Zagadkowe porwanie Gabrielli Versacci. Niezwykły incydent UFO z 1973 roku

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

16 października 1973 roku, niejaka Gabriella Versacci padła ofiarą porwania przez Obcych. Zgodnie z jej opowieścią, wszystko zaczęło się w okolicach drugiej w nocy, gdy podróżowała autostradą. Nagle, zobaczyła ona światło emanujące z pojedynczego źródła, które wydawało się nieruchome. Autostrada była wówczas opustoszała i zgodnie z jej wspomnieniami, tylko ona widziała ten niezwykły obiekt. Obiekt unosił się nad drogą, a więc siłą rzeczy zbliżyła się do niego.

Nagle, jej samochód zaczął wytracać prędkość. Niedługo potem zgasły jej reflektory, a potem silnik. Ostatecznie udało jej się zjechać samochodem na pobocze. Gabriella wyszła na zewnątrz, założyła kaptur i usiłowała zidentyfikować usterkę. Nagle usłyszała buczenie. Początkowo dźwięk był słaby, ale potem jego intensywność stopniowo wzrastała. Nagle kobieta poczuła na swoim ramieniu czyjąś dłoń, która zaczęła popychać ją na ziemię. Z trudem odwróciła się do napastnika i zobaczyła wysoką metaliczną postać.


Źródło: InneMedium

Wkrótce potem, jej oczom ukazało się migotanie wielokolorowych świateł, po którym zemdlała. Po odzyskaniu przytomności, znalazła się na polu, a obok niej zobaczyła postaci przypominające roboty. Niedaleko miejsca w którym się znajdowała, unosił się jasnosrebrny statek kosmiczny. Zapamiętała go, jako obiekt o wysokości około 7 metrów i szerokości 12 metrów z podłużnymi oknami pośrodku, z których wychodziły żółte światła. Gabriella zdała sobie sprawę, że brzęczący dźwięk, który słyszała wcześniej, pochodził z tego pojazdu. Potem znowu zemdlała i obudziła się przywiązana do stołu pośrodku dziwnego okrągłego pokoju.


Źródło: InneMedium

Kobieta została rozebrana i przykryta niebieskim kocem. Jej ręce i nogi były przywiązane do stołu gumowymi więzami. Nieopodal zobaczyła robota, który zdawał się stać bezczynnie przy ścianie. Wkrótce potem, Gabriella dostrzegła trzy humanoidalne postacie, które weszły do ​​pokoju i otoczyły ją. Dwójka z nich stała po bokach stołu, a trzecia stała u jej stóp i podnosiła przedmioty, które wyglądały jak kostki. Trzy postaci były tej samej wysokości, około 170-175 cm, były smukłe, miały jasną skórę i wyglądały identycznie. Ich twarze były zakryte czymś w rodzaju masek. Jedynym widocznym elementem ich twarzy były oczy. Postaci, zaczęły poddawać ją rozmaitym badaniom, lecz cały proces przebiegł w grobowej ciszy. Postaci nie odzywały się do siebie ani słowem, czasem tylko kiwając głowami.


Źródło obrazu: Artstation / Brandon Stocking

Za pomocą małego noża wycięli paznokieć z jej prawego palca wskazującego. Zbadali również jej pachwinę za pomocą narzędzia przypominającego ołówek. Na koniec pobrano od niej próbkę krwi. Nagle, jeden z badających, odezwał się do niej perfekcyjnym angielskim. Powiedział jej, że robot jest zaprogramowany do wyszukiwania okazów do badań. Postać miała niski męski głos, ale zgodnie z jej wspomnieniami, zarówno jego oczy, jak i usta nie poruszały się podczas mówienia tych słów.

 

Po zakończeniu pracy, wszyscy trzej mężczyźni opuścili pokój, przykrywając ją kocem. Po chwili, jeden z kosmitów wrócił i wstrzyknął w jej ciało jakiś narkotyk, który wywołał u niej odrętwienie całego ciała. Następnie zaczął z nią kopulować, przez kilka minut. Po jakimś czasie, trzech mężczyzn wróciło do Gabrielli i uwolniło ją z więzów. Po raz trzeci straciła przytomność, a gdy ją odzyskała, stała sama na opustoszałym polu nieopodal autostrady.

Kobieta, opowiedziała o swoich doświadczeniach członkowi organizacji CUFOS, który zbadał tę sprawę. Centrum Badań UFO (CUFOS) to prywatnie finansowana grupa badawcza UFO, założona w 1973 roku przez J. Allena Hynka. Przedstawiciel tej organizacji, niejaki Thomas Eddie Bullard, był przekonany, że relacja Gabrielli Versacci brzmi wystarczająco dokładnie i spójnie, by traktować ją poważnie. Uznał również, że nie miała powodu kłamać w sprawie incydentu. Brytyjka, powiedziała mu, że do obserwacji doszło w pobliżu wioski Langford Budville leżącej w hrabstwie Somerset.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Tymodeusz

Tajna jednostka wojsk USA

Tajna jednostka wojsk USA udaje kosmitów. Ciekawe czemu kosmita miałby gwałcić ziemiankę? Oczywiście , że znają angielski jak urodzili się w USA i to prawdopodobnie w bogatej sekcie manipulujacej USA i światem. Tacy ,,naukowcy" lubią wykorzystysać swoją władzę.

Skomentuj