Największy w historii wyciek danych o UFO ma się pojawić w 2022 roku

Kategorie: 

Źródło: PENTAGON

Po niemrawych raportach Pentagonu, które dotyczyły kwestii UFO, już w przyszłym roku nadejdzie pora na uwolnienie gigantycznej ilości materiałów, które mają ostatecznie potwierdzić obecność obcej technologii w ziemskich przestworzach.

Organizacja UAPx ogłosiła, że jest w trakcie przygotowań do uwolnienia terabajtów dobrze zweryfikowanych danych, które w o wiele większej skali uwydatnią fakt, że ktoś dysponujący technologią o wiele lat wyprzedzającą oficjalne dokonania nauki, regularnie daje o sobie znać na naszym niebie i nie tylko.

Jeden z członków tej organizacji - Ryan Sprague - przygotował specjalne oświadczenia prasowe, w którym ogłosił:

Jak otrzymamy prawną zgodę, UAPx dostarczy światu, ocenione i przeanalizowane przez nas dane, a także wszystkie surowe dane, jak tylko znajdziemy odpowiednie serwery i miejsce do ich zapisania. W opinii UAPx dane, które zebraliśmy i przeanalizowaliśmy, to najważniejsza kolekcja danych naukowych dotyczących UFO/UAP. UAPx przestrzegało wszelkich surowych zasad naukowej metodologii zbierając te informacje, umożliwiło ekspertom ich analizę i ocenę w celu potencjalnej publikacji w jednym lub kilku magazynach naukowych.

Na serwery ma trafić trzy terabajty danych, na które składa się ponad 600 godzin nagrań. Ukazują one całą gamę dziwnych obiektów i zjawisk, które zdaniem tej instytucji, mogą być ostatecznym potwierdzeniem istnienia UFO.

Miejmy nadzieję, że UAPx jako organizacja niezależna, otrzyma wszelkie prawne umocowania i nikt tego materiału nie ocenzuruje. Jeśli tak się stanie, możemy dowiedzieć o wiele więcej na temat tego coraz bardziej frapującego zjawiska.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj