Statki kosmiczne obcych mogą się ukrywać w pierścieniach Saturna

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Norman Bergrun, naukowiec, który przez 12 lat pracował w NASA, powiedział, że statki obcych znajdują się w pierścieniach Saturna. Bergrun służył w Krajowym Komitecie Doradczym ds. Aeronautyki i współpracował z Lockheed Martin przy niektórych tajnych projektach lotniczych USA. Bergrun nazywa je „twórcami pierścieni” a jego zdaniem, obce statki kosmiczne stworzyły te formacje w celu pozyskiwania materiałów.

 

Naukowiec spotkał się z falą krytyki, po publikacji książki pt. Ringmakers of Saturn, opublikowanej w 1986 roku. Po raz pierwszy, przedstawił wówczas teorię, że pozaziemskie statki podróżują po planetach pierścieniowych Układu Słonecznego. Bergrun twierdził, że są one dostrzegalne na zdjęciach, robionych przez sondy Voyager.

Były inżynier NASA uważa, że pierścienie Saturna, Urana i Jowisza to źródła energii oraz zasobów, z którego korzystają kosmici lub ich inteligentne pojazdy. Badacz zapewnił, że statki można uznać za „żywe”, ponieważ pełnią podstawowe funkcje systemów biologicznych, takie jak samoreprodukcja i samoobsługa.

Nie da się ukryć, że tego typu systemy, potrzebowałyby stałego dopływu nowych materiałów, do przeprowadzania niezbędnych napraw, oraz tworzenia nowych statków kosmicznych. Bergrun uważa, że takie zagadkowe pojazdy, pojawiają się niemal wyłącznie, w pobliżu planet z pierścieniami, a więc Jowisza, Saturna i Urana.

 

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Bergrun twierdził, że w 1978 roku, NASA miała cały dział sygnalistów, którzy kontaktowali się z przedstawicielami innych cywilizacji. Zgodnie z jego opowieściami, kontaktowcy funkcjonowali w oceanach Neptuna.

Tezy Bergruna są traktowane z wielką powagą przynajmniej przez społeczność amerykańskich ufologów. Nie da się zresztą ukryć, że fakt, iż pracował nad niektórymi z najważniejszych projektów rządu Stanów Zjednoczonych czyni go co najmniej wartym wysłuchania. Czy to możliwe, że opowieści Bergruna ujawniły najbardziej tajne informacje NASA na temat zaawansowanych technologicznie obcych gatunków?

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Poziom inteligencji

Poziom inteligencji przebywających, albo zamieszkujących Układ Słoneczny jest tak wysoki, i tak dziwny, że nie ogarniamy tego jako ludzie zbudowani z "gliny" ! Sądzę że Norman Bergrun ma rację i opowiada o czymś niewyobrażalnie skomplikowanym ! Czymś przedziwnym..., co ciężko będzie zrozumieć. Potrafią modelować układy słoneczne..., dlatego każdy ufolog powinien się kształcić jako odkrywaca duchowej archeologii, by przetrwać tak wielkie doznanie obcych form inteligencji !

"Kodeks XI jest zaliczany do najsłabiej zachowanych z biblioteki Nag Hammadi. Żadna ze stron nie przetrwała w całości. Maksymalne wymiary zachowanych kart kodeksu to: 28,2 cm wysokości i 14,5 cm szerokości. Wyjaśnienie gnozy obejmuje 21 stronnic kodeksu. Autor zamieszcza ok. 19-25 liter w wersie i ok. 38 linijek na stronie. Na podstawie treści można ustalić, że jest to gnostycko-chrześcijańska homilia rozumiana jako wykład, kazanie. Sugerują tocechy stylu i struktury. Niemieccy badacze opowiadają się za opinią, że Wyjaśnienie gnozy powstało najpierw w języku greckim. Problematyczne jednak staje się dla nich ustalenie miejsca powstania tej pierwotnej wersji. Wysuwają jedynie hipotezy. Prawdopodobne wydaje się, na podstawie upodobań autora tekstu do Listów Pawła do Kolosan i Efezjan, że miejscem powstania była Azja Mniejsza. Z drugiej strony, autor koptyjskiego tekstu wykazuje się znajomością – i to dość dogłębną – całości Pisma Świętego, więc mógł równie dobrze zamieszkiwać inne tereny. W utworze nie ma bezpośrednich wskazówek dotyczących dat czy postaci, które pozwoliłyby na bliższe ustalenie czasu powstania utworu. Niemieccy badacze, na podstawie szczególnego podobieństwa do Ewangelii Prawdy, przyjęli podobny czas powstania, czyli połowę II wieku. Trzeba mieć jednak na uwadze, że datowanie to opiera się na hipotetycznym sprecyzowaniu daty powstania Ewangelii Prawdy..."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj