Dziwny „portal” pojawił się na niebie Florydy

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Kierowca z Florydy nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy podczas porannej przejażdżki spojrzał w górę i zobaczył coś, co wyglądało jak portal na niebie, który wyglądał jak „brama do nieba”. 

Stało się to na początku maja gdy Tavaras Brinson zobaczył bardzo dziwny widok, gdy wracał do domu, do miejscowości Bradenton, po nocnej zmianie przy pracach budowlanych. Zwykła rutynowa podróż przybrała zaskakujący obrót, gdy, ku jego zdumieniu, niewiarygodnie jasne światło wystrzeliło z chmur na ciemnym niebie przedświtu nad nim i zaparło mu dech w piersiach.

 

Urzeczony dziwną sceną, Brinson szybko zjechał na pobocze i nakręcił niesamowitą powietrzną tajemnicę na wideo za pomocą swojego telefonu komórkowego. „To było tak, jakby otworzyły się bramy niebios”, zastanawiał się później, opowiadając o tym, co zobaczył tego ranka. Jego zdaniem było ciemno i nagle na niebie otworzyła się jasna anomalia. 

 

Świadek twierdzi, że patrzył, jak się otwiera. Dodał, że ta manifestacja przeraziłą go, bo uznał, że sam Bóg idzie po niego. Po tym, jak opublikował swój film w mediach społecznościowych, gdzie zgromadził ponad milion wyświetleń, niektórzy sceptyczni obserwatorzy przedstawili mniej dogłębne wyjaśnienie tego, co mógł zobaczyć kierowca. 

 

Zauważyli, że mniej więcej w tym samym czasie, gdy na niebie pojawiła się anomalia powietrza, SpaceX wystrzelił rakietę około 150 mil od miejsca zdarzenia, więc argumentowali, że oświetlenie było najprawdopodobniej spowodowane tym wydarzeniem. Jednak Brinson odrzucił tę prozaiczną możliwość niezwykłej obserwacji, stwierdzając, że widział już wystrzelenia rakietowe i nie wyglądały one w ten sposób. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Maurycy

Amerykanie to naród niezbyt

Amerykanie to naród niezbyt wykształcony, dlatego ten "redneck" nie potrafił zauważyć, że to zwykłe ciało niebieskie. A tu wyrażnie widać, że to jest księżyc, na który nałożyła się jakaś chmura.

Portret użytkownika Homo sapiens

Rewelacyjna rejestracja ! To

Rewelacyjna rejestracja ! To jest coś niezwykłego ! UFO istoty musiały zastosować potężne moce by to osiągnąć ! Wygląda na autentyczne nagranie i bardzo niezwykłe. Możliwe że to jakiś rodzaj portalu... kto to wie... któreś potęgi opisane w Biblii mogły to zrobić, jak wiecie są tam wymienione specjalne istoty anielskie: „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze"

"...musimy wierzyć, że poza nimi istnieją jeszcze inne byty rozumne, których nie zwykliśmy wymieniać. Jeden określony ich rodzaj Hebrajczyk nazywa „Sabai„, od którego pochodzi nazwa „Sabaoth„. Ich władcą jest On i nie jest nikim innym tylko Bogiem. A poza wszystkimi znajduje się człowiek – rozumna istota śmiertelna. A zatem w pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg wszechrzeczy rodzaj bytów rozumnych, czyli tak zwanych bogów"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj