Kobieta w jedną noc zapomniała o 20 latach swojego życia

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Jedna z mieszkanek małego miasteczka Braintree, położonego w hrabstwie Essect w Wielkiej Brytanii, nie czuła się zbyt dobrze. Poszła spać i okazało się, że w nocy zapomniała o wszystkich wydarzeniach, które przydarzyły jej się w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz kobieta nie pamięta ślubu z mężem, a także śmierci niektórych krewnych. 

 

 

Claire Muffett-Rees ma 43 lata, poznała swojego przyszłego męża w 1995 roku. Przez te wszystkie lata nie rozstawali się ze sobą. W 2008 roku pobrali się, a po chwili mieli dwóch synów - Jacka i Maxa. Claire przez długi czas pracowała jako dziennikarka, a także była wspaniałą matką, która łączyła obowiązki domowe z przeprowadzaniem wywiadów z celebrytami.

 

W 2021 roku życie Claire zmieniło się dosłownie z dnia na dzień. Była tak chora, że ​​wcześnie poszła spać. Kobieta myślała, że ​​przeziębiła się od syna. Rano Max próbował obudzić matkę, ale mu się to nie udało, a Claire się nie obudziła. Została natychmiast zabrana do szpitala, gdzie podłączono sztuczną wentylację płuc.

 

Po pewnym czasie została przeniesiona do specjalistycznej kliniki. Kiedy przeprowadzono badanie i wykonano testy, lekarze stwierdzili, że przyczyną tego, co się dzieje, jest wywołane zapaleniem mózgu. Ostrzegano krewnych, że wszystko może się bardzo źle skończyć. Ale po 16 dniach leczenie dało pozytywny wynik, a pacjentkę można było odłączyć od respiratora.

 

Claire natychmiast zapytała, jak się miewają koty, które zginęły wiele lat temu. Był to pierwszy znak, że kobieta zapomniała o wszystkim, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 20 lat. Claire z łatwością rozpoznała wszystkich swoich krewnych, ale jednocześnie nie pamiętała ogromnej liczby wydarzeń, które były z nimi związane. Lekarze zauważyli, że utrata pamięci jest efektem ubocznym, który często występuje przy zapaleniu mózgu.  

 

Claire spędziła w szpitalu 5 tygodni. Po zwolnieniu trudno było jej się poruszać. Mąż wziął urlop na opiekę nad żoną. Synowie starają się także wspierać matkę i nieustannie opowiadać jej o tym, co kochają, jak wszyscy razem podróżowali i nie tylko.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Elektryk

Uśmiałem się , jak

Uśmiałem się , jak przeczytałem ,, jest zapalenie mózgu wywołane zapaleniem mózgu. " , a powinno być ? , jest zapalenie muzgu wywołane wcześniej przyjętymi szczepionkami przeciw covid-19 .

Skomentuj