Duch czy kosmita? Dziwna postać zauważona na drodze w Indiach

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Do niezwykłej obserwacji doszło na drodze w mieście Jharkhand w Indiach. Grupa motocyklistów, uwieczniła na nagraniu spotkanie z niezwykłą istotą, o blado białym kolorze skóry. Wielu z internautów wierzy, że świadkowie dostrzegli tam kosmitę lub coś o podobnej ponadnaturalnej naturze.

 

Filmik nie jest szczególnie długi i trwa zaledwie 30 sekund. Przedstawia on spotkanie ze stworzeniem o białym kolorze skóry, na moście Chadwa Dam, w indyjskim miasteczku Hazaribagh. Zgodnie z powielaną w mediach społecznościowych wersją zdarzeń, do obserwacji doszło w sobotnią noc. Stwór jest wyraźnie widoczny na zaledwie kilku klatkach filmu, co pozwala jednak  na wyciągnięcie kilku wniosków na jego temat.

Nierównomiernie oświetlone obszary na jego ciele, wskazują iż motocykliści faktycznie natknęli się na te postać i nie jest to dzieło prostej animacji komputerowej. Wiadomo również, że istota miała jednolity biały kolor, co może wskazywać, iż nosiła jakiś skafander, bądź też wcale nie miała na sobie ubrań. Niektórym, nasunęło to na myśl że postać mogła być szarakiem lub duchem, podczas gdy inni przywoływali wizerunki znanej z creepypast postaci niejakiego Rake'a.

Najwcześniejsze istniejące wersje tego filmu pochodzą z 28 maja z serwisu Youtube i Twitter. Żadna z nich nie jest oryginalna, lecz ze względu na dość lakoniczny opis całej sprawy przez indyjskie media, zidentyfikowanie oryginalnego filmu wydaje się trudnym zadaniem. W znacznym stopniu utrudnia to poszukiwania wersji filmu w nieco lepszej jakości, a co za tym idzie, wykluczenia możliwości, że motocykliści natrafili na osobę chorą psychicznie, która zagrażała swojemu zdrowiu, chodząc samotnie po ciemnej drodze. O tym co widzicie na poniższym nagraniu, zadecydujcie już sami...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lilala

To nie może być osoba chora

To nie może być osoba chora psych.ponieważ ma bardzo długie wiszące palce i dłonie. Poza tym wrażenie ze oczy ma również z tyłu głowy. A do tego jest zbyt chuda i zbyt lekko się porusza. Na naszej planecie są tysiące istot z całego wszechświata. Żyją między nami. Czasem uda się kogoś zobaczyć Ale osobiście nie uznalabym tego za szczęśliwy traf. Raczej wyjątkowy pech... Strach się bać mimo że wiele z tych istot to pokojowo nastawione byty. 

Portret użytkownika zorientowany

to jest UWO (unidentified

to jest UWO (unidentified walking object - niezidentyfikowany objekt kroczący) u nas pod sklepem wyłaniają się tacy z nicości, jeszcze bardziej pokraczne, nauczyły się mówić jedno zdanie - masz złotówke?

Portret użytkownika Homo sapiens

Substancja tego stwora

Substancja tego stwora przypomina mi coś w rodzaju "ektoplazmy" !

"Zagadka UFO istot jest o wiele bardzie niezwykła i złożona. Z braku lepszego nazewnictwa, tak by uchwycić coś z raportów o „kosmitach”, musimy posłużyć się tu określenmiem „ektoplazma”. Jest to nazwa nadana hipotetycznej formie „gęstej bio-energii”, albo protoplazmatyczna materia, czasami dostrzegalnie wydzielana przez ludzi – ‚galaretowata’ substancja."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj