Co oznacza magiczna data palindrom - 22022022 - czytana tak samo z każdej strony

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiaj mamy szczególny dzień, ale nie tylko z powodów politycznych, a przede wszystkim z powodów numerologicznych. Dzisiejsza data czytana od przodu i od tyłu jest dokładnie taka sama 22 02 2022.

Wyjątkowa data 20 02 2022 przez numerologów nazywana jest lustrzaną. Jest to jednocześnie palindrom (wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej) i ambigram (grafika utworzona w taki sposób, że po obróceniu można odczytać ten sam tekst). Policzono, że taki układ liczb w dacie zdarza się zaledwie 60 razy w ciągu tysiąclecia!

W numerologii nazywa się to liczbami anielskimi. Są to sekwencje liczb, które zawierają dublety, ale niekoniecznie tych samych cyfr. Ludzie zwykle sami intuicyjnie zwracają uwagę na ich występowanie, na przykład patrząc na zegarek w telefonie komórkowym. Istnieją sugestie, że liczby te są wiadomościami z duchowego wszechświata, który oferuje w ten sposób jakieś wskazówki. 

 

Często w takim kontekście występuje liczba 11 - czyli liczba Mistrzowska. Symbolizuje duchowe przebudzenie i oświecenie, wysoką energię, idealizm, inspiracje i intuicje, entuzjazm, kreatywność, wrażliwość, mistycyzm.  11 przynosi wiadomość, aby zwracać szczególną uwagę na swoje myśli i idee, ponieważ są one odpowiedzią na to o co się modlimy .

Źródło: pixabay.com

Z kolei 2 jest cyfrą związana z emocjami, intuicją i jednością, szczególnie jeśli chodzi o bliskie związki oraz relacje. Sekwencja dwójek sugeruje równowagę, zaufanie i wyrównanie. W astrologii liczba dwa symbolizuje związki, czy to dwojga ludzi łączących się razem, a także jedność dwóch idei oraz związana z tym współpraca. Dwójka jest najczystszą reprezentacją dwoistości, mówi o tym, jak ważne jest spostrzeganie dwóch stron tej samej sytuacji. 22 przenosi atrybuty numeru 2 a ponieważ cyfra ta pojawia się dwukrotnie, wzmacnia to również jej wpływy.

 

Liczba anielska 22 niesie przesłanie aby przyjąć harmonijną postawę we wszystkich dziedzinach twojego życia. To anielskie wezwanie do otrzeźwienia i to wysłane w dniu gdy cały świat leczy rany po pandemii i zastanawia się nad tym czy nie rozpoczyna się właśnie III wojna światowa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj