Panienka, czy ktoś inny, ale dzisiaj wierzę, że była to właśnie Najświętsza Maryja Panna. Oto, co mi powiedziała ta Pani.

„Jeżeli mój lud będzie nadal tak postępował, wtedy to, o czym zamierzam ci powiedzieć, nadejdzie jak najszybciej, jeżeli trochę zmieni swoje postępowanie, stanie się to nieco później. Francja zdemoralizowała świat, pewnego dnia zostanie ukarana. Wiara we Francji zamrze. Jedna trzecia Francji nie będzie już praktykowała religii, lub będzie praktykowała w bardzo ograniczonej formie. Pozostała część będzie religijna, ale w zły sposób

[...] Później narody się nawrócą i wiara ponownie wszędzie rozgorzeje. Wielki kraj Północnej Europy, teraz protestancki, nawróci się i na przykładzie tego kraju także inne narody świata się nawrócą. Zanim to się stanie, w Kościele nastąpią wielkie niepokoje i wkrótce potem Ojciec Święty, papież, będzie prześladowany. Jego następcą będzie papież, jakiego nikt się nie spodziewa. Wkrótce potem nastąpi wielki pokój, ale nie będzie trwał długo. Przyjdzie potwór, aby go zniszczyć. To wszystko, co wam mówię, wydarzy się w następnym wieku lub najpóźniej w wieku dwudziestym pierwszym". Ona mi powiedziała, abym przekazał to ludziom po jakimś czasie.

Massimino Girard, Grenoble, 3 lipca 1851

 

Kim jest "potwór" ktory czycha na pokój ? Hybrydalny Antychryst czy może jeszcze ktoś inny ? Miejmy nadzieję, że był nim Adolf Hitler i że w tej części przepowiednia ta się wypełniła...

Jezus Chrystus miał wiele do powiedzenia na temat czasów ostatecznych. Porównał je pod względem moralnym do czasów Sodomy i okresu tuż przed potopem, czyli do dwóch moralnie zdegenerowanych momentów w historii, gdy ludzie stali się tak bardzo zepsuci, że Bóg ich zniszczył.

„Jak działo się za dni Noego, (...) podobnie jak działo się za czasów Lota (...), tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się pojawi” (Łk 17,26–30).

Wiemy, że Sodoma została zniszczona, ponieważ jej mieszkańcy byli nieposłuszni Bogu i zboczeni pod względem seksualnym, uprawiając homoseksualizm. Choć nie jest to w stu procentach pewne, wielu biblistów sądzi, że jednym z głównych grzechów, który spowodował potop, był homoseksualizm. (Ci z pańswa, którzy się zapoznali z wpisem "Prawdziwy władca pierścieni" wiedzą, że z pewnością występowały manipulacje informacją DNA, a ta stała się przyczyną gniewu Bożego, do przeczytania na stronie innegomedium tutaj:http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwy-wladca-pierscieni-czesc-ii)

 

Innymi słowy, gdy zbliżamy się do końca tego wieku i do powrotu Chrystusa, możemy oczekiwać, że homoseksualizm będzie się rozwijał pośród innych niszczących, grzesznych działań. Księga Daniela 11,37 zawiera interesującą przepowiednię na temat antychrysta, który ma rządzić światem tuż przed powrotem naszego Pana i ustanowieniem jego królestwa.

„Nie będzie czcił bogów swoich przodków; ani ulubieńca kobiet (...)”.

Sugeruje to, że antychryst może być homoseksualistą (hybrydalnym-specjalnie zmodyfikowanym). Jeśli tak będzie, to mogłoby to wyjaśnić znaczenie międzynarodowej, wpływowej grupy homoseksualistów, którzy (jak się mówi) zdobywają polityczne wpływy na całym świecie !

 

Jan Paweł II podczas homilii wygłoszonej w rzymskim kościele św. Ignacego Loyoli w ostatnim dniu roku 1993 zauważył, że:

„Antychryst jest wśród nas. Początek nowego roku otwiera horyzonty, które choć nie pozbawione przebłysku światła, są mroczne i groźne, nie możemy przymykać oczu na to, co nas otacza. Musimy nazwać po imieniu Złego. Nie możemy przeoczyć faktu, że wraz z kulturą miłości i życia rozpowszechnia się na świecie inna cywilizacja, cywilizacja śmierci, będąca bezpośrednim dziełem szatana i stanowiąca jeden z przejawów zbliżającej się Apokalipsy”.

Wydaje się, że ludzkość ciągle stąpa po cienkim lodzie. Przytoczę państwu tu cytat odnoszący się do ukrywanej trzeciej tajemnicy fatimskiej:

[...]Martin udzielił w 1998 roku sensacyjnego wywiadu dla programu Art Bell Show, w którym oddał się opowieściom o zakulisowych rozgrywkach w Watykanie i „wojnie na śmierć i życie" między postępowcami a tradycjonalistami. W pewnym momencie prowadzący wywiad zapytał go o Trzecią Tajemnicę Fatimską i duchowny, który utrzymuje, że poznał ją właśnie dzięki bliskiej współpracy z kardynałem Bea, wyjaśnił, iż jej publikacja mogłaby wywołać przerażenie:

„Mogłaby być czymś szokującym [...]. Mogłaby wstrząsnąć ludźmi w rozmaity sposób. Niektórzy, gdyby dowiedzieli się, że taka właśnie jest trzecia tajemnica z Fatimy, bardzo by

się rozzłościli". Te słowa mogą nasuwać myśl o zapowiedzi katastrof, ale kiedy prowadzący wywiad przypomina o przerażających globalnych kataklizmach, o których mówi artykuł opublikowany

w „Neues Europa" i pyta, czy Tajemnica jest aż tak wstrząsająca, Martin odpowiada: „Gorzej". W odpowiedzi na niepokój dziennikarza duchowny kontynuuje: „Dużo gorzej. Proszę zrozumieć, postępuję bardzo ostrożnie, centralny element Trzeciej Tajemnicy jest przerażający i nie ma nic

wspólnego z tym (fragmentem artykułu z Neues Europa)". Wtedy prowadzący wywiad pyta: „Mówi ksiądz, że to, co jest zawarte w Trzeciej Tajemnicy jest straszniejsze od tego, co dopiero przeczytałem?". „O tak, tak właśnie jest. Ponieważ to, co pan przeczytał, dotyczy zasadniczo katastrof naturalnych [...], jak gdyby przyroda zbuntowała się przeciwko ludzkiemu rodowi. Owszem, to straszliwe katastrofy i plagi. A to nie jest sedno Trzeciej Tajemnicy, nie to jest

najbardziej przerażające".

Wobec okrzyku zdziwienia prowadzącego wywiad, Martin wyjaśnia:

„Tak. To przechodzi wszelkie wyobrażenie. Czy ujawnić to? Owszem, to powinno zostać ujawnione' > » ludzie zostaliby wysadzeni z siodła", ale „to wywołałoby szok,

zgorszenie, przerażenie [...]. Dlatego nie mogę tego uczynić, nie mogę. Chciałbym móc to zrobić, ponieważ zgodnie z tym, co po ludzku można przewidzieć, spowodowałoby to wstrząs, przestraszyłoby ludzi, zapełniłoby konfesjonały, katedry, bazyliki i kościoły wierzącymi, którzy klęcząc biliby się w piersi"[...]

Czym jest chrześcijaństwo ?! Z kim walczy ?! Dlaczego tak mało wiemy o naszym wrogu ?! (ciągle się ukrywającym !) Wielu chrześcijan jak i ludzi obeznanych z Biblią wydaje się zapominać, że jesteśmy na wojnie ! Ta wojna trwa, dlatego w Biblii mamy wezwania by założyć zbroję:

"...Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość..." List do Efezjan 6:13

 

C.D.N.

 

Teoria przerwy - Gap theory - Chuck Missler (język POLSKI, napisy)

https://www.youtube.com/watch?v=kzwmApW_-v8

 

Ostatnie wezwanie (skrót)

W tym temacie zapraszam na stronę mojego bloga:

http://popotopie.blogspot.com/2014/04/przepowiednie-dla-polski.html

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

      Nie "potwór" tylko

 
 
 
Nie "potwór" tylko świniopas mashiach,
 
najbardziej "religijny" żyd sposród żydów.
 
"Religijny" w rasistowskim talmudzie i innych main kampf'ach masowo spisywanych latami przez tych bogobojnych czcicieli demona yahwe w jakich oddawali się wyn(at)urzenium" co zrobią z innymi rasami jak już się wreście dorwą do samodzielnej, niepodzielnej władzy" nad całą planetą (NWO).
 
Bo taki bolszewizm, katolicyzm (inkwizycja), nazizm, syjonizm, kijowski banderyzm (odessa) to tylko niewinne ZYDOWSKIE wprawki w porównaniu z tym co się tych pustych zaflegmionych świńskim, mashiachowym łajnem i pejsami baniakach marzy.
 
A im się marzy to co było u Majów i "karmienie ziemi krwią" gojów po setki tysięcy szlachtowanych i rezanych na każde religijne, żydowskie święto (nie to nie żart, to TA SAMA KULTURA, DNA potwierdzi jak i skrywana wiedza z wykopalisk).
 
BESTIA NADEJDZIE JAK ONI ZAPROWADZĄ NWO.
 
BĘDZIE NIĄ TWARZ KAŻDEGO ŻYDA, TAK JAK TO JUŻ BYŁO W CZASACH I MIEJCACH GDZIE BUDOWALI GOJOM "RAJE" BĘDĄC U WŁADZY.
 
Tylko 66 milionów Słowian wymordowano w czasie zaplanowanej w londynie chucpy zwanej 2 wojną światową. PRAWDZIWE CYNICZNE LUDOBÓJSTWO zakryte jak w dowcipie 1 fryzjerem czyli ... bajkami o holokauście żydów.
 
CELEM WOJNY BYLI SŁOWIANIE, WOJNA BYŁA PROWADZONA NA TERENACH SŁOWIAN, SŁOWIAN EKSTERMINOWANO MASAMI POD BYLE POWODAMI a jewropa zachodnia niby okupowana BALOWAŁA bo tak żyd hitler od żydów z londynu miał nakazane. BO W CZASIE WOJNY PO RAZ KOLEJNY MIANO I WYKONANO DEPOPULOWANIE SŁOWIAN dziś też przez nazistowskich parchów z londynu wkręcanych w kolejną wyniszczającą wojnę.
 
 
RESZTA TO ZMYŁKI BY "ŻABY SIEDZIAŁY W GARNKACH NIE WRZESZCZĄC O WRZĄTKU POD JAJAMI".
 
ALE TO JUZ WSZYSTKO BYŁO, 3600 LAT TEMU JAK "JOZUE ZWANY TEZ JEZUSEM" WYMORDOWYWAŁ KANAAN BO SŁOWIANOM PLENIŁO ZBOŻE BARDZIEJ...
 
ZWYRODNIALEC JOZUE, ZWANY TEŻ W MITOLOGIACH JEZUSEM RZEŹNIKIEM.
 
.... dziś robiący po liftngu za "gojskiego zbawce".
 
Gestapowcy w habitach torturujący ludzi w inkwizycyjnych lochach, te w dużej części żydowsie przechrzty odelegowane do mordowania nieżydów, też radośnie twierdzili iż ŚMIERĆ ZBAWIA, ŚMIERĆ W CIERPIENIACH, i to wam szykują dla waszego "zbawienia".
 
Najpierw 3 wojne światową a potem DOMORDOWYWANIE jak w Katyniu.
 
Historia nie kłamie, to wszystko naprawdę wielokrotnie już było.
 

Portret użytkownika black.serpent

Oj spoileruje ta mama bozi...

Oj spoileruje ta mama bozi... wiem już, że praktycznie wszyscy jesteśmy bohaterami tragicznymi, tj. jesteśmy w głębokiej, czarnej bożej d*pie, chyba że ofc padniemy na klęczkach przed figurką (to mi trochę przypomina ludzkie baterie z Matrixa, karmieie iluzją i wysysanie energii psychicznej człowieka). Symulacja się powoli kończy i chociaż nie lubię spoilerów to jestem ciekaw w którą stronę pójdzie ludzkość. Oby tylko udało nam się szybko poznać czym tak naprawdę jesteśmy. Świadomość bycia pionkiem jest druzgocąca i szczerze wyzwala we mnie jeszcze silniejszą nienawiść do tego co nazywamy bogiem. Dziwna jest ta nagonka na węża... kto faktycznie jest kim ? Enki, Enlil, reszta Nephilim... Kto w rzeczywistości robi nas w wałka od tysiącleci ? Podważam wszystko, niczemu nie wierzę, sam szukam światła w bezkresie mroku...

Portret użytkownika Sajgoniarz

Nie mam nic do

Nie mam nic do chrześcijaństwa, gdyby nie było jedną wielką ścięmą z Orfeuszem na czele. Jednak nic nie przeraża mnie bardziej jak w pracy musze robić stronę dla parafi kolejnej N-tej Matki Boskiej. Z tego co pamiętam to była jedna, a za niedługo każdy mebel będzie miał swoją...

Portret użytkownika Homo sapiens

Temat jest niezwykle

Temat jest niezwykle skomplikowany i dla wielu wydaje się nieprzyjemny. Efekt taki występuje u ludzi nie przygotowanych duchowo. Oczywiście nie mam zamiaru nikogo oskarżać o cokolwiek bo wiem jak ciężko się wydostać z ewolucjonizmu i innych zagrożeń duchowych stawianych nam każdego dnia na niewidzialnych drogach ! (Istnieją prawdziwe niewidzialne drogi duchowe) Jednak walka trwa każdego dnia i jest ciężka, dlatego chrześcijaństwo nie cieszy się popularnością. Zapewniam że ciężka praca nad rozwiązaniem problemów duchowych przynosi dobrre rezultaty, praca nad sobą i staranie się by zrozumieć Biblię to jest droga ku Niebu.
[...]Opowiedzieli mi pewne rzeczy z historii mojej rodziny, a także z mojego dzieciństwa.
Jeden z nich powiedział mi coś, co mnie uderzyło, ponieważ zawsze sądziłam, że kiedy jest się zahipnotyzowanym, można powiedzieć o wszystkim, co się wie. Powiedziałam do siebie: "Po tym wszystkim poddam się hipnozie, aby opowiedzieć o tym, co mi się przytrafiło, żeby nikt nie myślał, że jest stuknięta". Słysząc tę myśl, odrzekł: "Możemy kontrolować nawet to". Odparłam: "W jaki sposób? Nie możecie kontrolować mojej świadomości tam, gdzie jest ona przechowywana". W odpowiedzi usłyszałam: "Możemy pozwolić ludziom pamiętać pewne rzeczy i blokować to, czego nie chcemy, aby pamiętali". Zapytałam zaskoczona: "Nawet pod wpływem hipnozy?" Odrzekł: "O, tak. Zaprogramowaliśmy w tym celu lekarzy, prawników, psychiatrów i programujemy ich na nowe rzeczy".
Śledzą każdy nasz krok, co widać było po scenach z mojego dzieciństwa, które mi pokazali – samych najgorszych, nigdy przyjemnych. Na przykład tej, kiedy odcięłam sobie palec. Wiedzieli o tym, że stało się to w czasie jazdy rowerem. Kiedy byłam małą dziewczynką, jechałam na rowerze za moją siostrą i w pewnym momencie palec u nogi wkręcił mi się w szprychy, i został odcięty.[...]
Nasienie Węża ma ogromne możliwości, pochodzą one od tego który zwiódł Ewę.
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Ufo nie chce i nie lubi chrześcijan, powody są oczywiste, kiedy zaczniecie się STAWAĆ nasieniem JEJ (człowieczym) zobaczycie to czego nie widać podczas "okablowania" błędnym sofwarem: http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
"...Śledzą każdy nasz krok,..."

Wielu z nich zapewne nie jest poinformowanych o tym wszystkim, i jeszcze długo takimi pozostanie w obliczu określeń prawdziwego świata duchowego takich jak: "zwierzchności", "Władze", "rządcy świata ciemności", "pierwiastki duchowe zła na wyżynach niebieskich" ! A nie są to określenia wzięte z "Władcy pierścieni" ! To pochodzi z międzywymiarowej, duchowej Księgi Biblii:
 
"...Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich..."  Efezjan 6:12

Zobaczcie co CI z wyżyn niebieskich zrobili w USA, w UE, chcą zabrać nam normalność i dusze..., ciała już mogą sprzedawać, tzn. nielegalny handel organami kwitnie... Zabijanie dzieciątek nienarodzonych, pedofilia, homoseksualizm, skąd to zło ? Kto propaguje demonizm...?
Wszystkie urywki sesji hipnotycznych, które państwu cytuję to są jedne z najlepiej udokumentowanych światowych przypadków porwań przez UFO.

"... Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą-odziedziczą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. .." 1List do Kor. 6:9
 
Kto więc propaguje/promuje homoseksualizm abyśmy się nie dostali do Nieba ?! Ten sam za pomocą nasienia co oszukał Ewę ! Jakie organizacje demoniczne propagują homoseksualizm by nowi/młodzi ludzie nie weszli do królestwa Niebieskiego ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

No to ja sie tez pochwale

No to ja sie tez pochwale fotkami z roznych zabaw w przebieranców Wink
Dzieki za fotke Aliena, bez niego ten post nie miał by tego dramatyzmu i wiarygodnosci...Nie mam niczego do wierzących, nie przeszkadza mi podkreslanie swojej wiary ale do licha jeśli piszesz o Bogu a za moment, o demonicznych uprowadzeniach, w jakims gniocie wczesniej podajesz ze kazdy moze odmowic alienowi i powiedziec ze niechce byc porwany, to pozostaje sie tylko smiac do rozpuku i nie chodzic dlugo po autostradzie.
Programowanie prawnikow ? Moj kolega ostatnio byl po porade u znanej w miescie prawniczki i tak ja zaprogramowal ze az jej sie port spocił...
Tajemnice Fatimskie - matka boska zabrala 5-o letniego chlopca przed oblicze szatana by ten wiedzial co go czeka za zwatpienie, nie wiem czy doczytales, Ty Homo widocznie boisz sie tego ze sam jestes gejem i ulegniesz pokusie czyszczenia komina? Kogo probujesz uswiadamiac ? kogo probujesz uchronic przed pokusa ?  Serio człowieku lecisz po bandzie, trzeba bedzie rpzerobic ostatnia wieczerze domalowac tam ufo i demonicznego Judasza. Miałes objasnic a wkleiłeś kolejna papke i dales linki do swojego niczym nie podpartego zrodla falszywych tez i wniosków.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj