Najlepsze zdjęcie UFO na Ziemi zostało ujawnione po 32 latach

Kategorie: 

Źródło: Sheffield Hallam University

Dwóch turystów zrobiło to zdjęcie około godziny 21:00 dnia 4 sierpnia 1990 roku. Wszystko rozegrało się na zboczu wzgórza w pobliżu Calvine, 56 kilometrów na północny zachód od Perth. Według mężczyzn, którzy do tej pory pozostają niezidentyfikowani, metalowy przedmiot w kształcie rombu unosił się przez około dziesięć minut, gdy nad jego głowami przelatywały myśliwce.

 

Zdjęcia trafiły do ​​szkockiej gazety, które następnie przekazano brytyjskiemu Ministerstwu Obrony. Opowieść jednak nigdy nie została opublikowana, a zdjęcia zniknęły, aby ich nigdy więcej nie zobaczyć. Jednak specjaliści z Ministerstwa Obrony przystąpili do działania, aby dotrzeć do sedna tego, co turyści widzieli i sfotografowali. Wykorzystali pełne zasoby i możliwości, aby powiększyć i przeanalizować obrazy.

 

Analiza danych była sensacyjna, a specjaliści doszli do wniosku, że zdjęcia przedstawiające rzeczywiste UFO i nie zostały sfałszowane. Na zdjęciach przedstawiono nieznany statek, w przeciwieństwie do konwencjonalnego samolotu. Nic nie było przymocowane do kadłuba, brak skrzydeł, ogona ani silników, nie było też żadnych oznaczeń identyfikujących samolot.

 

Wszystko, co było związane z obserwacją, ludzie, którzy to widzieli i fotografowali, a także same zdjęcia były wsunięte do ściśle tajnej szuflady. Dzięki zdjęciom, których nigdy nie widziała publiczność, „Zdjęcie Calvina” stało się współczesnym mitem. Dr Clarke, profesor nadzwyczajny na Sheffield Hallam University i kurator projektu archiwów UFO Ministerstwa Obrony w Archiwach Narodowych, znalazł fotografię, kontaktując się z byłym rzecznikiem prasowym RAF Craigiem Lindsayem. Kopia oryginalnego zdjęcia była przechowywana przez pana Lindsay, który był łącznikiem między prasą a Ministerstwem Obrony w czasie pierwotnego śledztwa w 1990 roku. 

 

Publikacja tego zdjęcia ma miejsce w kluczowym momencie, kiedy ustawodawcy, byli wojskowi i oficerowie wywiadu są gotowi otwarcie mówić na temat, który jeszcze nie tak dawno był uważany za teorię spiskową napędzaną przez szurów noszących na głowie folię aluminiową. Ale tak już nie jest, ponieważ Pentagon odtajnił istnienie biura ds. UFO i dodał UFO do oficjalnej listy badań. NASA już aktywnie bada UFO i wkłada znaczny wysiłek w zrozumienie, czym są te tajemnicze statki. 

 

Dzięki zdjęciom zrobionym w świetle dziennym z widocznym otaczającym krajobrazem, eksperci z Ministerstwa Obrony byli w stanie wykonać pewne obliczenia dotyczące rozmiaru tajemniczego obiektu. Jak się okazało, miał prawie 60 metrów średnicy.

Na powiększonych zdjęciach w tle widać dwa odrzutowce wojskowe. Nie było jasnego wskazania, czy eskortują UFO, przechwytują je, czy też ich obecność była przypadkowa, a piloci byli zbyt daleko, aby to zobaczyć. Niektórzy teoretyzują, że jest to tajna technologia, a jedna historia wskazuje na eksperymentalny samolot amerykański, prawdopodobnie na wpół legendarny czarny projekt Aurora.

 

Pomimo tego, że jej istnienie nie zostało potwierdzone, Aurora była uważana za naddźwiękowy samolot szpiegowski. Pod koniec lat 80. i na początku lat 90. Brytyjczycy donosili, że widzieli na niebie kanciaste obiekty. To, co pokazują zdjęcia Calvine, jest rzeczywiście tajemnicą, ale wiemy, że zdjęcia nie zostały zmienione, manipulowane i rzeczywiście pokazują zidentyfikowany obiekt latający, który był naprawdę masywny pod względem wielkości. Na podstawie relacji naocznych świadków wiemy, że obiekt unosił się na niebie i nie wydawał żadnego dźwięku podobnego do silników odrzutowych ani niczego podobnego .

 

Wiemy, że MON uznało, że obiekt nie jest ani rosyjski, ani amerykański. Teraz wiemy też, że UFO są prawdziwe, a zjawisko to zasługuje na zbadanie przy użyciu najbardziej rygorystycznej metody naukowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ascendant 149

jeśli potrafią pokazywać nam

jeśli potrafią pokazywać nam w tv zdarzenia z wybranej przez nich ścieżki z jakiegokolwiek swiata równoległego, do których mogą przeniknąć, to wydaje się uzasadnionym, że uptin twierdzi iż nie prowadzi żadnych działań w naszym świecie, i wtedy jego słowa są prawdą - w(u)rabiają nas i jego, a najnowsze filmy sf nie powstają w wyobraźni grafików komputerowych, tylko są prawdziwymi przekazami scenerii lub z zapisu z ukrytej technologii w świecie, która(y) kiedyś istniał(a) powszechnie - najwyraźniej kiedyś ludzie źle z niej korzystali i już nigdy jej nie posiądą na własność, a jeśli tak, to tylko pod ścisłą kontrolą - bo człowiek w tej rzeczywistości to wybuchowa mieszanka Smile .

Portret użytkownika Homo sapiens

To takie rodzynki które

To takie rodzynki które czasami pato elity rzucą gawiedzi ! Sami się podniecają pojazdami ufo które posiadają, kilka się rozbiło..., to pewne ! W takim statku innowymiarowym jaki pokazał admin mogą znajdować się UFO Mechy, ale i inne istoty duchowe, część jest umieszczana w bionicznych ciałach, a część jest w formie duchowej... zależy które gatunki istot anielskich aktualnie przebywają w danej Vimanie, czyli ufo statku międzywymiarowym.

UFO Mechy wzięły swoich wyznawców i ludzi bez wiary do innych wymiarów. Tajemnice Biblii i UFOduchow

https://www.youtube.com/watch?v=CK6ldf5nasoo

UFO Mechach był artykuł na innemedium... tutaj:

Kosmiczne symbole "Istot Zi-Psi-Szin" - archeologia innowymiarowych Słowian

https://innemedium.pl/wiadomosc/kosmiczne-symbole-istot-zi-psi-szin-archeologia-innowymiarowych-slowian

"Wydaje się, że "ufonauci" to potężne zaawansowane inteligencje, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Część z nich, zwłaszcza te które pojawiają się jako skrajnie stechnologizowane, mogą przybywać tu dzięki osiągnięciu stanu (świadomości) "Technologicznej Osobliwośći", tzw. "Singularity", to znaczy z rzeczywistości (a nie z konkretnej planety) zlania się energetycznej chmury "Sztucznej Inteligencji" z ich ciałami, a poprzez to, również z ich duszami (asymilacji - "You will be assimilated. Resistance is futile." - Zostaniesz zasymilowany. Opór jest daremny"). Co w języku dzisiejszych tajnych bractw nosi miano "nowoczesności i postępu".

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj